Дякую_аж_підскакую• 08 ноября 2022
Прожилки крови в кале у грудничка
Ребенку 3,5 месяца, ночью беспокоил живот, утром в кале увидела пару маленьких прожилок крови. Первый раз такое заметила. Знаю что это вроде как не страшно и проходит само, но испугалась. К педиатру пойду через 9 дней вакцинироваться, спрошу что это.
Ребенок на ГВ, аппетит хороший, вес набирает хорошо.
Блин, вот говорят же никогда не рассматривать какашки)
Успокойте меня, пожалуйста
Дякую_аж_підскакую
• 08 ноября 2022
Ещё я употребляю много молочных продуктов, пока были колики старалась только безлакиозное, колики закончились и сейчас обычные. Читаю что может быть такое от них
Несу пургу• 08 ноября 2022
Это может быть реакция на лактозу,надо сдать копрограмму и тест на лактазную непереносимость.Еще может быть аллергия на белок молока,надо сдать кровь на анализ в любой платной
Там-тарарам• 08 ноября 2022
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Уберите у себя из рациона все молочное. Вот все абсолютно. Если вам напишут, что ваш рацион не влияет на ваше молока, смело слать на х@р.
Я прошла с лактазной крым и рим.
Кукуша• 08 ноября 2022
Було таке і в нас(( не хочу лякати але розповім свою історію
Дитина була на змішаному вигодовуванні, починалось з декількох прожилок яркого кольору, поки педіатр назначила аналіз крові на дисбактеріоз, поки ми чекали результат, щодня їх ставало більше і ніхто нічого не говорив. Визвали швидку, відправили в інфекційну, ми звідти втекли почали шукати лікарів по знайомству. Лікар назначила ніфуроксазид та ентеросгель розводили водою і давали пити по 120мл тричі вдень- сказала що попало щось грязне в організм((
ЕлькиПальки• 08 ноября 2022
Це може бути прояв алергії на білок коров´ячого молока. Не плутати з лактазною недостатністю.
Там-тарарам• 08 ноября 2022
Ответ дляКукуша
У вас що педіатр, що швидка, що лікар...не має слів.
всі як на підбір.
Кукуша• 08 ноября 2022
Ответ дляТам-тарарам
всі як на підбір.
Нажаль, пройшли через таке... Було 15років тому, а запам´ятала наче вчора ....
ЕлькиПальки• 08 ноября 2022
Білок коров´ячого молока потрапляє у грудне молоко. Якщо алергія підтверджується, забирають усе молочне, от усе, наприклад, варену ковбасу, де може бути сухе молоко. Покращення настає за кілька тижнів.
Безлактозні продукти тут ні до чого, бо справа не в лактозі. Її багато в грудному молоці, якщо дитина до цього часу на ньому росла,розвивалася, добре набирала вагу, то лактазної недостатності в неї нема.
Из Хацапетовки• 08 ноября 2022
Тоже было 1 раз такое. Все форумы перечитала в панике. К врачу не обращалась т.к было только один раз
Там-тарарам• 08 ноября 2022
Ответ дляЕлькиПальки
Не правда. Лактоза в організмі може накопичуватися і реакція буде не одразу. Мій син і вагу набирав і їв чудово, але це не відміняло повної лактозної непереносимості. Не пишіть будь ласка того, чого не знаєте і не радьте такого автору.
ЕлькиПальки• 08 ноября 2022
Ответ дляТам-тарарам
Не буду з вами сперечатися.
Почитайте чи послухайте доказових педіатрів 😏
Там-тарарам• 08 ноября 2022
Автор, послухайте, повністю виключаєте все молочне, читаєте етикетки на всіх продуктах. В шинці, ковбасі, печиві, мармеладі, булочках, в ліках може бути лактоза.
Дякую_аж_підскакую
• 08 ноября 2022
Ответ дляТам-тарарам
Я прошла с лактазной крым и рим.
А безлакиозное если?
Дякую_аж_підскакую
• 08 ноября 2022
И у ребенка в животе урчит когда ест. Молочное сегодня уберу
Прячусь от Всех• 08 ноября 2022
Так проявляється алергія на білок коров‘ячого молока. Прибирайте всю молочку зі свого раціону.
Шальная коклетка• 08 ноября 2022
Ответ дляДякую_аж_підскакую
А безлакиозное если?
Автор, якщо в дитини алергія на білок коров´ячого молока, то білок не = лактозі, це різні речовини. Безлактозні продукти також містять БІЛОК молока, тож їх також слід відмінити. Поговоріть з педіатром)
Ответ дляТам-тарарам
Где именно накапливается лактоза в организме?