Курочка-чубаточка• 08 ноября 2022
Мужья военные 8+ месяцев, как вы себя чувствуете?
Прочитала о продлении вп,и совсем стало грустно...это значит что год наша семья будет вот так( Те девочки,которые мужей не видят месяцами. Те кто вывезли мужиков,пройдите мимо.
ПанВиктория• 08 ноября 2022
Ужасно девочки. Вот у мужа получилось заехать на сутки. Я прочла эту новость и плачу. А он мне только отвечает : ’так и надо’. Уже сил нет. Я как представлю что так холодно уже, а дальше какие погодные условия будут. Как им тяжело будет. Я не представляю. Но они сильные. Главное чтобы живы были и здоровы🙏🙏🙏
Играю_на_кларнете• 08 ноября 2022
Ой, автор, что вам сказать ... Я вишу на сз, там много военных, многие не скрывают, что женаты, ищут секса, а мне противно, капец ... Там вам писали, про 9 месяцев и детей. А я вам без розовых очков пишу про полевых жен. Есть такое понятие 🤷
Меня не звали• 08 ноября 2022
Ответ дляПрилипало
Ооооо, знайомо. Я тут на днях писала тему. Моя подруга пожалілася мені , що її батько отримав повістку і вони не знають що робити, як же так?
Я не розумію, на що ці люди очікують. На яку відповідь?
Мабуть, що ми скажемо, що ой не йдіть, наші там і за вас, і за отих, і за оцих. А ви, звісно, ховайтеся.
Я не знаю...
Але знаю, що потім з оцих вилуплюються ’я_тебе_туди_не_посилала’. Це наступна стадія мутації.
Я не знаю...
Зам Ам• 08 ноября 2022
З мого оточення в ЗСУ лише мій чоловік і друг подруги. Всі інші під спідницями у своїх жінок. Друг чоловіка купив довідку і вже виїхів за кордон
Чоловік сказав, що у них в роті чи в бригаді (не знаю, як це правильно називається) тільки чоловіки з Західної України. А де інші регіони??? АУ!!!
Меня не звали• 08 ноября 2022
Ответ дляПрилипало
Я майже з усіма перестала спілкуватися. Максимум по справах. Але бажання взагалі немає ні запитувати, ні говорити, ні бачити
Співчуваю. Хтось свій має бути поруч.
Може, хоч, із дружинами зі взводу знайдіться? Там хоч пояснювати нічого не треба, всі в тій самій ситуації.
Я не на долго• 08 ноября 2022
Ответ дляНачальник Анонимов
А теперь перечитайте, кому были адресованы мои ответы. Ник Молчавочка. Которая не знает, как это, когда муж на нуле. Ей интересна только зп мужа)))
Ну значит я слепая,я и вправду плохо вижу,я не молчаночка,))
Никому не нужны эти зарплаты лиж бы мужья,отцы и дети дома были((
Прилипало• 08 ноября 2022
Ответ дляИграю_на_кларнете
Навіщо ви пишете? От з якою метою? Що саме ви хочете донести своїм месенджем?
Зам Ам• 08 ноября 2022
Ответ дляИграю_на_кларнете
стояли у нас в селі військові на ротації. Таки підтверджую про польових дружин. Але це в основному офіцери і командири.
Прилипало• 08 ноября 2022
Ответ дляМеня не звали
Співчуваю. Хтось свій має бути поруч.
Не хочу. Я з психологом спілкуюся. Мені так простіше триматися. Іноді сюди заходжу. Можна свою злість на вискочок , що залітають, вилити. Правда потім бан на банові)))) зате легше трішки
Меня не звали• 08 ноября 2022
Ответ дляПрилипало
Чи ви таке не читали тут роками?
Що наші там тільки й робили, що мародерили, пиячили, баб портили та братів вбивали.
То оце те саме.
То в першій кампанії по два раби видавали, а тепер кожному по військово-польовій дружині)
То оце те саме.
Прилипало• 08 ноября 2022
Ответ дляМеня не звали
Я не знаю...
Ну да. Наших же не шкода.
Начальник Анонимов• 08 ноября 2022
Ответ дляЗам Ам
Полевые жены - это из женщин-военнослужащих или... Откуда они берутся на фронте ?
Прилипало• 08 ноября 2022
Ответ дляЗам Ам
Мій з центральної частини. З нашого села, звідки я родом, майже всих здорових чоловіків забрали (((( одні інваліди та жінки залишилися.
Меня не звали• 08 ноября 2022
Ответ дляПрилипало
О, рада, що ви з підтримкою.
