Капитанша• 08 ноября 2022
Ви б погодились на модель родини, коли жінка багато заробляє, а чоловік
робить все інше? Виховує дітей, готує, слідкує за домом, ходить за продуктами, в кінці дня зустрічає кохану з роботи з гарячою вечерею? Потім робить масаж, задовільняє і спати
Результат:
вже голосів:
63 (54.31%)
Так
53 (45.69%)
Ні
]Mrs.Сексуальность[• 08 ноября 2022
Ответ дляГуру троллинга
Когда мы женились, я нашла крутую работу и зарабатывала раз в 5-7 больше мужа. Потом был период, когда он зарабатывал во столько же раз больше.
Этой весной муж потерял работу, занимается домом, много готовит (он любит и умеет готовить на уровне ресторанной еды. Сейчас так, потом будет по-другому. На семье это не отражается.
Какие вы молодцы! Настоящая семья и поддержка друг другу.
Стервочка• 08 ноября 2022
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Кто пишет - нет, не мужик - просто во власти стереотипов. Я бы мечтала работать на любимой работе, зарабатывать много денег и чтобы дома меня кружили и выполняли самую тяжёлую физически работу. Это же кайф, а не жизнь.
Это не стереотипы) для такой работы можно помощницу нанять.
Стервочка• 08 ноября 2022
Ответ дляКвартираЧья
Є такі, що ні риба ні м’ясо. Ні грошей заробити, ні побут вести.
Особисто таких знаю, родичі дальні мої.
Ну вот разве что так
КвартираЧья• 08 ноября 2022
Ответ дляПлакулька
Думаю, нет ставят те, кто не нашёл ту самую любимую работу
У мене наприклад улюблена і добре оплачувана робота. Але такого чоловіка я б все одно біля себе не терпіла
]Mrs.Сексуальность[• 08 ноября 2022
Ответ дляСтервочка
Не потянет помощница) Вы читали весь текст автора? Где найти такую помощницу? )
Проработник• 08 ноября 2022
Я бы такого призирала. Это не мужик. У меня мать такая. Зарабатывала, а отец был приложением. Ох и доставалось всем от нее... Это не моя модель семьи. Спецом искала мужчину, который может заработать, что бы мне не впахивать. Отлично себя чувствую.
]Mrs.Сексуальность[• 08 ноября 2022
Ответ дляКвартираЧья
А я бы с радостью, но мало таких мужчин.
Стервочка• 08 ноября 2022
Ответ дляКвартираЧья
У меня вот тоже так. Просто не воспринимается такой как мужчина
Исправлялочка• 08 ноября 2022
Я знала таку дівчину. Вона була тімлідом. З початку трохи осуджувала, але потім була нагода подивитись більш ретельно їх сім’ю. Діти були доглянуті, дім теж. Він будь-якої роботи не боявся. Сам зробив ремонт, ще навіть трохи садив і були навіть курочки. Так ще і працював теж віддалено. І у сім’ї було кохання, повага та добробут. Тому у такому варіанті чому б ні. Але зазвичай коли чоловіка залишають вдома, то дуже часто жінка ще й стає у другу зміну.
Янгол в камуфляжі• 08 ноября 2022
У мене так останні 2 місяці. Це прям краса
Порівняно з «жіночою» роллю взвгалі не напряжно. Хай хтось мені колись скаже, що чоловіки ж на роботі сильно втомлюються
П.с. Побувала у всіх ролях, включно з матір‘ю-одиночкою, можу порівнювати
Порівняно з «жіночою» роллю взвгалі не напряжно. Хай хтось мені колись скаже, що чоловіки ж на роботі сильно втомлюються П.с. Побувала у всіх ролях, включно з матір‘ю-одиночкою, можу порівнювати
дамаАмстердама• 08 ноября 2022
На такую модель я бы не согласилась.
И это при том, что я не люблю быт. Мне лучше работать.
Проблема в том, что не хочу рядом с собой такого мужчину.
Одно дело, потерял работу, на время без нее и занимается домом.
А другое дело на постоянке - ну нет. С собой рядом вижу только сильного и состоявшегося в жизни мужчину, чего не скажешь о муже-домохозяйке
Капуста Маша• 08 ноября 2022
у меня не стоит на мужика-домохозяйку. я сама работаю. в принципе могу содержать себя и детей. НО! я хочу быть заМужем, а не Замужем. в чем разница знаю оба варианта. Мне нужен мужчина-добытчик. Мужчина, который принесет в пещеру мамонта. А вот уже мама знает, что с этим мамонтом делать. Мужчина-хозяйка... даже не возбуждает. Зарабатываю немного меньше мужа. Любимая работа. 12 лет декрета. И я смогла найти свое. Домой на совсем меня больше не загонишь. Да, дом и семья на мне. Но! у меня муж-помошник. и по магазинам, и с детьми. только на кухню его не пускаю. как и детей - на уровне - разогреть покушать. на кухне должна быть одна хозяйка.
