tarveldy• 07 ноября 2022

Трохи зради

Нагадую, одна з вимог кацапії, це знесення діючої влади
І найкращий варіант, це винос президента саме народом, будь-який двіж проти влади буде одразу підтриман розкачан і профінансован
1) адепти шоколадного
2) бєлочки нє всьо так адназначна, 8 лет, я із Маріуполя і так далі
3) до останнього українця
Ще купа різного і зараз Київ-світло
Чому Київ? Тому що кияни поруч з оп))) не треба нікого нікуди везти, треба як слід качнути і все піде як треба
Кожного дня я чую про зраду з світлом, я в такому ж становищі як і інші кияни сиджу у темряві і матюкаю русню, але ще більше матюкаю це дурепозрадофілок і тих падлюк, які наводять і коректують для русні
В блок відправляю усіх махрових порохоботів (не плутати з тими, хто просто проти зе, голосував за пе) і рашисток
Дівчата, думайте. Ви у хаті ремонт зробите за 2 дні? Я взагалі у захваті як наші енергетики це все витягують
Слава Україні!
Valia007• 07 ноября 2022
Ось скрін з цього відео

karpenko73• 07 ноября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Ні, не тому. А тому що пам´ятають серпень - вересень 2015 - зі спробою змінити Конституцію, якої так домагався Порошенко. Це і була б здача України оформлена юридично, але не дали це зробити
А что в тех изменениях было?
LyudaT• 07 ноября 2022
Ответ дляLeka_Leka
Абсолютно праві! Але у них весь час нові методички... І це дуже сумно, бо так розривати свою країну з середини- це зовсім потрібно не мати мозку.
У нас частный дом и не выключают. А вот через несколько домов дома действующего мэра нашего города) и там выключают))) так что бывает по разному)))
Mrs.Ochmonek• 07 ноября 2022
Ответ дляkarpenko73
А что в тех изменениях было?
Дуже раджу перечитати чи прочитати тим,хто забув що намагалась зробити в 2015

https://tyzhden.ua/Politics/145144

Конституція як дишло

Початок:
Спроба змінити Конституцію України, що переросла в криваве побоїще під стінами парламенту, стала ще одним переломним моментом новітньої української історії. Наслідки його проявляться сповна лише згодом, але вже сьогодні варто було б застановитися над тими невідворотними процесами, які запущено і які в найближчому майбутньому впливатимуть на життя країни.

Україна до 31 серпня і Україна після — це дві різні країни. І йдеться не лише про розвал коаліції в парламенті, а отже, можливі переформатування, що загрожують реваншем колишнього режиму. Мова навіть не про криваві експерименти, у які переросли маніпуляції та брехливість політикуму й причетних до нього фінансових кланів. А перед­усім про загрозливий регрес майданних здобутків та остаточну деградацію всіх гілок влади, які вже набрали чітких рис узурпації. Підписані президентом мінські домовленості й спроба їх легалізувати внесенням змін до Конституції на догоду окупантам чи хай навіть союзникам можуть всупереч очікуванням стати не шляхом до відновлення миру та цілісності держави, а її могилою. З погляду моральних імперативів, здорового глузду та й принципів вітчизняного й міжнародного права такі дії не витримують жодної критики, бо ці домовленості нелегітимні, адже нав’язують Україні, суверенній державі, такі умови реформування Конституції, що насправді руйнують її конституційний лад. Адже, заклавши правове підґрунтя для запровадження особливого статусу певних регіонів України, ми ще й власноруч закладаємо бомбу вповільненої дії, що вибухне з часом новими точками сепаратизму та нестабільності.
Janna2525• 07 ноября 2022
Ответ дляValia007
Ось скрін з цього відео
Це скрін російського тг канала. Зайшла тільки що подивилась. Навіщо воно вам?
Mrs.Ochmonek• 07 ноября 2022
Ответ дляschpulka_317
Хотілося б вірити, що за свою... Багато вже продано землі...
І голосували за продаж землі хто?
Mrs.Ochmonek• 07 ноября 2022
Ответ дляAnitia
А як ви відрізняєте тих, хто «просто проти» від «махрових»
Тут прийнято тільки за одне прізвище кидатися брудом і кричати «порохобот», «зрада», «неначасівзагалі»!
’махрові’ транслюють одні і ті ж методички і не відповідають на логічні запитання, або відповідь у стилі ’так а ваш що зробив’ ? Так ніби все не зроблене наступниками може виправдати все незроблене попередниками. Ну, і у ’махрових’ співпадає риторика з кацапською дуже часто.
karpenko73• 07 ноября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek

https://tyzhden.ua/Politics/145144

Конституція як дишло

Початок:

