ПростоБатько• 09 ноября 2022

Хочу розібратись. Зрада (ймовірно)..

Не хочу в це вірити, звичайно..
Но обставини складаються так, що ймовірність дуже велика.
Я по роду служби тривалий час був у відрядженнях. Але зв’язок тлф та відео з дружиною підтримувався, і усі побажання виконувались вчасно… (тобто вважаю, що окрім моєї фізичної присутності, більше проблем не було)..
По поверненні, нові звички, навіть дещо в ліжку… і решта супутніх прикмет ймовірної зради.
Розмови та спроби розібратись не діють.
Мовчить і завіряє що нічого «такого» собі не дозволяла… но на питання відповідає невпевнено і часто «забуває»…
Чи є шанс (як це зробити?) дізнатись правду?
Зараз наче все стабільно… я поряд і каже що щаслива…
Може у мене манія ревнощі, я готовий до професійного втручання, але не знаю з ким говорити і мені головне результат. Я маю знати на 100% правду… хто допоможе?
КапитанльнаЯ• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Дякую…
Я таку відповідь і отримав.
Відношення «зараз» мене повністю задовольняють. Я впевнений в майбутньому і чітко знаю що і як робити.
Але події які були (ймовірно) зараз не дають спокою.
Я не можу розслабитись…
Це важко передати словами…
Я маю знати.
Як буду знати-буде подальший план виправлення та недопущення.
Я не хочу втрачати а ні її а ні родину.
Точно Юрчик
Він завжди відповіді так пише
Все з нового рядка

автор ПростоБатько • 09 ноября 2022
Ответ дляПушка заряжённая
А для чого ви це запропонували? Ви таки посварилися дуже на почві зради?
Ми не сварились.
Ми спілкувались. В процесі розмови, висловивши свої думки, я сказав, як вона хоче розлучитись, то я відпущу, і всіляко забезпечу, щоб вона не думала що я вирішив кинути її чи наших дітей.
КапитанльнаЯ• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Я за цим спостерігаю. Розмовляю і підіймаю цю тему.
Каже все супер.
Теж 10 тисяч питань задаєте як тут девачки, что вы чувствуете...)))))
Крозумовскі такий Крозумовскі, навіть вигадану дружину задовбає)))))
автор ПростоБатько • 09 ноября 2022
Ответ дляКозяка-маляка
Тема класна,бо жива,автор не тріль,і страшно- тут любить,батько і тд і одночасно так просто для мужчини- без шкоди для родини. Бідна жінка,мовчала заради родини,знала і терпіла заради родини і дітей,мабуть і любить його сильно,з юності разом,скоріше за все. А тепер він її розпинає через свою невпевненість і свої гріхи.
Ви де не знаєте цього напевно. Це ваше припущення.
Чомусь вам не іде в голову, що може бути що справді те що я пишу відповідаю дійсності. Чи ви думаєте я не передбачив скільки критики буде коли написав правду про зраду?
Я від цього посту очікував поради, об’єктивної.
Судити мене окрім мене самого все одно ні хто не буде, на дрібниці які тут пишуть неповнолітні я навіть не звертаю увагу.
А от по суті мені цікава стороння думка. Іноді я її чую, за це і дякую.
Тоскующая• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Але як можна так однобоко ставитись до зради? Типу вам можна, а їй ні.
автор ПростоБатько • 09 ноября 2022
Ответ дляТоскующая
Я не казав що мені можно.
Я відповів правду на питання.
Зраджувати була моя помилка.
Я не кажу що я правильно вчинив.
автор ПростоБатько • 09 ноября 2022
Ответ дляКапитанльнаЯ
З усією повагою, я не нав’язую спілкування. Як Вас щось незадовільняє-рухайтесь далі, не варто витрачати свій і мій час на безглузді коментарі.

автор ПростоБатько • 09 ноября 2022
В принципі, відповіді я отримав.
Більшість жінок, які написали спілкуватись не вміє взагалі. Ліпить ярлики користуючись прихованим статусом.
