Ответ дляrybka21
Ночью о вечном от подписчика Игоря К.:
’Прочитал массу оценочных комментариев от военкоров и боевых офицеров, ведущих своих ТГ-каналы.
Не хочу и не буду приводить цитаты.
Но сложилась такая картина.
Каждый видит ситуацию ’по Херсону’ исходя из собственного понимания внутри- и внешнеполитческой обстановки и того, как он ее оценивает. От собственного духовного состояния.
От собственного понимания военной обстановки, исходя из того на каком участке фронта он находится.
Это нормально.
Это, в основном, однобоко, но это нормально.
Самое печальное, что все эти комментарии, вкупе с красочным, костюмированный этюдом, который нам продемонстрировал военного-драматический театр на всех каналах ТВ, так и не дали честного и прямого ответа...
Зачем?!...
Почему?!...
Нафига, в конце концов...
Ответ будет явлен.
Как-бы не старались сейчас скрыть правду, но она все равно откроется.
Подозреваю, что большинству она не понравится.
Большинству вверху не понравится, потому что она станет известна.
А большинству внизу не понравится, потому что когда она откроется, выяснится, что их водили за нос и держали за быдло, которому знать правду не положено из-за своего скотского происхождения.
Вопрос в другом. Почему так?
А потому что сами виноваты.
За свою ложь перед Богом получили лживых руководителей, за убийства во чреве собственных детей получили разорение собственных территорий и нашествие иных язЫков (на землю без народа придет народ без земли), за воровство самих у себя получили разорение собственной земли пришлыми.
Хотели вернуть Малороссию, Новороссию, Карпатскую Русь и другие Руси?
А Бог не дает.
Не достойны.
Достойны тех, кто вами правит.
Достойны погибели за аборты.
Достойны рабского существования за предательство, за отступление от Веры и за отрешение от Богоизбранной царской власти.
Пока не принесем дел покаяния НИЧЕГО не изменится!
То есть, не просто покаяние - Господи, прости!
А именно дел покаяния:
прекратить материться, прекратить убивать детей во чреве, прекратить лгать, прекратить подлизывать начальствам и прочее-прочее. Далее по заповедям’.
@voenkorKotenok
Я не знаю, как это комментировать
Не хочу и не буду приводить цитаты.
Но сложилась такая картина.
Это нормально.
Зачем?!...
Почему?!...
Нафига, в конце концов...
Ответ будет явлен.
Вопрос в другом. Почему так?
А потому что сами виноваты.
А Бог не дает.
Не достойны.
Достойны тех, кто вами правит.
Достойны погибели за аборты.
А именно дел покаяния:
@voenkorKotenok
Я не знаю, как это комментировать
Ну, так это про россиянцев !
Типа они очень грешны и Бог отвернулся от них … в этом что-то есть !
Название ракет «Сатана» говорит о том, что наконец-то россия не врёт - кому служит !
Ответ дляVikolette
ну какое гладко? их месяцами планомерно выкуривали с правого берега, мосты эти разрушали день и ночь, какая засада?
Ну и к тому же они не уходят полностью, а сокращают количество войск, а остатки уже ВСУ придется добивать.
Так что там совсем небыстро и негладко.
А сколько наших потерь чтоб подойти к этому Херсону ?
Освобождение шло с лета !
Ответ для-Инга-
вот по-моему исчерпывающая информация
[Переслано из Несемось!]
🪖 Щодо просування ЗСУ на кримському напрямі. Передові загони ЗСУ / розвідки вже у Херсоні
Збройні Сили України діють винятково обережно, просуваючись до Херсону. Артилерія наносить потужні удари по лівому берегу, де росіяни зосередили великі ракетно-артилерійські сили. Спершу знищуємо дальнобійні можливості російських нацистів, потім заводимо основні сили. Повага Генштабу.
Втім, передові загони української розвідки діють на всій території правого берега, в тому числі в самому Херсоні, допомагаючи наводити артилерію на відступаючі сили ворога. І прямо зараз працюючи по втікаючих росіянах.
Росіяни кидають велику кількість справної бойової техніки. Справа в тому, що ані ремонтувати, ані буксирувати її на лівий берег змоги немає. Тому навіть за найменших ушкоджень техніку кидають. Росіяни повторюють київський, сумський, чернігівський, харківський досвід. Російський ленд-ліз працює і на Херсонщині.