Очень интересно, что предложат сейчас по отношению к Донбассу и Крыму

Очень многое, описанное в статье так и не поменялось
Особенно улыбнуло, что парламент не должен подчиняться исполнительной власти

Не думаю, что если бы Крым не был автономией, все было бы по другому
Ху... Йлу все равно на любые законы, он беспредельшик
Soufit• 07 ноября 2022
Ответ дляЛЮБА
Вы же забыли- а вот в соседнем доме вообще не выключают, та как так можно! Наверно же депутаты живут !!! Этот дом точно не запитан на больницу !!!!)))
Наш будинок 60 якогось року не вимикають, а кругом елітні новобудови в темряві. Так і знала,що країною курують мої сусідки-бабусі. Недарма вони весь час про політику торочили на лавках. Виявляється - то в них підпільні сесії)

Strelka_007• 07 ноября 2022
Ответ дляmikshyta
До чого тут антивакси? Я категорично проти щеплень від барановіруса (можете називати антиваксом), але вважаю, що нинішній владі цей п…ць дістався від шоколадного зайця. Вважаю, що Зе… робить все, що від нього залежить і як би був той шляхетний гетьман, то ми вде давно були б в раші…

Господи, може варто нинішній владі вже перестати на попередників кивати? Як ви вважаєте? Вас бюджет на ´ремонт доріг´ на наступний рік не дивує, нє? Знову пап винуватий?
Я, якщо чесно, в шоці від молодої команди. Потрібні гроші на війну, на армію. Десятки тисяч українців втратили дах над головою, бомбосховищ недостатньо сучасних, а вони, суки, дороги будувати зібралися. Карл! Дороги у розпал війни. Мабуть, тому що націй статті навчилися краще за все бабло відмивати.
Записуйте мене у порохоботи одразу. )))
Mrs.Ochmonek• 07 ноября 2022
Ответ дляkarpenko73

зараз по відношенню до Криму і Донбасу чітко заявлено: кордони 1991 року

Крим як автономія став губкою для всмоктування рашапропаганди, тому х*лу було легко з захопленням і утриманням Криму
Mrs.Ochmonek• 07 ноября 2022
Ответ дляSoufit
karpenko73• 07 ноября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek

Крым стал губкой из за того, что там селились бывшие военные с севера
Как? как можно было допустить это?
Еще и по телеку показывали, как мер лужков целые дома в эксплуатацию вводил
Как можно было допустить, что бы чужой флот арендовал твою землю? Отказать. Вот тогда бы у нас война была намного раньше
Mrs.Ochmonek• 07 ноября 2022
Ответ дляStrelka_007

Записуйте мене у порохоботи одразу. )))
З розподілом бюджету бути не згодним і пропонувати кращий при цьому - це одне, а транслювати всім відомі кацапські ’до останнього українця’ - це інше.
Mrs.Ochmonek• 07 ноября 2022
Ответ дляkarpenko73
Как? как можно было допустить это?
угода про оренду ЧФ мала закінчитись в 2017..
karpenko73• 07 ноября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Да, но янык до 2042 продлил?
ЛЮБА• 07 ноября 2022
Ответ дляSoufit
Бабульки под подъездом то сила))))
У нас дому 11 лет , так что нет у нас договорников , так как нет лавочек под подъездами!
Хорошо что у вас свет есть, но вы этим тут не хвастайтесь , сожрут и обвинят в зраде !
Наталья557• 07 ноября 2022
Я понимаю, что действующая власть не виновата в том, что нет света в Киеве. Но выпустить за границу жителей Киева (мужчин) можно? По 8 часов нет света, как работать? Где искать новую работу и на что жить?
Mrs.Ochmonek• 07 ноября 2022
Ответ дляkarpenko73
Да, но янык до 2042 продлил?
проголосувала ПР, хоч би за це мали б всі вони сидіти

Strelka_007• 07 ноября 2022
Ответ дляElizaP
Ермак сторонник сближения с США и Европой.
Вы видели как он с Салливаном по Киеву в потемках гулял??
Как два брата, два друга.
По-этому Ермак я считаю красавчик!!!
Как и Зеленский.

