ПростоБатько• 09 ноября 2022

Хочу розібратись. Зрада (ймовірно)..

Не хочу в це вірити, звичайно..
Но обставини складаються так, що ймовірність дуже велика.
Я по роду служби тривалий час був у відрядженнях. Але зв’язок тлф та відео з дружиною підтримувався, і усі побажання виконувались вчасно… (тобто вважаю, що окрім моєї фізичної присутності, більше проблем не було)..
По поверненні, нові звички, навіть дещо в ліжку… і решта супутніх прикмет ймовірної зради.
Розмови та спроби розібратись не діють.
Мовчить і завіряє що нічого «такого» собі не дозволяла… но на питання відповідає невпевнено і часто «забуває»…
Чи є шанс (як це зробити?) дізнатись правду?
Зараз наче все стабільно… я поряд і каже що щаслива…
Може у мене манія ревнощі, я готовий до професійного втручання, але не знаю з ким говорити і мені головне результат. Я маю знати на 100% правду… хто допоможе?
Кюветчица• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Тому що я її кохаю.
Мені прикро думати що я не зміг їй щось дати.
Що вона змушена це шукати на стороні.
І я намагаюсь повернути довіру до неї.
Я вважаю що УСІ питання в родині можно вирішити вдвох.
Мої зради були пов’язані з моїми помилками.
Це в минулому.
Надеюсь, что на вашей лысой голове уже есть ветвистые рога. Купите полироль и гирлянду - если не можете дать жене желаемое в постели, то хоть повеселите её.

автор ПростоБатько • 09 ноября 2022
Ответ дляКусачая Я
Вы душите свою жену. Сами изменяли, думаете она не знает? Видите ли, женщинам нравитесь. А если и она мужчинам нравится? Вас не было, у нее что-то изменилось во внешности, в привычках, неужели вы не понимаете, что она живой человек и имеет право на любые изменения в поведении? Это не обязательно связано с изменой. И вообще, у вас такое самомнение. Вы уверены, что ей ок с вами в постели? Вам то ок, а ей?
Я за цим спостерігаю. Розмовляю і підіймаю цю тему.
Каже все супер.
Кюветчица• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Я же написав.
Без шкоди для родини.
Взагалі.
Я подобаюсь жінкам які мене знають.
Мені важко їм відмовити.
А ваша жена нравится мужчинам и не может им отказывать. 1:1
Козяка-маляка• 09 ноября 2022
Ага,почитала,совість Ваша не чиста. Без шкоди для родини,це лише чоловіки таке можуть плести,думаєте,Вашій дружині не донесли про Вашу безшкодність для родини? Чи вона сама не здогадалась? Мовчала і виду не подавала,щоб не рушити родину. Автор,сидіть і не руште домашній спокій і родину своїми підозрами. Ви типовий представник чоловіків гуляк по тихому,в яких рильце в пушку,і через це переносить свої підозри на дружину,Ви геть не об´єктивний і підозріливий через власні грішки.
Кюветчица• 09 ноября 2022
Ответ дляКусачая Я
Да какое с этим занудой ок в койке может быть?
автор ПростоБатько • 09 ноября 2022
Ответ дляКюветчица
З чого ви вирішили що я лисий?)
автор ПростоБатько • 09 ноября 2022
Ответ дляКюветчица
Ні хто не скаржився.

