Бойцовская• 08 ноября 2022
Гіпоехогенний вузол, ділянка в щитовидній залозі.
Робила Узд в Україні в серпні. Лікар наголосила зробити повторно за три місяці. Зараз я в Польщі, переробила, щойно з узд.
Дивне узд якесь польське. Знаю, що погано коли гіпоехогенна ділянка… Аналізи, що робила в Україні ніби Ок. До лікаря ендокринолога тут можна потрапити через пів року. Буду консультуватися з сімейним. Можливо щось порадите? Можливо хтось вже лікував подібне ?
Море Счастья• 08 ноября 2022
Ответ дляБойцовская
Кальцитонін- 2
щитовидная и узлы растут если ТТГ больше 2,5
Бойцовская
• 08 ноября 2022
Ответ дляМоре Счастья
То він в мене не в нормі?
Море Счастья• 08 ноября 2022
Ответ дляБойцовская
То він в мене не в нормі?
норма зависит от возраста,таблица есть в инете, если возраст 45+ и нет в планах беременеть и рожать то можно оставить все как есть и просто наблюдать
Бойцовская
• 08 ноября 2022
Ответ дляМоре Счастья
Дякую. Мені 40. Народжувати не планую. Просто не знаю, що ото робити з оцим. І наскільки це серйозно
Море Счастья• 08 ноября 2022
Ответ дляБойцовская
если нет жалоб как при гипотериозе то можно пока ничего не делать, просто наблюдать узел