Ламзак_сдутый• Изменено 08 ноября 2022
Я ніколи в житті не…
Продовжіть речення із того, що для більшості є загальновживаним, а от ви цього ніколи не робили.
Я от почитала тему про біде, і зрозуміла, що й не знаю як ним користуватись, просто не доводилось бути там, де вони встановлені.
Також я ніколи не робила педикюр у майстра, роблю все життя сама.
Розкажіть про себе)
Пыхтелка• 09 ноября 2022
Ответ дляпобольшомусекретику
Не вагітніла, хоча вже 40, поки не критично, але страшусь того, що закортить запізно)
Як це не критично? Вже треба поспишати з цим питанням
Яичница с беконом• 09 ноября 2022
Ответ дляНайщасливіша
я никогда в жизни не зарекаюсь. проверено, жизнь тыкнет носом именно туда где кричал ’ я никогда’ .
А так много чего никогда не делала, но это не порок. Если чего то в жизни не было, скорее всего не очень то хотелось. На маникюре и педикюре кстати тоже не была. Хотелось бы - ходила б, мне удобнее самой.
Ніколи не кажи ніколи. Це правда. Я теж цього правила притримуюсь.
Єдине, що написала, що ніколи не курила. Не знаю чи закурю в майбутньому але надто вже смердить той дим томцу навряд.
Попадалочка• 09 ноября 2022
Ответ дляСадоводница
Не отримувала оргазму
Ого. А сама пробовали себя удовлетворять?
Я такая боевая• 09 ноября 2022
Ответ дляНа паровозе
Мне 35. Я научилась кататься на коньках пару лет назад. После работы ходила и каталась. А на лыжи стала прошлой зимой. Через 2 дня гасала как угоренная. Там поняла, что скорость это мое! Никогда не поздно.
Мені 39 на лижах так і не каталася, але мене і не тягне , мабуть, вже і не булу в цьому житті)
Я такая боевая• 09 ноября 2022
Ответ дляФорс мажор
Как вам это удалось?
Постоянно испытываю чувство вины перед родными
Вам потрібно сепаруватися від батьків, сімейні розстановки або хороший психолог допоможе.
Або і сама, але це довше і болючіше. На даному етапі просто знайте, що ви відчуваєте сором і вину, зараз так і це нормально. Але ви вибираєте себе і жити СВОЄ життя, а батьки це окремі люди, котрі робили свої вибори
Я такая боевая• 09 ноября 2022
Ответ дляБлины со смайликами
Не займалась сексом утрьох😳
Вот)) і я)))
Теоретично хотілося б, але практично, мабуть, ні
Я такая боевая• 09 ноября 2022
Ответ дляЛамзак_сдутый
А як же безумовна любов? Ну коли не за спільні інтереси, чи ще якісь якості. А тому що це рідна людина. Не відчували такого?
Безумовна любов у батьків до дітей тільки, і то в теорії, на практиці дуже рідко зустрічається, прям , щоб така чиста безумовна, завжди намішано всього у цій любові
Я такая боевая• 09 ноября 2022
Ответ дляЯ не такая
- не брала кредит
- не играла в лотерею
- не прыгала с парашютом
- не изменяла
- не работала на огороде
- не играла в боулинг
- не ходила в поход с палатками
- не завидовала чужим успехам
- не мыла окна
- не играла в лотерею
- не прыгала с парашютом
- не изменяла
- не работала на огороде
- не играла в боулинг
- не ходила в поход с палатками
- не завидовала чужим успехам
- не мыла окна
Прікольно)
Я такая боевая• 09 ноября 2022
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Не была верной ни одному мужчине, даже при наличии любви. Мухи отдельно, котлеты отдельно. Считаю, что секс - это просто секс и он никак не влияет на искренние чувства к кому-то.
Блін, а я так не вмію, навіть не знаю сумно мені від цього чи ні
Я такая боевая• 09 ноября 2022
Ответ дляУжгород
Еще,наверное, живу не своей жизнью,а чужой,по инерции. Делаю то,что надо,а не то,что хочется...
