Ответ дляЛеди на мопеде
Ого.. я когда-то тоже увлекалась фиалками, потом перевелись они у меня. Зато у свекрови такие шикарные всегда, щас фотку может найду
В мене на роботі було багато і дуже гарні сенполії , цвіли, цвілм (цілодобова робота, вітражні вікна, несонячна сторона, стала температура), а потім колега помер від серцевого нападу... як я лиш коло них не танцювала, всі швидко загинули, дивно але факт
Ответ дляБайрактарочка
А я псіханула на днях і купила тюль і штори нові у вітальню.
А ще заклеюю віконне скло пузирчатою плівкою, пишуть шо наче тепліше буде. Подивимось. Бо опалення ще немає і невідомо коли буде
Покажіть яка вона? Я купувала в еві плівку від сонця так гарно знижує темп
frumoasa17• 09 ноября 2022
Ответ дляGupa
А я на роботі, вийшла на кухню пообідати і як завило...погода шепче прогулятись, і як завжди в робочі дні.
Теж хотіла б прогулятися, ще зранку, а потрібно дома сидіти.
Ответ дляYammystar
Зарази такі! Діти в садочку замість обіднього сну в підвалі сидять.
Знакомая в яслях работает,говорит только уложили и серена,єто пипец,всех деток подрывают,одивают и в подвал несутся,та малышня плачет,да и из старших груп не отстают,рыдают многие,єто пипец полный

Ответ дляkirpichenko

Наші малі навпки ходять як в похід, але ж це не діло все одно. Сплять в одязі шоб тільки куртки накинути і взуття(
Nata.t.1970• 09 ноября 2022
Ответ дляYammystar
Десь єі нфа шо звідки летить?
Пока,Слава богу,не летит,только над белорусью кружляет
Nata.t.1970• 09 ноября 2022
Ответ дляfrumoasa17
Почему Нужно дома сидеть?
Nata.t.1970• 09 ноября 2022
Ответ дляkirpichenko

Блииин, бедные малыши
frumoasa17• 09 ноября 2022
Ответ дляkirpichenko

Е-а нація, іншого не сказати ще.
Ответ дляYammystar
Там малишня, тільки положили спати,діти тільки позасинали і привет, через десять хвилин підйом,каже вони спросоня незнають що від них хочуть,ридають капець.і так часто бувае що в час дня приблизно та сирена.капецььььь
Ответ дляYammystar
Син у сьмому класі,то їм да,як турпохід,але перед канікулами писали на полу на колінях,де вся школа дітей оруших,контрольну з геометріі,це тоже жесть.
Наталия_и_семья• 09 ноября 2022
Ответ дляkirpichenko
Хай рашкінським свиням все повернеться в сто раз більше. Русня-га@но, а не люди!
Ответ дляHelgushk@
Краса! А як оновили?
З листочків, я завжди так роблю.Ні один листочок не викину, засуну в дитячий садочок, я так називаю коробочку з водою, а потім роздаю.
Ще можу морквинкою, якщо стовбур високий, як в пальми, обриваю під корінь, зачищаю, як морквинку і в землю, теж приживаються
Ответ дляfrumoasa17
Е-а нація, іншого не сказати ще.
Вона розповідала,я плакала,мої нерви такого б не витримали.
Ответ дляrybka21
Мої із восьми шість вижили, місяць були самі в хаті, як чоловік повернувсь. Ну і ті дві були стареньки, я планувала їх ’омолоджувати’. Не дочекались.
Якщо в Києві, можу поділитись.Ми майже весь час були вдома, на пару тижнів виїздили і повертались, якраз опалення вимкнули так що всі пережили
frumoasa17• 09 ноября 2022
Ответ дляkirpichenko
Це важко витримати.