kournosik• 09 ноября 2022

Чому в одних домах включили опалення, а в інших ні?

BigSize_• 09 ноября 2022
У яких інших, де саме? У сусідів є, а в вас немає? То зверніться до свого голови ОСББ або в ЖКХ

Норвежская_лесная• 09 ноября 2022
Вы только сегодня проснулись?
nadia-74• 09 ноября 2022
Ого,до сих пор нет отопления?
КлаваЧерепиця• 09 ноября 2022
Ех, чому в одних містах опалення є, а в інших немає?) А хочеться вже...
ksusha1155• 09 ноября 2022
Де це??? Ми тут за світло виємо, на вулиці +4, у вас немає опалення??
КлаваЧерепиця• 09 ноября 2022
Ответ дляksusha1155
В Миколаєві світло є, а води і опалення немає
Pavelolka• 09 ноября 2022
Ответ дляКлаваЧерепиця
И я уже хочу отопление.

ksusha1155• 09 ноября 2022
Ответ дляКлаваЧерепиця
жах... хоч ремонтують, чи як завжди війна все спише?
Pavelolka• 09 ноября 2022
Ответ дляksusha1155
На юге никогда не давали отопление на равне с Киевом. Всегда намного позже.
ksusha1155• 09 ноября 2022
Ответ дляPavelolka
Може там тепліше? Але ж середина листопада.. інколи в цей час вже сніг йде.
Pavelolka• 09 ноября 2022
Ответ дляksusha1155
Может и теплее. Но ночью у нас +5, днем +10. На следующей неделе ночью минус. Отопление обещают дней через 10. И так каждый год. Стены цветут постоянно. Перестали закрываться межкомнатные двери - разбухли.
МаргаритаЛьвовна• 09 ноября 2022
Ответ дляksusha1155
в Киеве отопление через день, на несколько часов включают.
свет - отдельный разговор(
ksusha1155• 09 ноября 2022
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
свет - отдельный разговор(
Чула, що на харьку таке з теплом, так і не зрозуміла в чому причина
МаргаритаЛьвовна• 09 ноября 2022
Ответ дляksusha1155
я на правом, ближе к буче
ksusha1155• 09 ноября 2022
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
я на правом, ближе к буче
Капець(((
LvivLady• 09 ноября 2022
Львів, опалення немає
KsushaLiza• 09 ноября 2022
Луцьк, опалення ще немає
Люблю море• 09 ноября 2022
Ответ дляLvivLady
Львів, опалення немає
То наче вам давно казали, що й не буде
LvivLady• 09 ноября 2022
Ответ дляЛюблю море
То наче вам давно казали, що й не буде
Тобто, не буде??
У Львові з газом ситуація найкраща! До сьогодні була темпа +14, зпвтра вле +12, але сонячнло, тому відтягують максимально...

автор kournosik • 09 ноября 2022
Ответ дляBigSize_
Зверталась, відповіді немає(
Люблю море• 09 ноября 2022
Ответ дляLvivLady
Тобто, не буде??
Незнаю. Чула що мер казав шукати альтернативу. В києві теж не мороз. А опалення є
КлаваЧерепиця• 09 ноября 2022
Ответ дляksusha1155
А шо ремонтувати?)
Щоб відремонтувати, то треба Херсон звільнити, бо розбомблений водогін десь на окупованій території залишився, в зоні бойових дій, а свинособаки до нього доступу не дають, хоч наші намагались домовитись.
От повернемо Херсон, то і вода в Миколаєві з´явиться)
КлаваЧерепиця• 09 ноября 2022
Ответ дляksusha1155
Але так піздно, як в цьому році, ніколи не було. Зазвичай в кінці жовтня - в перших числах листопада включали.
Розумію обставини, не жаліюся.
LvivLady• 09 ноября 2022
Ответ дляЛюблю море
Садовий як завжди несе пургу в маси!

В ситуації швах таке припускалось...
Ви ж розумієте, що понабиравши біженців 500 тис, таке неможливо
Київ без світла, але з опаленням частково...
В нас з електрикою ок, але з опаленням тягнуть...
Люблю море• 09 ноября 2022
Ответ дляLvivLady
Садовий як завжди несе пургу в маси!

В ситуації швах таке припускалось...
Тут не знаєш що гірше. Ми без світла по 12 годин на добу. Робота, навчання все коту під хвіст
автор kournosik • 09 ноября 2022
Ответ дляksusha1155
М Київ, правий берег
LvivLady• 09 ноября 2022
Ответ дляЛюблю море
У вас, звичацно, гірше(( Без електрики нікуди(( В нвс зоч кондиціонер нагріє🙏

❗❗❗Яйцеголовий і картонний оголосили відвід лаптів з Херсону!
tirin• 09 ноября 2022
Ответ дляЛюблю море
Так а что хорошего в отоплении пока можно обойтись без него? Я наоборот радуюсь, что во Львове еще отопление не включили. Градусов 18 в квартире точно есть, может и больше. Зачем платить за отопление улицы?
Люблю море• 09 ноября 2022
Ответ дляtirin
Хорошо то, что тепло. Нет сырости и не надо включать обогреватель
Всегда брюнетка• 09 ноября 2022
Ответ дляksusha1155
А чого ви дивуєтеся? В Києві теж не у всіх опалення включили