По суті дуже мало.
В котре здивований.
Тим хто відповідав по суті щиро дякую.
КапитанльнаЯ• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
В принципі, відповіді я отримав.
По суті дуже мало.
В котре здивований.
Тим хто відповідав по суті щиро дякую.
Юра
Джинцы на Флиси• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Я запитав… каже так, дивилась… але не каже що… разом дивитись не хоче, хоч я і пропонував в взагалі відкритий для такого…
боже яка ви зануда
автор ПростоБатько • 09 ноября 2022
Ответ дляКапитанльнаЯ
Юра
Я не знаю про кого ви там думаєте)
Но я точно не пасся на вашому форумі)
КапитанльнаЯ• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Я не знаю про кого ви там думаєте)
Но я точно не пасся на вашому форумі)
Ага, корів не пас)
Юра
автор ПростоБатько • 09 ноября 2022
Ответ дляКапитанльнаЯ
Ага, корів не пас)
Юра
Це ваші проблеми.
КапитанльнаЯ• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Це ваші проблеми.
Цьомкі, люблю вас
Сарафанное радио• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
В принципі, відповіді я отримав.
По суті дуже мало.
В котре здивований.
Тим хто відповідав по суті щиро дякую.
Ай, ай, ай, обидьтесь на нас и можете даже попинать нас ногами. Как же так, вас не поддержали и оскорбили ваше сверхэго! Вы хотите казаться супер, но это не так. Разберитесь со своими грехами, отстаньте с расспросами от жены, попросите у нее за все прощение и старайтесь вновь заслужить ее доверие. Если хотите будущего с ней, забывайте прошлое и не копайтесь в нем. Или вы потеряете семью. Вы говорите, что сделали ошибку и раскаиваетесь, примите то, что и ваша жена имеет право на ошибку. Если вы ее действительно любите( а не себя рядом с ней), то спасайте отношения. Идите к семейному психологу, только к хорошему, средства у вас есть. Работайте над отношениями. Удачи!
автор ПростоБатько • 09 ноября 2022
Ответ дляСарафанное радио
На вашу думку за що саме я маю просити вибачення?
Моя думка, не розуміючи де саме помилка є ризик зробити її знову в майбутньому.
За пораду дякую. Ви не перша, тому буду формулювати питання і звертатись до фахівця.
Тоскующая• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Я не казав що мені можно.
Я відповів правду на питання.
Зраджувати була моя помилка.
Я не кажу що я правильно вчинив.
Ну добре припустимо що признається, вам стане легше від цього? Ви ж все одно розлучатися не збираєтесь.
автор ПростоБатько • 09 ноября 2022
Ответ дляТоскующая
Не хотілося б.
Но винні обидва. Хотілося б розуміти причини.
Коли я дізнався що вона віртила з іноземцем, вона чесно сказала, «бо дурна». Я повірив і ми це пройшли.
Я буду намагатись виправити свою частину, і обговоримо як виправити її.
Як вона не зможе тоді розлучимось. Як я її не влаштовую то я не буду тримати.
Жінці важко зрозуміти відчуття чоловіка коли його зраджують. Но це таке.
Сарафанное радио• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Вы неисправимы. Т.е вы реально не понимаете? Да уж, тяжелый случай. Вам нужен специалист однозначно. Если вы думаете, что своими изменами вы не принесли жене боли, не унизили, не опустили ее самооценку, то вы, как это мягко сказать... не слишком умный. Вы не пробиваемый, чего вы хотите добиться, чтобы она стоя на коленях вам призналась в измене и вымаливала у вас прощение? Ответьте на вопрос себе лично, чего вы хотите добиться? Правды? Вы сможете с ней жить и простить жену и при каждом удобном случае не тыкать ее в это? И то что вы думаете, что ваша жена не знала о вашей измене, это вы так думаете. Она знала 100% , все женщины такое чувствуют и точно знают, изменяет им мужчина или нет.
Сарафанное радио• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Не хотілося б.