Козяка-маляка• 09 ноября 2022
А будет душніти над дружиною,можете отримати бумеранг у вигляді правди,що дружина все знала,про Ваші походеньки,а тепер набридло мовчати. Нагородите справ по вуха,запроторите родину і відносини в жопу.
Смячиком• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Каже все супер.
Если все ок, то никто не спрашивает. А вы правда беседы ведете после секса? Типа: ’Люся, как тебе вчерашний куни? А сосочек в следующий раз посильней сжать или было достаточно? Ты знаешь, мне кажется я к концу как-то монотонно двигался.. Нет? Все нормально?’
Бред
Кюветчица• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
З чого ви вирішили що я лисий?)
Ну, на седой башке. Сути не меняет. Не первой свежести мужик, который готов парить кочанчик в любой доступной дырке.
Так и супруга вправе заниматься сексом с любым желающим.
Кюветчица• 09 ноября 2022
Ответ дляСмячиком
Бред
Зато когда жена попросила жесткого секса, у мужика сразу истерика и подозрения
автор ПростоБатько • 09 ноября 2022
Ответ дляКозяка-маляка
Ви торкнули тему про самокопання.
Чи є дієва порада як з цим розібратись?
Кюветчица• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Ні хто не скаржився.
Так жена захотела грубого секса и вы бегом на бабский форум и по гадалкам.
Вы баба и есть.
Тоскующая• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Ви торкнули тему про самокопання.
Чи є дієва порада як з цим розібратись?
Відстаньте від дружини і займіться чимось корисним. В спортзал наприклад.
Козяка-маляка• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Ви торкнули тему про самокопання.
Чи є дієва порада як з цим розібратись?
Не знаю. Але,якшо Ви не декретниця- тріль,а реальний мужчина,то в мене виникла велика злість на Вас і велике бажання товкти Вас по голові брудним собачим рушником,аж поки у вас не розвидниться у ваших підозріливих мізках і вся дурь не вийде. Вам ще внуків щасливо допомагати вирощувати своїм дітям,а ти хочеш зараз просрати родину і дружину. Кохає він їїї... Візьми пару сесій онлайн в психолога-жінки,вона тобі пояснить,яке ти чучело,без шкоди для родини і заодно тривог і самокопань позбудешся
автор ПростоБатько • 09 ноября 2022
Ответ дляТоскующая
Я займаюсь спортом. Я КМС по плаванню.
Питання в тому що я не можу багато часу приділяти собі особисто, бо у нас діти і у мене служба.
Вільний від служби час я вдома.
Вихідні ми їздимо весь час, парки, велосипеди, закордон, активне життя. І це постійно і так було завжди.
Я не сиджу вдома, не дивлюсь футбол/бокс/ хокей.
Я мию посуд і пробираємось вдома разом.
автор ПростоБатько • 09 ноября 2022
Ответ дляКозяка-маляка
Дякую…)
Я скористаюсь порадою!
Пушка заряжённая• 09 ноября 2022
Ответ дляСмячиком
Вы ей не дали уверенности, заботы, трепетного отношения. Вы неоднократно роняли ее самооценку, заставляли сомневаться в себе, ненавидеть себя и вас. Да много всего.
Теперь кушайте, не обляпайтесь.
Я это скопировала в себе.как же точно пишите про мужей,котрые изменяют...
Пушка заряжённая• 09 ноября 2022
Ні ,дівчата це нетроль.
Пише ,шо зраджує без шкоди доя родини...це так тільки мужик може мислити
Сарафанное радио• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Я же написав.
Без шкоди для родини.
Взагалі.
Я подобаюсь жінкам які мене знають.
Мені важко їм відмовити.
Ну так смиритесь, что ваша жена тоже нравится мужчинам. И она не смогла отказать. Или вам можно, а жене нет? Вы себя ставите выше? Она же разводиться не хочет. Значит тоже ’без шкоди для родини’ Просто вы смогли скрыть измены от жены (или она позволила вам думать, что смогли скрыть), а она нет. Либо она так вам отомстила. Месть-блюдо, которое подается холодным. Ешьте полной ложкой.
Козяка-маляка• 09 ноября 2022
Ответ дляПушка заряжённая
Ні ,дівчата це нетроль.
Людина на службі,писав,шо були разові інтрижки і одні тривалі відносини. Дружина все знає,все до копійки,і чутки зі служби долітали,а про тривалі відносини і сама помітила і добрі люди підтвердили. І при цьому абсолютно розумний і мислячий мужчина думає,шо жінка нічого не знає,а він родині не нашкодив. Дивні дива.
Сарафанное радио• 09 ноября 2022
А вообще-браво! вашей жене. Она смогла в вас породить сомнения, что вы не альфа самец, не отличный муж. Вы не лучший, вы обычный, такой же как и миллиарды других обычных мужиков, которые неспособны держать ширинку закрытой. Теперь вы постоянно будете думать, где, когда и с кем была ваша жена, будете сомневаться в себе и в ней. Добро пожаловать в ад. Но вы сами его когда-то создали сначала для своей жены. Теперь живите в нем тоже.
Кусачая Я• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Каже все супер.
Ото вы смешной.
Вам скажи, что херово, так вы устроите разбор по секундам: а где тебе не понравилось? Там где я вот так двигался или когда изменил амплитуду фрикций?
Вы ж задолбете ее разбором секса так, что и секса не захочется потом.
Козяка-маляка• 09 ноября 2022
Ответ дляСарафанное радио
Просто аплодую! Авторе,шукайте психолога,хай трохи Вам допоможе розставити в голові по місцях і рятуйте родину,а не допитами і сумнівами гробите її. Ви і собі спробуйте відповісти на питання,чи Вас так переймає можливий фізичний контакт коханої з іншим мужчиною,чи факт,що Ви,можливо,виявились не найкращим для неї. Чуєте звук? Це корона покотилася. Думаю,шо та корона багато в чому і заслужена,що Ви успішний на службі,і мамонта принесли,і прекрасний батько,і кохаєте дружина. Але є один величезний жирний мінус,який Ви катастрофічно недооцінили. Тепер маєте. Дайте дружині спокій,в неї все гаразд,собі поможіть,поки родину не розвалили
Рву и мечу• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Я же написав.
Без шкоди для родини.
Взагалі.
Я подобаюсь жінкам які мене знають.
Мені важко їм відмовити.
Дядя не смешите нас. Если вы изменяете жене , то вы не имеете права требовать верности от неё. Она просто должна теперь изменять вам. Это будет правильно и справедливо. Жена вам тоже изменяет без вреда для семьи. Если она нравится другим мужчинам, то почему она должна им отказывать?
Тоскующая• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Я займаюсь спортом. Я КМС по плаванню.
Вільний від служби час я вдома.
Я мию посуд і пробираємось вдома разом.
То не бачу проблеми, якщо і зраджувала, вам же можна, значить і вона має право, без шкоди для родини.
Пушка заряжённая• 09 ноября 2022
Жаль автор слился...самая классная темка сегодня...коменты девчат супер!?
Пушка заряжённая• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Я їй запропонував розлучитись. Залишити їй усі заощадження.
Вона відмовилась.
Фін залежності у неї не існує.
А для чого ви це запропонували? Ви таки посварилися дуже на почві зради?
Козяка-маляка• 09 ноября 2022
Ответ дляПушка заряжённая
Тема класна,бо жива,автор не тріль,і страшно- тут любить,батько і тд і одночасно так просто для мужчини- без шкоди для родини. Бідна жінка,мовчала заради родини,знала і терпіла заради родини і дітей,мабуть і любить його сильно,з юності разом,скоріше за все. А тепер він її розпинає через свою невпевненість і свої гріхи.
КапитанльнаЯ• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Звертався… відмовили… сказали питання неетичне…
Напевно наш Юрчик, на 3 його аккаунтах зараз повний бан