Айпишница• 08 ноября 2022
Яку картку обрати? Все погано, чи здається?
Довга - Резервед, вона як із тонкої еко шкіри, модель сподобалась, але чи не буде парити?
Інші дві - сток, ціна невелика , по 1400 , якийсь бренд іноземний
Результат:
вже голосів:
46 (28.75%)
42 (26.25%)
35 (21.88%)
Всі погані
32 (20%)
5 (3.13%)
Свій варіант
Айпишница
• 08 ноября 2022
Мені здається мені більш довгі пасують..
Запала куртка з резервед , і ціна хороша 2600..
але мене часто в жар кидає, боюсь задихнутись в цьому пакеті)))
Айпишница
• 08 ноября 2022
Ответ дляПроработник
Вторая большая на вас, первую зацепите где-то и капец ей будет.
Так, розмір европейський 10 вказан, рукава великі
Айпишница
• 08 ноября 2022
Ответ дляМастерЮля
Вторая вроде без клеенки и толстая. Самая практичная и теплая.
Так, вона м’яка, але трохи велика
Купи слона• 08 ноября 2022
Ответ дляАйпишница
Может тогда ещё что-нибудь поискать? Мне на вас только 2 понравилась, но если она из такого материала, но не знаю насколько это комфортно.
МастерЮля• 08 ноября 2022
Ответ дляАйпишница
Так, вона м’яка, але трохи велика
ну и хорошо, зимой вы же не на голое тело будете одевать, а под свитер, жать не будет.
Кинг-Конгша• 08 ноября 2022
Проголосовала за второй вариант, но первая на вас очень хорошо села
МастерЮля• 08 ноября 2022
Ответ дляПолтавська галушка
Як сміттєві мішки...
а какие по-вашему не сміттєві? тонкая дубленочка, которая даже поясницу не прикрывает? на мороз как раз лучше в таких. главное, чтоб не клеенка.
Кинг-Конгша• 08 ноября 2022
Ответ дляМастерЮля
Наверное, с мехами и ярких цветов) но в гардеробе должна быть куртка, в которой просто тепло и уютно
Айпишница
• 08 ноября 2022
Ответ дляПолтавська галушка
Як сміттєві мішки...
У мене є світла красива куртка, але вона одна. Треба щось на підхват, чорне, на кожен день на погану погоду
Ядвига Юсьлегко• 08 ноября 2022
Ответ дляПолтавська галушка
Як сміттєві мішки...
А мн5 нравятся блестящие, тут писали колхоз, а я сейчас себе кельвин кляйн заказала, в магазине он у нас вообще нереальных денег стоит, ещё мунбуты купила, ещё и сумку такую, молодежь моя в восторге, все нравится .
Полтавська галушка• 08 ноября 2022
Ответ дляМастерЮля
Ну, довгі я не люблю, але попу має прикривати...
Айпишница
• 08 ноября 2022
Ответ длятянитолкайка
Я ніколи не зрозумію про макс і куртку за 1400
Не зрозуміла? Ви про мій телефон чи що?
Якщо так, то це дуже смішно😀
Телефону вже роки 4, і як одне до одного?))
Якщо так, то це дуже смішно😀
Рожки-да-ножки• 08 ноября 2022
Автор, мені на вас перша сподобалась як сіла. Остання, взагалі не то. Друга великувата, може то так сфотографували.
тянитолкайка• 08 ноября 2022
Ответ дляАйпишница
Не зрозуміла? Ви про мій телефон чи що?
Якщо так, то це дуже смішно😀
Може і смішно)
Ну от в мене таке дивне бачення)
Не розумію дорогі телефони і дешеві речі
Ну от в мене таке дивне бачення)
Скелет дыни• 08 ноября 2022
Автор, беріть другу. Перша надто блискуча і якість Резервед не дуже. А третя не солідна, як з базару.
КаваЗМолоком• 08 ноября 2022
Ответ дляАйпишница
автор кож зар очень хрупкий и от мороза может потрескаться
Айпишница
• 08 ноября 2022
Ответ длятянитолкайка
Може і смішно)
Ну от в мене таке дивне бачення)
У мене є багато гарних речей, це додаткова недорога куртка вибігти на базар
От бачите, як все неоднозначно😀
Судити по першому враженню))
От бачите, як все неоднозначно😀
Судити по першому враженню))
Айпишница
• 08 ноября 2022
Ответ дляКаваЗМолоком
Дякую! Не знала
МастерЮля• 08 ноября 2022
Ответ дляПолтавська галушка
вот это как раз и есть мешки. особенно вторая
Дама с заначкой• 08 ноября 2022
Ответ дляАйпишница
В чёрном пакете…🤦🏼♀️
Зачем чёрное все????
Гравицапа• 08 ноября 2022
Люди, Ви що в дзеркалі себе не бачите? В парку листя в такі пакети пакують))
Айпишница
• 08 ноября 2022
Ответ дляГравицапа
От і я щось дивлюсь на себе і таке враження склалось 😀