Лукава Кішка• 08 ноября 2022

Дівчатка, на скільки років маю вигляд?

Скорая помощь• 08 ноября 2022
Ответ дляЛукава Кішка
Що б ви порадили?
Ну я не косметолог. Но по идее, в носогубку филлер, овал лица нитями можно подтянуть. И немножко взгляд уставший, отдохнуть надо )))
автор Лукава Кішка • 08 ноября 2022
Ответ дляСкорая помощь
Дякую
Настасья Пицун• 08 ноября 2022
Пи Пи Пилюля• 08 ноября 2022
35-38
Сорока-ворона• 08 ноября 2022
Ответ дляЛукава Кішка
фото
Зуби на фото відбілили;)
автор Лукава Кішка • 08 ноября 2022
Ответ дляСорока-ворона
Зуби на фото відбілили;)
В сенсі так сфоткало?
Я_и_моя_собака• 08 ноября 2022
Нужен светлый макияж век, вот этот коричневый цвет делает вас уставшей. И другой оттенок красной помады. А когда заеды, то вообще никакой красной помады, потому что на первый взгляд кажется, что она у вас растеклась.
Единорог помог• 08 ноября 2022
35-40
Директор Пляжа• 08 ноября 2022
32, вас не Анжела звати?
Малинка• 08 ноября 2022
Аноним-ка• 08 ноября 2022
40+. Дуже змучений погляд. Але загалом норм.
Залетная Я тут• 08 ноября 2022
Ms. Любмая жена• 08 ноября 2022
33-35
Ромашка_Бегемотовна• 08 ноября 2022
Хз, сколько лет, но внешность интересная. Лет до 32-35.
автор Лукава Кішка • 08 ноября 2022
Ответ дляДиректор Пляжа
32, вас не Анжела звати?
Ні
Называйте меня Повелитель• 08 ноября 2022
Грушки-яблочки• 08 ноября 2022
Я вижу примерно 40 лет.
Правду пишут, очень уставший вид у вас. Срочно организовать себе отдых, отвлечься. Лю́бите себя ☝
Баба на горошине• 08 ноября 2022
до 40
и автор, может косой пробор ?
https://hochu.ua/cat-beauty/hair/article-64786-tre..., который ваш лоб скорректирует
Вся такая растыкая• 08 ноября 2022
Автор, виглядаєте на 30-35. Але у вас такі риси обличчя, ніяких зморшок чи опущених овалів я не бачу. Може бути і 28, а такі риси дорослі.
Я б радила тільки імідж змінити.
Брові виразріші трошки (не активні, не чорні, не татуаж), трошки більше об‘єму волосся, дуже прилизане.
І може перейти на холодні кольори: шатен без рижини, помада без оранжевого підтону, тіні також, стрілочку для яскравості погляду.
Ніякі втручання, нитки
, вам не треба.
Відпочивати, менше стресувати і любити себе
Lizavel• 08 ноября 2022
А я бы в блонд покрасила,но без красной помады )
Я_готова_ко_второму• 08 ноября 2022
Виглядаєте нормально,думаю вам до 40.Яскрава помада підходить
СкиниУскачи!• 08 ноября 2022
Фото неудачное.А так симпатичная девушка,32-35
Медсестричка• 08 ноября 2022
Ответ дляЛукава Кішка
Так. Вічна проблема
Дефіцит вітамінів групи Б.
Ягодка опять• 08 ноября 2022
30-35 думаю есть, если меньше - сорри, грустненькая на фото очень, уставшая или не выспавшаяся, тоже дает лет.
ВыФсеВрете• 08 ноября 2022
У Вас тип зовнішності, яка зберігає довго молодість. Тому може бути і 30 і 40)
фрау Гитта• 08 ноября 2022
Об´єктивно 38-40.
автор Лукава Кішка • 08 ноября 2022
Ответ дляLizavel
Сміливо
автор Лукава Кішка • 08 ноября 2022
Ответ дляМедсестричка
Дефіцит вітамінів групи Б.
Так, мені так колись мій сімейний казав. Тоді щось пила навіть. Мабуть, потрібно знову
МеняАЖтрусит• 08 ноября 2022
40-42.
Главный котик• 08 ноября 2022
Ответ дляВерочка 100%
А може дійсно подивіться якісь нюдові відтінки. Не матові тільки, а атласної текстури. Ближче до кольору натуральних губ. У Вас така яскрава зовнішність, червона помада її наче ще більш драматизує, нагромаджує.
Думаю, що якісь такі відтінки Вам би були до лиця
До речі, класна ця помада, у мене 70 тон
Красива припудрена троянда