Наразі російські військові намагаються перетнути Дніпро. Використовують для цього всі можливості. Мова про перекидання техніки вже не йде. Росіяни рятуються на моторних лодках. Збройні Сили України завдвають потужні ракетно-артилерійські удари по відступаючим силам.
Херсон повністю оточений. І це погана новина для росіян, які не встигли добігти до мостів і переправ. Таких, схоже, дуже багато на Херсонщині. Також багато повідомлень про те, що в місто заходять передові загони ЗСУ / розвідки, які разом з партизанами ведуть бій з відступаючими росіянами.
Насправді українська розвідка ніколи не залишала місто. Зараз час працювати партизанам на передовим загонам, які прорвались в місто і прямують до мостів, де залишаються росіяни. Передові загони мають взяти якнайбільше полонених і завдати критичних втрат відступаючим.
При цьому основні сили ЗСУ, схоже, наразі в Херсон заходити не будуть, поки вся артилерія російських нацистів на лівому березі не буде знищена. Збройні Сили України активно застосовують HIMARS для ураження цілей на лівому березі. І, якщо вірити панічним повідомленням росіян, дуже успішно.
Важливо також зазначити, чому вдалося взяти багато полонених на Херсонщині за минулу добу. І чому ще багато полонених буде в наступні дні. Через проблеми зі зв´язком багато підрозділів росіян були не готові до планового відступу. Дехто взагалі не знав нічого про ’наказ Суровікіна-Шойгу-Путіна’.
З іншого боку, на декількох напрямках ЗСУ вдалось прорвати оборону росіян через зраду: коли одні підрозділи російських нацистів вже почали втікати, а інші ще не отримали команди. Це оголило фланги. І підрозділи росіян опинились в оточенні. І таке божевілля - на всій території окупованої Херсонщини.
Отже маєте ’коктейль Суровікіна’. Для росіян - це жах. Ніч жахів. Доба хажів. Бо Суровікін за місяць не зміг забезпечити організацію відступу. Одні росіяни втікають, інших залишають прикривати, але вони також втікають, кидаючи купу справної військової техніки і боєприпаси. Просто хаос.
Прямо зараз Збройні Сили України звільняють український Херсон від російських нацистів. Кілька тижнів будуть фільтраційні роботи. Треба полонити всіх росіян, які не встигли втекти. Треба знайти всіх росіян, які сховались. Це займе час. Ще буде багато боїв.
Але вже можна констатувати, що операція Суровікіна-Шойгу-Путіна з втечею з Херсону нагадує ще більший хаос, ніж відбувся у росіян під Харковом. Маємо дякувати російським генералам, які не вчаться на власних помилках та кидають своїх солдатів і, головне, військову техніку, яка дуже скоро буде застосована проти росіян на кримському напрямку.
[Переслано из Несемось!]
Я плачу!
Невже це правда? Хоч би не фейк, але засинаючи прочитала, що щось там почалось. Зачистка?
Allka- skakalka• 11 ноября 2022
Вот теперь понятно ,что без украинцев и их сумасшедшей самоотдачи в бою ,русские хер бы выиграли 2 мировую .
Падлы
ksusha1155• 11 ноября 2022
Ответ дляСтрекозявка
Сейчас нас всех перебанят, но блин... Мне аж плохо так нервно. Дайте хоть тут писать
Я всю ніч не спала.. Херсон- це Україна!
Ответ для-Инга-
вот по-моему исчерпывающая информация
[Переслано из Несемось!]
Боже, це прекрасно
І ще добре, що почали називати речі своїми іменами - так, російська армія - це справжні нацисти, бо вони прийшли нищити нас та нашу країну через те, що ми інша нація !
Yulia-3262• 11 ноября 2022
Ответ дляAllka- skakalka
Падлы
Так не сраний совок виграв 2ну світову. Сраний совок маленьку Фінляндію не задавив в 39му.
За 5 місяців перетину кордонів сраного совка нацистами вони були вже за 40 км від сраних москви , і лише мороз зупинив німців в середині жовтня.
Потім амер.лендліз, а потім влітку 42го наказ ні кроку назад - срані кацапи розстрілювали в спину, якщо без зброї не біг на німців.
Всім світом перемогли нацистів. Але амер.генерал влітку 45го сказав БОЮСЬ МИ ПЕРЕМОГЛИ НЕ ТОГО ВОРОГА.