Боюсь признаться• 11 ноября 2022
Хороша кастрюля, треба брати
Дуже хороша кастрюля, ще купа позитивних відгуків на фото або на розетці за пошуком
Каструля de Buyer Prima Matera
задумчивая мордочка• 11 ноября 2022
Объясните, пожалуйста, что это за фейерверк эмоций к людей? Флешмоб? Или я мем какой-то пропустила?
Ухахайкина• 11 ноября 2022
Дякую, автор)
Люблю такий гумор споживачів.
Там ще є про годинник на руку. Плазму на півквартири та ще щось, але не пам´ятаю.
В ютуб є відгуки під відео про квас. Тем смішні.
Люблю такий гумор споживачів.
Черепаха Тортила• 11 ноября 2022
Ухахайкина• 11 ноября 2022
Ответ дляЧерепаха Тортила
Там еще фонарик к ней в комплекте идет
А посилання у вас є
Боюсь признаться
• 11 ноября 2022
Ответ дляУхахайкина
Дякую, автор)
Люблю такий гумор споживачів.
Там є відгук що треба зберігати цю качтрюльку у холодильнику Miele за півмлн
Елиссавета• 11 ноября 2022
я вам скажу,ви смієтеся,а повно ідіотів,які покупляли ці кастрюлі. мене якось запросили до них на презентацію. потрачено 3,5 години,але я бачила цих ненормальних,які побрали кредити,аби оплатити ці кастрюлі. а ще взяли їх у розстрочку і щомісяця платили гроші. сімейні пари,пенсіонери...там найбільший набір до 90 тис. це якийсь маразм,яле навіть у батька мого є друг, який купив якийсь набір за 60 тис. і сплачує досі зі своєї пенсії. це просто дебілізм. я сиділа і дивилася на цих ненормальних.ніби здорові,але вони як зайчики несли гроші за ці кастрюлі. ніби нічим їх не поїли...мені потім ще рік дзвонили,запрошували знову прийти.але після того як я різко висловилася,що вони аферисти і кастрюлі за 90 тис купують ошукані дурні,дзвінки припинилися.
Красавица писяная• 11 ноября 2022
Ответ дляЧерепаха Тортила
Там еще фонарик к ней в комплекте идет
Ну ліхтарик це зараз необхідність з тими відключеннями А ось ці кастрюльки дивилися вже, але Їх не можна в посудомийці мити, а самі себе не хочуть мити, навіть за такі гроші:(
Ухахайкина• 11 ноября 2022
Ответ дляЧерепаха Тортила
Наслаждайтесь
Дякую!
Думала, він японець.
Дивно, але китайський.
Думала, він японець.
Дивно, але китайський.
Боевая• 11 ноября 2022
Ответ дляЕлиссавета

Ухахайкина• 11 ноября 2022
Ответ дляКрасавица писяная
Такий посуд митиметься в ручну челяддю господарів каструльки.
Ща как дам• 11 ноября 2022
Ответ дляЕлиссавета
Кредит на кастрюлю????
У меня не галлюцинация, вы реально про кредит написали?
Курс капусты• 11 ноября 2022
Ответ дляЕлиссавета
Колись модно було набір посуду zepter. Пам´ятаю у нас вдома була презентація, рік 1999, мама купила набір за 1500 доларів, а в подарунок дали сільничку, за те, що презентація у нас. Так от сковорідка у них суперова, суп чи борщ в кастрюлі дуже смачнющий)
Боюсь признаться
• 11 ноября 2022
Ответ дляЕлиссавета
Дебіліз у повному розківіті.
Ні, ну як грошей хоч дупою жуй то ладно, а кредити брати

Ухахайкина• 11 ноября 2022
Ответ дляЕлиссавета
Шкода бідних людей, яких таким чином, тобто презентацією і маніпуляційними прийомами, змушують купляти дорогі їм речі.
Якось мені довелося бути на презентації подушок у ресторані.
То ще ті, маніпулятори. Але, коли з ними сперечаєшся і доказуєш їм протилежне, втручається старший і охорона просить сплатити за чай, каву... і покинути приміщення.
Тому такі презентації для простого населення - це шахрайські дії, які важко довести юридично.
Покращена• 11 ноября 2022
Ответ дляУхахайкина
Дякую, автор)
Люблю такий гумор споживачів.
І вода з льодовика :)
Елиссавета• 11 ноября 2022
Ответ дляЩа как дам
Кредит на кастрюлю????
так. це правда. Компания Баер. Запрошують на презентацію з паспортом. там вже сидить людина з банком. ви підписуєте договір.
Людоньки,я реально бачила тих людей,які прийшли на презентацію ,бо з імною сиділа звичайна жінка,яка вже на пенсії,і вона з вигляду була геть не багатою,але вона в конверті принесла гроші за цей місяць за себе і свою подругу,бо вони покупляли кастрюлі.
інші пари бачила,до яких підходили менеджери,щось там підписували. я дивилася на це все,наче я сказилася. до мене 2 рази підходили і питали чи я ,бува,чого не вибрала..якщо я не можу опріділитися,то вони мені допоможуть. пропонували звичайного півлтрового ковшика з ручкою за 7500ГРн,чи за 9 ..вже непам8ятаю. таку що такі існують. презентація була в Києві,і проходить досі
Ухахайкина• 11 ноября 2022
Ответ дляЕлиссавета
Додам.
Ще є запрошення на чарівні косметичні процедури з подальшим отриманням кредиту в окремій кредитній спілці.
Курс капусты• 11 ноября 2022
Ответ дляУхахайкина
Додам.
Це вже було в Аферисти в сітях)