Професіонал нічим не гірший колюжанок :)
А дещо навіть і кращий.
Зам Ам• 08 ноября 2022
Ответ дляНачальник Анонимов
зараз сучасна армія. Жінки є і снайперки, і медики, і зв´язківці і багато всіх інших.
Я не на долго• 08 ноября 2022
Ответ дляМеня не звали
От ви краще не робите)))
’Умоляла не идти’.
Ага. Хай мій, наприклад, іде. Бо його не жалко. Свого жалко.
А хто мав іти?
’Умоляла не идти’.
А хто мав іти?
Блин,я же не со злости(((
У нее погиб сын ,не на войне,до нее еще,она досих пор не отошла от смерти сына и тут это((
Прилипало• 08 ноября 2022
Ответ дляМеня не звали
О, рада, що ви з підтримкою.
А дещо навіть і кращий.
Я їй можу якраз без отого ’ кума не злиться ні на кого що її там, а мій ні’ розповісти. А це набагато краще, ніж мило посміхатися.
Я не на долго• 08 ноября 2022
Ответ дляПрилипало
Хтось але не мій
Знаете сколько желающих в моем окружении,не берут
Меня не звали• 08 ноября 2022
Ответ дляНачальник Анонимов
Видають.
Ну, знаєте, по списку.
Шкарпетки - 2 пари
Костюм флісовий - 1 пара
Дружина тимчасово для втіхи - 1 одиниця
Шапка зимова - 1 одиниця
А по поверненню їх назад на речовий склад здають.
Капець, ви більше слухайте.
Ну, знаєте, по списку.
Шкарпетки - 2 пари
Костюм флісовий - 1 пара
Дружина тимчасово для втіхи - 1 одиниця
Шапка зимова - 1 одиниця
Капець, ви більше слухайте.
Прилипало• 08 ноября 2022
Ответ дляМеня не звали
Чи ви таке не читали тут роками?
То оце те саме.
А краще по дві
Меня не звали• 08 ноября 2022
Ответ дляПрилипало
А краще по дві
По дві, це якщо беху завалиш. Ну чи танчика там.
Наградний варіант
Прилипало• 08 ноября 2022
Ответ дляЯ не на долго
Я не знаю і не розумію. Чому так? Мій з лютого без відпустки. Максимум день в госпіталі і назад. А тих хто хоче - не беруть?
Я не на долго• 08 ноября 2022
Ответ дляЗам Ам
Не все могут убивать,не все,осуждайте как хотите,но должны идти те кто морально может а не принудительно и знаете как много желающих,но не берут их
Прилипало• 08 ноября 2022
Ответ дляМеня не звали
Наградний варіант
Ну сподіваюся, що мій без геройств. Дві то забагато буде
Прилипало• 08 ноября 2022
Ответ дляЯ не на долго
Ви дійсно вважаєте, що хлібороби, вчителі , іт і ТД прямо таки готові були вбивати? Звучить неначе на фронт одних вбивць відправили
Я не на долго• 08 ноября 2022
Ответ дляПрилипало
Вот,а знаете скольким отказали,и я не пойму почему так,в одном месте забирают всех подряд а в другом месте отказывают
Прилипало• 08 ноября 2022
Ответ дляЯ не на долго
Не знаю. Я коли з батьками говорю, того, того забрали, ще забрали. Та а хто залишається??? А от з проф тусовки молоді здорові чоловіки сотні - ніхто нічого не отримував. І виходить одна мати всіх дітей віддала і чоловіка, а хтось в листопаді 2022 року ’ ой, що такоє ’0’? Ето нєту дєнєг?’
Меня не звали• 08 ноября 2022
Ответ дляЯ не на долго
А у нього де намальовано, що він вбивати не може?
Не може ремонтувати техніку, підносити снаряди, налагоджувати зв´язок, водити машину, бути польовим медиком?
Може, я вам таємницю відкрию, але далеко не всі в армії стріляють по ворогах. Хтось і патрони підносить.
Я не на долго• 08 ноября 2022
Ответ дляПрилипало
Я не знаю почему так,но это правда,я в многих темах ранее это уже писала
Я писала,что есть два знакомых,были в ато не один год,артиллеристы,не взяли,ждите сказали,
А муж кумы числиться не на передовой,а он каким то ’чудом ’сам пробился на передовую(((
Я не на долго• 08 ноября 2022
Ответ дляПрилипало
Нет конечном,я считаю заставлять нельзя идти на передовую тех кто не готов морально