Белая котичка• 08 ноября 2022
Страхівка автоцивілка на авто на власника чи водія?
Підкажіть будь ласка, знайомий дає свій старий автомобіль поїздити, тобто він власник, техпаспорт вже в мене. Я хочу зробити страхівку на себе і чоловіка, це можливо в 1 полісі? Чи можна тільки на 1 особу? Чи незалежно хто водій? Вперше з таким стикнулася. Страхова компанія он-лайн дала відповідь: Можете вказати дише страхувальника , поліс є універсальним .
Великий сатирик• 08 ноября 2022
У нас автоцивилка делается на автомобиль, а не на водителя. Если уже страховка есть, вам незачем делать вторую. Ну разве что вы хотите КАСКО. Это вам и ответили в страховой.
Гуру троллинга• 08 ноября 2022
Можна оформити на будь-кого, не має значення, тариф розраховується по місцю реєстрації власника.
Белая котичка
• 08 ноября 2022
Ответ дляГуру троллинга
Але потрібно вказати дані не власника, а страхувальника, тобто водія?
Гуру троллинга• 08 ноября 2022
Ответ дляБелая котичка
Так, дані можна не власника, а тариф буде по власнику.
Белая котичка
• 08 ноября 2022
Ответ дляВеликий сатирик
Але оформити я маю на себе?
Белая котичка
• 08 ноября 2022
Ответ дляГуру троллинга
Тариф по місцезнаходженню? Ми з одного міста
Гуру троллинга• 08 ноября 2022
Ответ дляБелая котичка
По місцю реєстрації власника згідно документів.
Белая котичка
• 08 ноября 2022
Відповідь :Поліс поширюється на будь-якого водія, незалежно від стажу водіння 🚗
Страхувальником виступає особа яка укладає договір зі страховою компанією.
Тобто власника прізвище я не вказую
куркулиха• 08 ноября 2022
Ответ дляБелая котичка
Але оформити я маю на себе?
Нет, когда страховка закончится,тогда при подаче документов ( тех паспорт и вод.удостоверения) вас впишут в страховку.Страховка на авто, не важно кто водитель.Ее переоформлять только при изменении гос.номера или истечения срока годности.
Белая котичка
• 08 ноября 2022
Ответ длякуркулиха
Ця машина не мала страхівки, на ній не іздили, я хочу зараз он лайн оформити
Белая котичка
• 08 ноября 2022
Ответ длякуркулиха
Вкажу страхувальника себе, а зможе їздити і чоловік? Вірно?
куркулиха• 08 ноября 2022
Ответ дляБелая котичка
Любой человек может сесть за руль этого авто, при наличии тех. Паспорта,страховки( вписан кто угодно) и своего водит.удостоверения.
Не важно чьи ФИО вписаны в страховку, важны данные авто.
Белая котичка
• 08 ноября 2022
Ответ длякуркулиха
От тепер зрозуміло! А то я заплуталась: я не власник, але страхую я , а буде ще іздити чоловік, пам´ятаю що батько вписував мене колись за додаткову плату в страхівку
куркулиха• 08 ноября 2022
Ответ дляБелая котичка
У вас самая простая автоцивилка ,и вы страхует Авто.
Есть страховки на авто и жизни людей ,управляющие транспортным средством, тогда нужно писать того, кто за рулём .
МощныйШива• 08 ноября 2022
Ответ длякуркулиха
Не путайте автора, ей нужно обычное ОСЦПВ (цивільна відповідальність), в ней пассажиры застрахованы автоматически, водитель по желанию страхуется отдельным договором.
МощныйШива• 08 ноября 2022
Ответ дляБелая котичка
Скорее всего Ваш отец вписывал Вас в договор КАСКО, в ОСЦПВ никогда ни кого не вписывали, все на законных основаниях.
куркулиха• 08 ноября 2022
Ответ дляМощныйШива
Да, вы правы, так хорошо описали, спасибо.Не могла подобрать слова, как объяснить.
Белая котичка
• 08 ноября 2022
Ответ дляМощныйШива
Можливо і в каско, підкажіть чоловік зможе з моєю страхівкою іздити без проблем?
МощныйШива• 08 ноября 2022
Ответ дляБелая котичка
Так і не тільки чоловік, і даже я зможу, якщо Ви мені довірите авто та тех паспорт.
Белая котичка
• 08 ноября 2022
Ответ дляМощныйШива
Дякую за відповідь!