Волшебная палочка• 10 ноября 2022
Куда можно сдать чуть бракованные купюры?
В банках не принимают за процент (военное положение). Брак совсем незначительный - полоска от сгиба купюры.
АлывердЫ• 10 ноября 2022
перетин гончара і рейтерська
заберуть без комісіі
подружка вчора здавала
банк браканув
там здала без питань
заберуть без комісіі
подружка вчора здавала
банк браканув
там здала без питань
Мамулька• 10 ноября 2022
Идите в другой банк. Я меняю часто, за процент принимают. Или кладите на карту в терминале.
Волшебная палочка
• 10 ноября 2022
Ответ дляЯ вся ваша
Положить на карту через терминал
Можно на гривневую по курсу банка?
tanya210587• 10 ноября 2022
Ответ дляВолшебная палочка
Можно на гривневую по курсу банка?
Еще до войны , я обращалась в приват , у меня только 500грн были разорваны ,так они говорили что только могут карту пополнить , а так не поменяют
Манька Галченок• 10 ноября 2022
Ответ дляВолшебная палочка
Можно на гривневую по курсу банка?
Можна в доларах на доларову карту, а потім в касі готівку взяти, або через депозит прогнати
Волшебная палочка
• 10 ноября 2022
Ответ дляМанька Галченок
Дякую. А на гривневу карту все-таки не можна?
Манька Галченок• 10 ноября 2022
Ответ дляtanya210587
Мені 50грн міняли розірваних на кусочни і склеїні скотчем... вооопше без ніяких питань
Манька Галченок• 10 ноября 2022
Ответ дляВолшебная палочка
Можна
Волшебная палочка
• 10 ноября 2022
Ответ дляМанька Галченок
Це, мабуть, було до війни.
Манька Галченок• 10 ноября 2022
Ответ дляВолшебная палочка
Це, мабуть, було до війни.
А зараз що змінилося?
Це національна валюта, нові купюри друкують, зношені вилучають... що то за маразм, картку поповнити можна і зняти готівкою в банкоматі а отримати готівкою ні...то якась самодіяльність
Волшебная палочка
• 10 ноября 2022
Ответ дляМанька Галченок
А зараз що змінилося?
Я запитувала про доларові купюри, а не про гривневі. Сказали, що під час війни не міняють браковані за процент.
Манька Галченок• 10 ноября 2022
Ответ дляВолшебная палочка
Здати коцаний долар завжди було геморно
І в мому пості чітко писало 50грн....
Волшебная палочка
• 10 ноября 2022
Ответ дляМанька Галченок
Здати коцаний долар завжди було геморно
І в мому пості чітко писало 50грн....
Тому я і запитала, як можна це зробити. Мені дали конструктивні поради дівчата. Дякую всім.
Я вся ваша• 10 ноября 2022
Откройте виртуальную долларовую карту,положите на неё через терминал. Снять можно в кассе