Айпишница• 08 ноября 2022

Яку картку обрати? Все погано, чи здається?

Довга - Резервед, вона як із тонкої еко шкіри, модель сподобалась, але чи не буде парити?
Інші дві - сток, ціна невелика , по 1400 , якийсь бренд іноземний
Результат:
вже голосів: 160
46 (28.75%) 1
42 (26.25%) 2
35 (21.88%) Всі погані
32 (20%) 3
5 (3.13%) Свій варіант
мегамоСГ• 08 ноября 2022
З вашими параметрами можна ходити хоч в мішку;))) впевнена, що і на лице ви симпатична, тому обирайте будь-яку куртку, ну ясно що це не вихідний варіант, а щоб було тепло і зручно. Я і сама на зиму люблю довгі куртки пальто, бо мерзну, і на кожний день такі куртки для мене ідеальний варіант, якщо ще й дощі постійно, то не будеш мокрий ходити

муха в кедах• 08 ноября 2022
Сумка ваша понравилась, что за бренд или где покупали?
Tatianyshka• 08 ноября 2022
Ответ дляАйпишница
У мене є світла красива куртка, але вона одна. Треба щось на підхват, чорне, на кожен день на погану погоду
Мені 3-тя сподобалась (видно що ви струнка та тендітна, і не занадто довга), тільки пошукайте інший кольор.

Перші 2 мрак, як мішок, та щей сміттєвий.
автор Айпишница • 08 ноября 2022
Ответ длямуха в кедах
Це Майкл Корс класична
автор Айпишница • 08 ноября 2022
Ответ дляTatianyshka

Та, я 155😀
Мудрецыха мира сего• 08 ноября 2022
Ответ дляАйпишница
Та, я 155😀
Вибирайте самі, яку подобається, але не дарма на фото 1-2, здалася дивна довжина, вони крім того що страшні, щей довгі.
Идеальная оптимистка• 08 ноября 2022
Ответ дляМастерЮля
а какие по-вашему не сміттєві? тонкая дубленочка, которая даже поясницу не прикрывает? на мороз как раз лучше в таких. главное, чтоб не клеенка.
А матовых нет? Мне оно тоже блестит как мусорный пакет, ну правда

тянитолкайка• 08 ноября 2022
Ответ дляАйпишница
У мене є багато гарних речей, це додаткова недорога куртка вибігти на базар
От бачите, як все неоднозначно😀
Судити по першому враженню))
Та я знаю)
Оцененная• 08 ноября 2022
Друга дуууже гуд! Скільки коштує? Можете скинути артикул?І який на вас розмір?
автор Айпишница • 08 ноября 2022
Ответ дляОцененная
Та то сток у Львові, фирма начебто Мисс лик якось так
1400 , на мені 10 розмір
Оцененная• 08 ноября 2022
Ответ дляАйпишница
1400 , на мені 10 розмір
А ви часом не другу купили? )