Капитанша• 08 ноября 2022

Ви б погодились на модель родини, коли жінка багато заробляє, а чоловік

робить все інше? Виховує дітей, готує, слідкує за домом, ходить за продуктами, в кінці дня зустрічає кохану з роботи з гарячою вечерею? Потім робить масаж, задовільняє і спати
Результат:
вже голосів: 116
63 (54.31%) Так
53 (45.69%) Ні
Мяо мой мяо• 08 ноября 2022
баба якась у юбці, а не чоловік

So_so• 08 ноября 2022
И чем плохо? Вы сохраняете себя, свою проф состоятельность, в любой момент можете сменить его на 2 по 20.
Мяо мой мяо• 08 ноября 2022
а что в нем мужского? писюнчик?
Стервочка• 08 ноября 2022
Да ну, это не мужик уже
волосатое стекло• 08 ноября 2022
да, збс план
Мяо мой мяо• 08 ноября 2022
у нас у знакомых так, она ему еще на сигареты деньги дает )
Мальчижка• 08 ноября 2022
Якщо двох це влаштовує то так погодилась би.
Не розумію чому якщо чоловік працює вдома то він що втратить свою мужність чи потенцію?
shaleniravliki• 08 ноября 2022
Фу, нет. Жить с недомужиком, нафиг такое надо. Любой нормальной женщине хочется рядом видеть мужчину, а не несостоявшееся бестолочь неопределенного пола
МашМааш• 08 ноября 2022
Если бы он все это хорошо делал и не надо было переделывать, то супер, почему нет

Утренняя зорька• 08 ноября 2022
согласна, да
и не один, а гарем шоб был
и шоб они друг другу козни строили и за чубчики таскали
автор Капитанша • 08 ноября 2022
Ответ дляМяо мой мяо
Ну заслужив же!
мимАпроходила• 08 ноября 2022
Ні, мене цілком влаштовує европейська модель родини. Я багато заробляю, а він ще більше.
Діти мають виховуватися в повній родині, обома батьми. Та і в сексі набагато прижмніше коли обидва отримують задоволення.
автор Капитанша • 08 ноября 2022
Ответ дляМашМааш
Ясна річ, добре
Був би професійним домогосподарем

Ніяких перероблянь, з вас тільки гроші
Попипиповна• 08 ноября 2022
Знаєте чому відповіла ні? Тому що мужик всеодно буде жінку привчати до домашньої роботи.
Маргарита и Мастер• 08 ноября 2022
Да.
Если бы могла зарабатывать, то пусть будет муж домохозяйка.
Но вот удовлетворять меня такой мужчина не смог бы.
Поэтому завела бы любовника))
Гуру троллинга• 08 ноября 2022
Когда мы женились, я нашла крутую работу и зарабатывала раз в 5-7 больше мужа. Потом был период, когда он зарабатывал во столько же раз больше.

Этой весной муж потерял работу, занимается домом, много готовит (он любит и умеет готовить на уровне ресторанной еды. Сейчас так, потом будет по-другому. На семье это не отражается.
Мальчижка• 08 ноября 2022
В мене є знайома родина де тато вдома виховує дітей а мама заробляє великі гроші. Тато за час двох декретів виховав двох дітей мама тільки народжувала і виходила відразу на роботу. Діти виховані доглянуті, тато веде домогосподарство всіх все влаштовує.
Ну окрім сусідніх бабусь які чомусь вирішили що тато в декреті то нонсенс = совок то назавжди
автор Капитанша • 08 ноября 2022
Ответ дляПопипиповна
Цікава думка
То вам нормальні мужики не траплялись)
мимАпроходила• 08 ноября 2022
А взагалі, коли я починала жити з моїм чоловіком, я навчалася у двох вузах і працювала до 10-11 без вихідних...
В мене не дуже розуміюча, любляча мати, вона мені тільки палки в колеса вставляла.
То вдячна Богу що послав мені цього хлопця, який і готував, і годував, і одяг прасував, тобто вивчив мене по-суті - ну дуже допоміг на ноги встати. Я з небагатої родини.
Але заробляв він завжди досить непогано.

Стервочка• 08 ноября 2022
Ответ дляКапитанша
Цікава думка
То вам нормальні мужики не траплялись)
Не знаю, мое мнение - нормальный мужчина сам не захочет ’домогосподарить’, они же по натуре добытчики. А тут сидеть дома, детей няньчить.
Плакулька• 08 ноября 2022
Да
Быт это не моё
Файна цьоця• 08 ноября 2022
У меня была такая модель, муж был в декрете с двойней почти 3 года. Он совершил реальный подвиг ради меня, люблю его очень.
мимАпроходила• 08 ноября 2022
Ответ дляГуру троллинга

Оце справжня родина!
Плакулька• 08 ноября 2022
Ответ дляФайна цьоця
Выносить и родить двойню не меньший подвиг👍🏻
]Mrs.Сексуальность[• 08 ноября 2022
Кто пишет - нет, не мужик - просто во власти стереотипов. Я бы мечтала работать на любимой работе, зарабатывать много денег и чтобы дома меня кружили и выполняли самую тяжёлую физически работу. Это же кайф, а не жизнь.
Плакулька• 08 ноября 2022
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Думаю, нет ставят те, кто не нашёл ту самую любимую работу
Ms. Dolly• 08 ноября 2022
Так, я би так хотіла. Для мене навіть ідеально)
]Mrs.Сексуальность[• 08 ноября 2022
Ответ дляСтервочка
Конечно, какой идиот сядет дома и будет выполнять эту нудную трудную работу, день сурка постоянный? Я бы памятник ставила таким мужчинам)
автор Капитанша • 08 ноября 2022
Ответ дляПлакулька
Хто і не здогадується, що робота буває приємною та високооплачуваною
КвартираЧья• 08 ноября 2022
Ответ дляСтервочка
Є такі, що ні риба ні м’ясо. Ні грошей заробити, ні побут вести.
Особисто таких знаю, родичі дальні мої.