’Жінці важко зрозуміти відчуття чоловіка коли його зраджують. Но це таке’. Опять все о себе, женщине трудно понять чувства мужчины... А о чувствах женщины здесь где? Где о ней? Все о себе, да о себе любимом. Вы просто эгоист.
Тоскующая• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Не хотілося б.
Ви думаєте жінка легше сприймає зраду чоловіка?
Сарафанное радио• 09 ноября 2022
И еще автор, если жена вам изменила, то только потому, что другой мужчина стал ей более интересен, чем вы. Дал ей то, что не смогли дать вы. И общаясь с вами, я не удивляюсь. Как говорят, от добра добра не ищут. Разбирайтесь в себе.
автор ПростоБатько • 09 ноября 2022
Ответ дляСарафанное радио
Вона не знає. Це 100% впевненість.
Як ви думаєте «служба» то гарнізон-в/ч, кожна з кожним то це помилка.
Все трохи не так.
Я не очікую вибачень від неї, я написав, зрада це моє ПРиПУЩЕННЯ. Я не впевнений, не звинувачував її, я спитають на досвід, факти і роблю висновки.
Мета-зберегти що є. Але жити в комфортних умовах.
Щоб і їй і мені було так жити комфортно. Для цього я працюю над собою. Я не підтримую думку «Люби меня какой я есть».
Я змінююсь і підлаштовуюсь для неї.
Мої зради, були, але давно в минулому. Багато років, ще до війни.
І я точно не буду їй тикати, як вона помилилась. Ми усі помиляємось.
автор ПростоБатько • 09 ноября 2022
Ответ дляСарафанное радио
Створіть тему і обговоримо це питання.
автор ПростоБатько • 09 ноября 2022
Ответ дляТоскующая
Ні, я так не думаю. Але сприйняття інше.
автор ПростоБатько • 09 ноября 2022
Ответ дляСарафанное радио
Можливо ви праві.
То ж я хочу розуміти це і покращувати себе.
Тоскующая• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Не хотілося б.
Судячи з вашого опису, у вас доволі гармонічна сім´я, але саме ви своїми підозрами можете все зруйнувати.
У жінок ближче до 40 років починаюється гормональный сплеск, як останній період і можливість завагітніти, і бажання в неї може стати більше до інтиму. Навпаки можна укріпити шлюб, а ви руйнуєте, не вона.
Тоскующая• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Можливо ви праві.
Так вот мы ж вам и говорим , что подозрениями себя не улучшите. https://evo-lutio.livejournal.com/1004437.html
В этом блоге много тем, о том, как повысить уважение жены, почитайте, поищите.
автор ПростоБатько • 09 ноября 2022
Ответ дляТоскующая
Я це відчуваю. Інтим у нас майже щоденно.
Але, мені іноді важко «в голові» себе пересилити.
Тому, я намагаюсь розібратись, щоб «вилікувати» себе і давати їй те що хочу.
Щиро.
Мені справді психологічно важко кохатися з жінкою, яка на мою думкою мені зрадила. Я не знаю як позбутись від цієї думки.
Намагаюсь дізнатись і розібратись.
Щоб не переносити конфлікт в родину. Щоб вона була усім задоволена.
СирОжино пирОжино• 09 ноября 2022
Авторе, Ви пишете, що хочете зберегти, що є.
То бережіть. Прийміть, що таки була зрада. Навіть, якщо фізично не було, та могло бути захоплення, яке змінило щось у жінці, у її поведінці, зовнішності.
Ви дуже уважний до деталей. Через професію та власний досвід брехні. Ви бачите те, що дружина наївно вірить, що не бачите. Якщо було захоплення іншим чоловіком, та не мало продовження, то, мабуть, вона так само, як і Ви, зрозуміла, що помилилась.
То хай буде так. Вона - з Вами, з дітьми. Ще й вголос каже, що все ок. То що Ви хочете?
Хочете, щоб все було як раніше? То, вибачте, так уже не буде. Ви вже втратили довіру.