Слава ЗСУ !!!!
«На Николаево-Криворожском направлении осуществляется маневр подразделений российской группировки войск на подготовленные позиции на левом берегу реки Днепр. В строгом соответствии с утвержденным планом», — сообщили в Минобороны РФ во время брифинга. (с)
Кацапы еще откуда-то с@бываются.
Ответ дляJulieta78
На херсонском направлении все не так легко и радужно, как нам пишут в новостях. Потому каждая такая маленькая победа - огромнейший шаг и невероятная гордость и радость.
Нам в новостях, кстати, ничего радужного о Херсонском направлении не пишут. Ни один официальный канал
КлаваЧерепиця• 10 ноября 2022
Кожен місток через канали свинособаки знищили, кожну пішохідну кладку через річки, щоб нашим складніше було(
А наші все одно прийшли, відбили і далі йдуть!!)
Снігурівка в сльозах радості захлинається, скільки вони, бідолахи, натерпілися за цей час від свинособак((
Сьогодні вся Миколаївщина плаче від щастя...
КлаваЧерепиця• 10 ноября 2022
Ответ дляLyudaT
І правильно роблять.
Ane4ka-9cee• 10 ноября 2022
Не тільки Снігурівку звільнили сьогодні. Батьківщина моєї мами в Бериславському районі теж вільна. Наші ЗСУ як зайшли в село, навіть шоколадкою вгостили людей місцевих. Вони так чекали на звільнення.
irina 2709• 10 ноября 2022
Я коли прочитала цю новину, плакала. Сама з Миколаєва, зі Снігурівки є родичі і друзі, які ледь вибралися в березні звідти. Радіємо!!! Слава нашим ЗСУ!!!