ПростоБатько• 09 ноября 2022

Хочу розібратись. Зрада (ймовірно)..

Не хочу в це вірити, звичайно..
Но обставини складаються так, що ймовірність дуже велика.
Я по роду служби тривалий час був у відрядженнях. Але зв’язок тлф та відео з дружиною підтримувався, і усі побажання виконувались вчасно… (тобто вважаю, що окрім моєї фізичної присутності, більше проблем не було)..
По поверненні, нові звички, навіть дещо в ліжку… і решта супутніх прикмет ймовірної зради.
Розмови та спроби розібратись не діють.
Мовчить і завіряє що нічого «такого» собі не дозволяла… но на питання відповідає невпевнено і часто «забуває»…
Чи є шанс (як це зробити?) дізнатись правду?
Зараз наче все стабільно… я поряд і каже що щаслива…
Може у мене манія ревнощі, я готовий до професійного втручання, але не знаю з ким говорити і мені головне результат. Я маю знати на 100% правду… хто допоможе?
Смячиком• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Дякую…
Я таку відповідь і отримав.
Відношення «зараз» мене повністю задовольняють. Я впевнений в майбутньому і чітко знаю що і як робити.
Але події які були (ймовірно) зараз не дають спокою.
Я не можу розслабитись…
Це важко передати словами…
Я маю знати.
Як буду знати-буде подальший план виправлення та недопущення.
Я не хочу втрачати а ні її а ні родину.
Давайте плясать от измены.
Что дальше?
Допустим, это одноразовый секс. Простите?
А если у нее с другим отношения? Тогда сама вас бросит.

автор ПростоБатько • 09 ноября 2022
Ответ дляУтка_в_тапках
Поки ви були у відрядженні дружина підівчила щось новеньке щоб вас потішити, а ви одразу - Зраджувала. От і роби сюрпризи чоловіку)
Не все так просто.
Нажаль це не всі обставини.
Фактів які натякають декілька.
Це і поведінка, і ставлення до мене, зовнішній вигляд, було і спілкування з іншими (але це як раз без наслідків, тобто просто Вірт з якимось іноземцем…)
Тобто я аналізую ситуацію…
автор ПростоБатько • 09 ноября 2022
Ответ дляСирОжино пирОжино
Поділіться, що за нові звички
Нижче написав.
ПотеряласЯ Я...• 09 ноября 2022
Может она скучала и решила новеньким удивить
Брюлик в стразах• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Ну чого б мені не написати?
Я не приховуюсь…
Як є думки по суті-буду вдячний!
Можливо, дружина подивилась кіно, почитала книги, поспілкувалась з іншими жінками і вирішила урізноманітнити ваше сексуальне життя. У процесі мастурбації відкрила для себе своє тіло і нові відчуття, еротичні фантазії. А тут Отелло...
автор ПростоБатько • 09 ноября 2022
Ответ дляТоскующая
Оці підозри тільки прказують вашу невротичність, невпевненість в собі, як можна любити не впевненого в собі чоловіка?
Ви просто мене не знаєте. Я дуже спокійний і врівноважений…
Підозр не виказую. Просто задаю питання але відповіді… туманні… невпевнені…думаю 20 років подружнього життя мали б змінити відношення на більш відверті… як їй щось подобається в сексі то я готовий до нового. Я і сам не пропоную багато чого…то ж вона знає що я в цьому відкритий
Мядуза аля моргонер• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Я запитав… каже так, дивилась… але не каже що… разом дивитись не хоче, хоч я і пропонував в взагалі відкритий для такого…
Вона після такого допиту не тільки дивитись буде боятись, а й займатись з вами сексом. Щоб, часом вам нічого дивним не здалось.

автор ПростоБатько • 09 ноября 2022
Ответ дляksusha1155
В психіатра. Патологічний ревнивець це діагноз.
Це набуте. Можливо. Але прямо психіатр?
Брюлик в стразах• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Та ні, ви не відкритий... ви потм виколупаєте мозок, чому вона вибрала відео МЖМ чи з чорним членом)
Утка_в_тапках• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Не все так просто.
Нажаль це не всі обставини.
Фактів які натякають декілька.
Тобто я аналізую ситуацію…
Зачіску змінила? Поводить себе більш впевнено? Можливо вона поспілкувавшись з іноземцем жінкою себе відчула.
СирОжино пирОжино• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Не все так просто.
Нажаль це не всі обставини.
Фактів які натякають декілька.
Тобто я аналізую ситуацію…
У мене для Вас погана новина.
Ці звички, як Ви вислювлюєтесь, не дзвіночок, а набат. І справа не у тому одному заризматичному чоловікові.
Справа у Ваших відносинах.

Жінка не уходить ДО чоловіка.
Жінка йде ВІД чоловіка.

