Ламзак_сдутый• Изменено 08 ноября 2022
Я ніколи в житті не…
Продовжіть речення із того, що для більшості є загальновживаним, а от ви цього ніколи не робили.
Я от почитала тему про біде, і зрозуміла, що й не знаю як ним користуватись, просто не доводилось бути там, де вони встановлені.
Також я ніколи не робила педикюр у майстра, роблю все життя сама.
Розкажіть про себе)
Не обижаюсь• 09 ноября 2022
Ответ дляЛасковая_львица
Почитала тему и поняла, что мне есть что вспомнить на старости лет
Такая же фигня
Анонимарик• 09 ноября 2022
Не ела устриц
Не была на Мальдивах( моя мечта)
Никогда не готовила печёночный торт
Не была на Мальдивах( моя мечта)
Никогда не готовила печёночный торт
Красавица писяная• 09 ноября 2022
Ответ дляТвердая валюта
Никогда не водила машину.
И наверное не буду, не умею и боюсь.
Хотя на меня записаны 2 семейные машины )))
И наверное не буду, не умею и боюсь.
Я почала водити через 10 років після автошколи, під 40 років, а до того думала, що мені не дано.
побольшомусекретику• 09 ноября 2022
Ответ дляАкуна_Матата
А в скільки для вас критично, запізно? Мені 34 і вважаю, що вже дуже запізнююся.
Але зараз війна, і якось тупо виходить.
Думаю межа у 45)
побольшомусекретику• 09 ноября 2022
Ответ дляПыхтелка
Як це не критично? Вже треба поспишати з цим питанням
Якось не дуже хочеться поспішати, війна…
Пыхтелка• 09 ноября 2022
Ответ дляпобольшомусекретику
Але зараз війна, і якось тупо виходить.
Думаю межа у 45)
Война то понятно, но смотрите чтоб не было поздно.
побольшомусекретику• 09 ноября 2022
Ответ дляПыхтелка
Этого и боюсь, хотя нужно думать, это полностью перевернет жизнь.
Пыхтелка• 09 ноября 2022
Ответ дляпобольшомусекретику
Подруга родила в 41 первого ребенка, ставили диагноз бесплодие. Счастливая
И вам желаю такого счастья
побольшомусекретику• 09 ноября 2022
Ответ дляПыхтелка
И вам желаю такого счастья
Спасибо Вам)
Ло Шарик• 09 ноября 2022
Ответ дляТвердая валюта
Никогда не водила машину.
И наверное не буду, не умею и боюсь.
Вам сколько?
Я тоже боялась, не хотела, из принципа (был конфликт с мужем на эту тему лет 15 назад) и т.п. Сейчас мне 43, и в пятницу иду сдавать теорию
Апрель Ивановна• 09 ноября 2022
Ответ дляКрасавица писяная
я через 16 років після отримання прав
і почала сідати за кермо за 2 міс до війни
а потім 24/02 з 2 дітьми і собакою їхала 25 годин без сну і зупинок ..у страха очі великі...
Дама_из_рекламы• 09 ноября 2022
Не купалася в Тихому,Індійському і Атлантичкому океані (але дуже мрію)
не була в Парижі, Токіо, Пекіні, Ласвегасі .
Ніколи не їла качку по Пекінські,
ніколи не літала на повітряній кулі
Ніколи не їздила до пірамід в Египті
Не була в замку Паланок,
Не лазила на Говерлу
Не пила справжній чай в маленькій кав´ярні Лондона
Не була в бібліотеці Ватікану
Хочу це все
Ніколи не їла качку по Пекінські,
ніколи не літала на повітряній кулі
Ніколи не їздила до пірамід в Египті
Не була в замку Паланок,
Не лазила на Говерлу
Не була в бібліотеці Ватікану
Хочу це все
НуКаНаКа• 09 ноября 2022
Ответ дляАпрель Ивановна
я через 16 років після отримання прав
Ви молодець! Таких жінок багато було... Я теж здала і отримала права в 2019, не іздила, машину продали.... І ще в 25 січня 2022 порвала меніск в коліні, на милицях бігала до підвалу... А найстрашніше не мали машини, позавчора купила собі стареньку і тепер буду відновлювати навики, бо дуже хочу їздити і ні від кого не залежити... А ще є дуже багато чого поки не зробила, але в се планую зробити і якнайшвидше, але тільки після ПЕРЕМОГИ!
Хитрушка-чекушка• 09 ноября 2022
Ответ дляНа паровозе
Я ніколи не була одна з 18 років. Я постійно або з кимось зустрічаюся, або заміжня. І попри всі стереотипи побудувала хорошу кар´єру і нормально сама заробляю. Але так з чоловіком мені краще ніж одній)
Поделитесь пожалуйста рецептом,даже удивляет как такое может быть).
Я всегда одна много лет, не уродина но для мужчин я невидимка.У вас это врожденное,что вы манкая.Что в Вас есть особенное?
Пишущаяся• 09 ноября 2022
Ответ дляДобро с Кулаками
Не каталась на воздушном шаре
о, и я. Но все еще хочу, хотя высоты боюсь..
Гага Газу• 09 ноября 2022
Нет такого наверное
Ну, с парашютом не прыгала, например.
А так в принципе многое было.
Ну, с парашютом не прыгала, например.
А так в принципе многое было.
Царь-Матушка• 09 ноября 2022
Ответ дляДетектор лжи
Так з небагатої сім´ї. А в дитинстві ніколи і не хотіла на море, не розуміла чому людям хочеться лежати на пляжі, та й взагалі боюся і не вмію плавати, я мріяла поїхати в Карпати, або у Львів.
Зрозуміло, бажаю щоб в дорослому житті всі ваші мрії збулись!
Хоча розумію що дуже важко вийти з того стану бідності, насамперед психологічно.
Брюлик в стразах• 09 ноября 2022
Ответ дляАнонимарик
Не ела устриц
Не была на Мальдивах( моя мечта)
Никогда не готовила печёночный торт
Не была на Мальдивах( моя мечта)
Никогда не готовила печёночный торт
я тоже это всё не делала и как то спокойно. Кстати никогда не ела икру из синих, но делала и не один раз. Любители ели и говорили что вкусно и удивлялись как можно готовить не пробуя.
Улыбчик• 09 ноября 2022
Дякую за тему. Навіть не знаю, за два тижні - 40, наче все було, про що мріялося. Життя не дарма пройшло). Травку курила)), на машині їзджу, у цьому році навчилася поводженню зі зброєю та вперше з вогнепального стріляла.
О, Говерла, це треба зробити при можливості.
Ноги от ушей• 09 ноября 2022
Ответ дляФорс мажор
Не была в Харькове
от це дарма) обіцяйте що після війни обов‘язково до нас приїдете! а самі звідки?
Ноги от ушей• 09 ноября 2022
Ответ дляНехай щастить
Не была в кино кроме как в школе с классом )
Не целовалась
Не была заграницей
Не ходила к мастеру на педикюр, макияж, брови - ресницы и тд, косметолог сюда же
Не ела суши и прочие подобные рыбные ( не переношу запах и вид )
А, и ещё вспомнила - красила волосы 1 раз в жизни, чисто из интереса, в 10 классе ) Больше никогда в жизни не покрашусь, т.к алопеция и волосы не растут больше 😏
Не целовалась
Не была заграницей
вибачте, а скільки Вам років і ким працюєте?
Нехай щастить• 09 ноября 2022
Ответ дляНоги от ушей
26, за освітою вчитель математики, але зараз працюю не за фахом )
Сфера пов´язана зі страхування