Ми приречені з таким електоратом. Нас і бомбити не треба, самі здохнемо.
Вкусныйпончик• 07 ноября 2022
Так зручно бездарність влади списувать на сепаратистів. З 14 року чую, тільки хтось незадоволений владою, не важливо по чи зе - все ти сепаратист. Сиди тихо і терпи, щоб не сталося. Навіть антиваксів сепарами називали. Давайте не переходити межу маразму. :)
Скажу за себе, все було ок і все влаштовувало, все терпіла до вимкнень світла. Жодного слова кривого не написала тут проти влади. Але зараз я змінила свою думку кардинально.
mamarama• 07 ноября 2022
Ответ дляStrelka_007

Это скорее всего рабочий ботоакк.
По риторике сильно похож)
alina 94• 07 ноября 2022
Ответ дляВкусныйпончик
Сказав ботік,який місяць назад зарєєструвався
Тимофейка• 07 ноября 2022
Ответ дляMussja
Аналогічно, проти вакцинації від корони, але за багато інших щеплень, діти в мене щеплені. Ну і порохоботи, це вище мого розуміння. Якби був Порошенко , то вже б ми здалися
Про Порошенка - можете обґрунтовати свою думку? Дуже цікаво
Soufit• 07 ноября 2022
Ответ дляultragringo
С окна вижу дома со светом. Соседний массив со светом. Отключения не вечером тоже вижу или отключения на три часа. У нас неделя в сутки был свет по часу, часто не было совсем. Ни воды ни отопления ещё нет. Интернета нет и связи. Тут разгонять не надо, у людей есть глаза. И так же я знаю где больницы в моем районе.
’Глаза’ ж повинні співпрацювати з мозком. Розумієте?
ultragringo• 07 ноября 2022
Ответ дляSoufit
За собой следите. Что у вас с чем сотрудничает.
lyubov_1984• 07 ноября 2022
Ответ дляStrelka_007

Записуйте мене у порохоботи одразу. )))
Що ж ви до тих доріг вчепилися, вже не раз відповіли, що якби не було доріг, з такою швидкістю доставляти на фронт все необхідне ніхто не зміг, і не понятно як би зараз це все обернулося.
А якби не напали на нас 24 лютого, а влада значну частину бюджет пустила на армію, та ви перші хто б кричав., що доріг немає і все погано і економіка в жопі, а вони армію годують, та хто на вас нападе...
karpenko73• 07 ноября 2022
Ответ дляВкусныйпончик
Ну так они знали, куда бить
На комфорт людей
Правильно выше написали
Если бы все действия происходили на фронте, мы бы сами забыли вскоре о войне
А так, нам лапти каждый день напоминают, что в стране война
И да, те города, которые поближе к фронту, поспокойнее к проблемам относятся
Потому что чувствуют на своей шкуре, что сосед ебну.. Тый стреляет и свет не главное...
karpenko73• 07 ноября 2022
Ответ дляlyubov_1984
Блин, ну реально
Зеля же признал, что знал о вторжении
Просто не хотел паники
А Гетьманцев 22 февраля, за два дня до войны сказал, что армия это дорого, поэтому будем строить дороги...
Я понимаю, что словами можно оправдать любую муть, но не до такой же степени...
А вы знаете, что по жд лучше отправлять оружие
А так, что бы раша эшелоны не смогли к нам зайти, надо переложить на европейскую коллею
Давайте переложим все путя жд на европейские?
И доставка быстро и рашики не смогут так быстро заходить...
zana076• 07 ноября 2022
Ответ дляMariya Prokhorova
Та Зе тримали за болванчика , йти війною на 1000 км фронту , можно тільки божевільний або зная що тебе чекають
Але вони прорахувались , як з Помаранчевою революцією , коли янека нам хотіли поставити
Українці воюють за свою землю , а не за президентів