Спробуйте своєю, це цікавіше
emerald_88• 09 ноября 2022
Ответ дляНайщасливіша
Я никогда никогда никогда не была богатой. Вот прям зарекаюсь!!!
Я такая боевая• 09 ноября 2022
Ответ дляВодійка хімарса
А, вспомнила, что ещё я никогда не делала:
Не ходила в церковь на Пасху святить яйца
Не глотала таблетки (у меня фобия)
Не была в аквапарке
Не читала книгу ’Гордость и предубеждение’
Не была в солярии
Не глотала таблетки (у меня фобия)
Не была в аквапарке
Не была в солярии
А як з таблетками викручується?
Я такая боевая• 09 ноября 2022
Ответ дляРадость моя
Я ніколи:
1. не вживала ніяких наркотиків
2. не була на побаченні (з чоловіком як познайомились, то все само собою закрутилось, інших мужиків в житті не було)
3. не була на манікюрі і мені не зрозуміла ця повальна любов до нього
4. не вживала алкоголь, коли присутні чоловіки, тільки в жіночій компанії (із-за безпеки)
5. не мріяла і не мрію про супер фігуру. і якось байдуже на чуже тіло і не розумію, чому люди дискутують на цю тему і чому їм не пофіг
6. не говорила за спиною про людей те, що не змогла би сказати їм особисто (якийсь такий принцип з підліткового віку в мене сформувався)
7. ніколи не кидала гроші в коробки «для дітей/на благодійний фонд» і ніколи не давала грошей на вулиці людям (але купувала їжу, якщо просили)
8. не влаштовувала сканадали в магазинах і різних державних інституціях, хоча б іноді треба було б))
1. не вживала ніяких наркотиків
Удалено администрацией...
Я такая боевая• 09 ноября 2022
Ответ дляВидящие_помогите
Я за свои 45
-ни разу не выезжала за пределы Украины
-не делала педикюр у мастера
-не была у косметолога
- не была стройной и привлекательной
-не была любима и желанна
-никогда не чувствовала себя счастливой
-ни разу не выезжала за пределы Украины
-не делала педикюр у мастера
-не была у косметолога
- не была стройной и привлекательной
-не была любима и желанна
-никогда не чувствовала себя счастливой
Зробіть це, хоча б останні пункти
Я такая боевая• 09 ноября 2022
Ответ дляМашаNew
Я никогда не загорала на пляже в купальнике. Постоянно голой
Ухти)
Уточка• 09 ноября 2022
Не вживала алкоголю, крім вина. І те, у молодості, щоб не відбиватись від компанії. Дурна тоді була. Змінила ту компанію, і з тих часів нічого алкогольного не вживаю. А так, не курила ніколи.
ЧукИГеки• 09 ноября 2022
Ніколи не чула голосу Арестовича😆
Навіть не хочу спробувати. Завжди на телефоні всі відео без звуку, терпіти не можу когось слухати. Тільки читаю.
Ужгород• 09 ноября 2022
Ответ дляЧукИГеки
Ніколи не чула голосу Арестовича😆
Я теж не слухала ніколи Арестовича,не розумію,як люди дивляться блогерів,мені нудно їх слухати.
Ніколи не робила аборт.
пьЯНА• 09 ноября 2022
Ответ дляНе обижаюсь
И не удивительно. Если жить в центре или ближе к Ха, то пока дочелапаешь на автобусе хотя бы до Польши
а летать я боюсь
Я київлянка і літати не боюсь.
Ласковая_львица• 09 ноября 2022
Почитала тему и поняла, что мне есть что вспомнить на старости лет
Ласковая_львица• 09 ноября 2022
И в этом году впервые была заграницей, оказалось не все так страшно :)
Атятя_тётя• 09 ноября 2022
Ответ дляЛюблю Поумничать
Вы знаете, нет слова не могу, есть слово НЕ ХОЧУ. У меня близорукость с детства, носила очки , после родов оно восстановилось . У старшего сына зрение минус 4, автомеханик, учится на права. В е отмазки, не более! Верьте в спбя!
Одно дело -4, а другое от -8 и ниже