муха в кедах• 08 ноября 2022
Питання в тому, як це буде сприймати чоловік, і як він буде почуватися в цій ролі.
Я заробляю набагато більше чоловіка, працюємо оба. Але те, що це для нього тяжко, я бачу. Намагався змінити ситуацію, але не зміг. Повернувся на старе місце.
Так, він мені завжди допомагав по дому, але сказати що він брав все на себе підчас своєї довгої відпустки - ні. Діти були самі по собі, просто знаходився з ними в квартирі.
неДоПриличий• 08 ноября 2022
Конечно, я знаю семью, которая так и живет. Им комфортно. Зарабатывать деньги должен тот, у кого это лучше получается. Если у женщины, то, значит, она
Маргарита и Мастер• 08 ноября 2022
Ответ дляПлакулька
Кроме любимой, работа должна быть еще и выскооплачиваемой.
Иначе никто кружить не будет
Пиу!Пиу!• 08 ноября 2022
Ответ дляМяо мой мяо
а что в нем мужского? писюнчик?
А Вам тільки гаманець від чоловіка потрібен?
Stepa_nida• 08 ноября 2022
Ответ для]Mrs.Сексуальность[
Доречі, в мене є перед очами така модель відносин)
Жінка - акціонер та один з топ-менеджерів компанії.
Чоловік - її колишній тілоохоронець, молодий, гарний, підкачаний, не працює.
Stepa_nida• 08 ноября 2022
В мене немає стереотипу щодо гендерної належності якоїсь домашньої роботи. Інколи жінки вже надто чіпляються за свої ’жіночі’ обовʼязки, щоб додати собі цінності та жертовності.
Якщо ж говорити про ’зовсім не працювати, займаючись хатніми справами’ - соціально ризиковано як для жінки, так і для чоловіка, крім випадків, коли ви маєте власний трастовий фонд десь в Британії.
КвартираЧья• 08 ноября 2022
Ответ дляStepa_nida
Типовий альфонс?
Капитанша
• 08 ноября 2022
Ответ дляКвартираЧья
Типовий альфонс?
Або типовий молодий гарячий коханець
Не можете собі такого дозволити от і біситесь
Мяо мой мяо• 08 ноября 2022
Ответ дляПиу!Пиу!
мужчина = добытчик
Stepa_nida• 08 ноября 2022
Ответ дляКвартираЧья
Типовий альфонс?
Не настільки близька із ними)
Зовні виглядають як любляча пара.
КвартираЧья• 08 ноября 2022
Ответ дляКапитанша
Або типовий молодий гарячий коханець
Точно, як я не подумала
КвартираЧья• 08 ноября 2022
Ответ дляStepa_nida
Не настільки близька із ними)
Зовні виглядають як любляча пара.
А ви зустрічали десь не люблячих альфонсів? Це ж їх основна місія. Зображати палке кохання взамін на утримання.
Тим паче, якщо жінка топ-менеджер, то утримання там лакшері
Stepa_nida• 08 ноября 2022
Ответ дляКвартираЧья
Звичайно, зустрічала.
І альфонсів, і утриманок)
Є одна спільна риса в них. Якщо це театр, то маска інколи підводить
Не так то і просто зображати кохання постійно, якщо його немає.
В мене подружка вела спосіб життя утриманки деякий період свого життя. То вона так казала - у шлюб зась! Бо зображати пристрасть під час вечері в ресторані чи парі тижнів на Балі це одне, а 24/7 не дай Боже
І альфонсів, і утриманок)
Не так то і просто зображати кохання постійно, якщо його немає. В мене подружка вела спосіб життя утриманки деякий період свого життя. То вона так казала - у шлюб зась! Бо зображати пристрасть під час вечері в ресторані чи парі тижнів на Балі це одне, а 24/7 не дай Боже
]Mrs.Сексуальность[• 08 ноября 2022
Ответ дляStepa_nida
У меня есть такие знакомые. Она - глава риэлторской компании в Сочи. Квартиры для элиты. Некрасивая армянка, а он - ее водитель, помощник, моложе, очень привлекательный и все по дому делает. За детьми смотрит тоже он. Хорошая семья.
Пиу!Пиу!• 08 ноября 2022
Ответ дляСтервочка
Не знаю, мое мнение - нормальный мужчина сам не захочет ’домогосподарить’, они же по натуре добытчики. А тут сидеть дома, детей няньчить.
Тоді жінка повинна бути домогосподаркою по натурі. Але ж тут як почитаешь, то краще піцу або суші замовити аніж готувати, і для чого речі прасувати, і прибарання раз в місяць.
Виннипуховна• 08 ноября 2022
Нет , мне нравится, когда муж полностью обеспечивает семью. Я могу работать немного и в своё удовольствие или не работать. Никогда не была трудоголиком и вряд ли им стану)