Ваші стосунки десь дали тріщину.
Зрозумійте, якщо ті ймовірні відносини не мають продовження, будуть інші.
Тоскующая• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Не все так просто.
Нажаль це не всі обставини.
Фактів які натякають декілька.
Тобто я аналізую ситуацію…
Ну то може вірт і спілкування ії і надихнули, жінки дуже люблять відчувати себе привабливими і бажаними.
Якщо дізнаєтесь, що зраджувала, покинете її?
Я так розумію ви не хочете розлучатись... То самий кращий спосіб не заборонити зраджувати, а підняти свою значимість(стати кращою версією себе) , освіжити відносини.
Рву и мечу• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Звертався… відмовили… сказали питання неетичне…
Никто вам не поможет разобраться в этом вопросе. Новые желания в постели могут появиться элементарно, после просмотра порно. У вас видимо мания ревности. Если у вас нет доказательств измены, оставьте жену в покое. Непонятно, чего вы от неё добиваетесь?
автор ПростоБатько • 09 ноября 2022
Ответ дляБрюлик в стразах
Коли кажуть
Я люблю грубий секс, на мою думку це значить є досвід.
Я з нею не був грубий жодного разу.
Вона про це не просила та не натякала…
А тут така заявка..
Смячиком• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Вы же за собой не замечаете многого
Рву и мечу• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
А де мені ще запитати думку жінки? Неупереджену…
А вам не кажется странным, что вы хотите узнать мнение посторонних женщин, которые незнакомы ни с вами, ни с вашей женой. И никто из нас со свечкой возле вашей жены не стоял. Жена вам говорит , что не изменяла, доказательств измен я так понимаю у вас тоже нет. Значит не изменяла. Сходите к психологу, проработайте ваши комплексы, страхи , ревность и вам станет легче.
Краля-Галя• 09 ноября 2022
Ви йти від неї плануєте? Чи будете пробачати? Може краще залишити цю тему? Що йти, що пробачати-то потребує дуже багато зусиль. Та й боляче буде. Воно Вам треьа?
Рву и мечу• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Це набуте. Можливо. Але прямо психіатр?
В вашем случае да, только психиатр.
Тоскующая• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Коли кажуть
Я з нею не був грубий жодного разу.
Вона про це не просила та не натякала…
А тут така заявка..
Ну то в процесі захотілося більшого, вона ж відчуває своє тіло. Жіноче тіло завжди міняється, під впливом гормонів. Ви ж теж коригуєте по відчуттям силу та натиск.
Кюветчица• 09 ноября 2022
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Новичок врывается в ленту советчицы под видом мужика....
Не, ну отдадим должное, постарался придумать нечто новое, а не начал обкатывать тему уехавших жен.
ротцвеники• 09 ноября 2022
Ответ дляksusha1155
Я в таке перестала вірити десь у 9 рочків
Рановато вы перестали верить в чудеса))
Брюлик в стразах• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Коли кажуть
Я з нею не був грубий жодного разу.
Вона про це не просила та не натякала…
А тут така заявка..
Ви закомплексований ревнивий мудак, який до того ж і у ліжку на трієчку з натяжкою, судячи з вашої писанини. Сподіваюсь, вона від вас піде. І так витратила 20 років на незрозуміло що. Відкритий він...
Кюветчица• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Ну чого б мені не написати?
Я не приховуюсь…
Як є думки по суті-буду вдячний!
Соседей и подружек жены опросите

P.S. А что такого нового появилось в постели? Жена, вместо позы ’бревно классические’, решила ’наездницу’ попробовать и Вам клитор показать?
Кюветчица• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Вдома камера є…не для стеження за нею, звісно, у нас собака…складна))
То я спостерігаю.
Та і вдома не займалась вона подібним… не така вона…
Но ймовірність якогось харизматичного чоловіка (є про одного думка) не залишає мене….
Так станьте сами харизматичным. Спортзал, стоматолог, парикмахер.
автор ПростоБатько • 09 ноября 2022
Ответ дляБрюлик в стразах
Я не думав що тут почнуть ображати..
Ні, в ліжку я не на 3,
Залишайтесь при своїй думці.
Гадаю висловити подібне особисто у вас духу не вистачить, тому вам допобачення.
Тоскующая• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Спокійно і врівноважено проводите допит... Це навіть гірше ніж проявити агресію. З точки зору, як буде сприймати вас жінка за бажаного чоловіка після цього.
автор ПростоБатько • 09 ноября 2022
Ответ дляКюветчица
Зі мною все добре.
Я самодостатній і не тряпка.
Те що ревнивий-думаю це наслідки подій.
Я їй повністю довіряв до певних обставин які відбулись.
Кюветчица• 09 ноября 2022
Ответ дляУтка_в_тапках
Одна подруга жалуется:
— Мой муж меня достал!! Мама это сказала, мама это сделала, а мама бы так приготовила, а мама бы так поступила..
Я ей советую:
— Ты надень черное кружевное бельё, черные чулки, черные туфли.. Он как тебя такую увидит- вмиг о маме забудет!!
Ну она так и сделала..
Муж приходит, дверь открывает, смотрит на нее:
— О Боже!! Ты почему вся в черном??? Что нибудь с мамой???!!
автор ПростоБатько • 09 ноября 2022
Ответ дляКюветчица
Одна подруга жалуется:
Я ей советую:
Ну она так и сделала..
)) дякую за настрій)
Кюветчица• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Коли кажуть
Я з нею не був грубий жодного разу.
Вона про це не просила та не натякала…
А тут така заявка..
Бедная женщина... Раз, за 20 лет, озвучила своё желание в сексе и ей измену приписали... От такого зануды с монотонным сексом, как Вы, бежать надо.