Курочка-чубаточка• 08 ноября 2022
Мужья военные 8+ месяцев, как вы себя чувствуете?
Прочитала о продлении вп,и совсем стало грустно...это значит что год наша семья будет вот так( Те девочки,которые мужей не видят месяцами. Те кто вывезли мужиков,пройдите мимо.
Я не на долго• 08 ноября 2022
Ответ дляПрилипало
Не знаю. Я коли з батьками говорю, того, того забрали, ще забрали. Та а хто залишається??? А от з проф тусовки молоді здорові чоловіки сотні - ніхто нічого не отримував. І виходить одна мати всіх дітей віддала і чоловіка, а хтось в листопаді 2022 року ’ ой, що такоє ’0’? Ето нєту дєнєг?’
Я не знаю почему так(((
Есть еще одна кума у меня,ее муж 22 февраля поехал на западную в командировку и застал войну,назад в Херсон вернуться не мог,посижел там неделю и пошел в воинкомат с кумом,прошли учебку,годны,ждут,прождали месяц(,квартиру посуточно снимали)это так к слову,идут в воинкомат и спрашивают что делать мы ждем,ответ,ниче домой едьте,поехали на свою голову,попали под обстрел в Хер,обл,собирали трупов сами,хоронили,и в плен к рашикам попали,а хотели страну защищать(((
Прилипало• 08 ноября 2022
Ответ дляЯ не на долго
Я не знаю почему так(((
Мені здається, що в військоматах потрібно обновляти систему обліку та автоматизації. І людей. Бо ті, хто там сидить , їх пофігу. Просто є ким заміняти. А по факту одні місяцями без обміну, без відпустки, а інші чекають чекають.
Я не на долго• 08 ноября 2022
Ответ дляПрилипало
Им все равно там
Удачная• 08 ноября 2022
Мы дома, муж первый воюет с первых чисел войны, второй муж тоже рвался воевать но не взяли. Поэтому молимся за тех кто на передовой. А кто за бугром пусть икают и не приезжают. Нашим нужна будет помощ человеческая , но они свалили.....
Удачная• 08 ноября 2022
Ответ дляMs. Iphone
Что значит вывезли мужиков???? То уже не мужики . .
Нет они не мужики они трусы
Удачная• 08 ноября 2022
Ответ дляКурочка-чубаточка
Ну как...у меня вот постоянно какие то знакомые выезжают. При этом не попадают они ни в одну из категорий,кто выездной
Так у меня полно знакомых за деньги уехали, это же наша страна , рыба гниет с головы, и вечно эта голова одна по своей натуре(
Курочка-чубаточка
• 08 ноября 2022
Ответ дляВидящие_помогите
Кадрових військових не вистачить.
Не відпустять нажаль людей с бойовим досвідом .
Не все кадровые военные. А некадровых можно и заменить. Или у нас мобилизация только для одних?может тогда все послужат?донатить и с зп вленного можно
Курочка-чубаточка
• 08 ноября 2022
Ответ дляmuroczka
Виделись только неделю, когда в госпитале лежал.
И честно говоря лучше бы не виделись.
Я первый раз когда провожала в марте думала с ума сойду.
Второе расставание ещё хуже…
Живу как будто на паузе. Ничего не хочется. Ради детей только стараюсь быть более менее в тонусе.
И честно говоря лучше бы не виделись.
Второе расставание ещё хуже…
Я также(
Курочка-чубаточка
• 08 ноября 2022
Ответ дляПрилипало
У мене поки вперше. То поки не можу себе опанувати.
Це жахливо, коли люди звикають до цього ((
Я до сих пор не привыкну. Уже плчти 9мес прошло...не приму никогда эту ситуацию
Жынси_на_флиси• 08 ноября 2022
Ответ дляПрилипало
Навіщо ви пишете? От з якою метою? Що саме ви хочете донести своїм месенджем?
Здогадатися неважко, хто і для чого
Курочка-чубаточка
• 08 ноября 2022
Ответ дляЯ не на долго
Вот,а знаете скольким отказали,и я не пойму почему так,в одном месте забирают всех подряд а в другом месте отказывают
Хм...сосед по дурости мне(жене военного)похвастался,что в их селе все уже справки купили.
Видящие_помогите• 08 ноября 2022
Ответ дляКурочка-чубаточка
Можна, але я в таке не вірю.
А ще в нас багато військових і мобілізованих яких ніколи на передову не відправлять. А багатьом на передовій не роблять ротацій і зразу з госпіталю назад на фронт.
Життя не справедливе.
Прилипало• 08 ноября 2022
Ответ дляКурочка-чубаточка
Тримаймося. Для наших коханих спокійніше коли їх чекають та тримаються. Жахів їм там вистачає
Чеширская кошечка• 08 ноября 2022
Ответ дляПрилипало
Мій якраз в цьому місті. На днях перекинули. Для мене спочатку то прозвучало як вирок. Тільки ось ось трішки змогла взяти себе в руки
І звідти повертаються.
Брат із лютого у тому регіоні. Живий.
Змінювали локації, але майже незмінна лише область - Донецька. Десь 2 тижні лише в Харківській були, але також поряд із Донецькою.
Наші - повернуться. І не смійте думати нічого іншого. Просто вірте, і буде.
І ще. Є Псалом 90. Почитайте про нього. Пишуть, що дійсно береже
І треба в собі сили зберегти, щоб потім йому вилікувати душу. Наш постарів на 10 років за ці місяці, хоча був хлопець -хлопець, хоча й під 30.
Мамин колега пройшов Афган. Якісь дуже складні райони, і дуже довго. При чому там дуже досвідчені були головним чином, а їх достатньо молодих кинули туди, куди не мали з такою підготовкою (майже ніякою). І на довгий якось строк. Чомусь 2 роки крутяться, але можу й помилятися. І повернувся. Хоча кожного дня прощався із життям. Там були якісь каньйони, вони їхали по дну, а зверху мали можливість сховатися ті, хто нападав. І вдарити в будь-який момент. Це зараз згадалося... І багато чого іншого розповідав. Зараз у нього родина: жінка, діти. Здається, ще й мама жива, але також не впевнена. І якось усе налагодилося. До речі, якось навіть зараз консультує наших хлопців. Не на лінії зіткнення, а в тилу
Тож і ми маємо вірити
Брат із лютого у тому регіоні. Живий.
Тож і ми маємо вірити
Прилипало• 08 ноября 2022
Ответ дляВидящие_помогите
Можна, але я в таке не вірю.
Життя не справедливе.
Все так. Мій з самого лютого там. З госпіталю назад на передову. Неначе якісь залізні люди.
Прилипало• 08 ноября 2022
Ответ дляЧеширская кошечка
І звідти повертаються.
Брат із лютого у тому регіоні. Живий.
Тож і ми маємо вірити
Брат із лютого у тому регіоні. Живий.
Тож і ми маємо вірити
Дякую. Я вже опанувала себе. Молюся, як вмію. Почитаю ще цей псалом
Він також дуже постарів ((( посивів. А очі... Вчора говорили, а він насилу сльози стримує. Хоча намагаємося про щось інше говорити.
Всі повернуться і будемо щасливі на нашій вільній землі. Разом
Наверняка• 08 ноября 2022
Ответ дляМолчавочка
А о чем речь? Поясните. Я действительно не знаю.
Вы из параллельной реальности? Как можно не знать...
Молчавочка• 08 ноября 2022
Ответ дляНаверняка
Не знала я, и что? К чему ваш спичь?
Шумелка Мышь• 09 ноября 2022
Ответ дляЯ не на долго
Не все могут убивать,не все,осуждайте как хотите,но должны идти те кто морально может а не принудительно и знаете как много желающих,но не берут их
причому тут вбивати. В армії зараз дуже велика нехватка воїдіїв, наприклад. Там не так багато тих, то безпосередньо вбиває.