мадам Везувий• 11 ноября 2022

Як би ви відреагували на спілкування хлопця з колишньою? Подробиці в темі

Історія реальна. Разом з хлопцем 3 місяці. Знайома з його друзями, вони одружені, але дітей немає. Виявилось, що дівчина то його колишня, зустрічались вони з нею 6 років тому. Потім вона почала стосунки з його другом.
На його словах, що він продовжувати спілкування не хотів, а вона ці стосунки сама ж зав’язала. І мол, якби між нами мало бути щось більше, то за 6 років було б. А нічого немає, вона то як друг на пиво. Зустрічаються з нею іноді тет а тет, але в якихось людних місцях. Я з нею знайома, можу також вийти з ними посидіти.
Я особисто маю друзів хлопців, але то не мої колишні. Ця ситуація мене дратує.
Борец за справедливость• 11 ноября 2022
Я лично - негативно отреагировала бы. А как действовала - неизвестно.

фан L.O.S.T.• 11 ноября 2022
Ой, нее...такая всегда будет присутствовать в ваших отношениях и раздавать вашему парню ’ценные советы’
автор мадам Везувий • 11 ноября 2022
Ответ дляБорец за справедливость
Ми з ним спілкувались на цю тему. Він мені стверджує, що ревнощі то ненормально. І типу ти ж можеш з нею та зі мною вийти поспілкуватись, я ж її не приховую. А якби в нас щось мало бути, то було б ще до тебе.
автор мадам Везувий • 11 ноября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Він мені стверджує, що особисті теми в них табу. Їх поєднують хоббі, схода тематика роботи. І вони спілкуються не за особисте.
Я в це вірю, але в те що вона не в плюс нашим стосункам, то впевнена.
Котик-Пупсик• 11 ноября 2022
Я с бывшей женой моего мужа в одной компании. Постоянно видимся. Общаемся. Ещё у неё фамилия моего мужа и нового мужа она фамилию не брала, а я из за этого в своё время на своей девичей осталась. Вторая жена моего мужа устроила меня на работу к себе на фирму, теперь вместе работаем и изредка видимся. Хорошо что детей у них с моим мужем не было, не люблю только чужих детей.
Подставка для припева• 11 ноября 2022
Старая любовь не ржавеет

И старый конь борозды не портит)
Странные если честно и он и она
Зілля до весілля• 11 ноября 2022
автор, нашли чем заморачиваться. Я когда-то год жила в одной квартире с парнем/мужем и его бывшей гражданской женой
Бывшая - она и в Африке бывшая
автор мадам Везувий • 11 ноября 2022
Ответ дляКотик-Пупсик
Так ви спілкуєтесь, а не ваш чоловік же.
Тут теж спільна компанія. Я б нічого не мала проти спілкування в компанії. А він з нею часто обідає, п’є каву і тому подібне. Іноді з її чоловіком, іноді без нього, бо він зайнятий.
Котик-Пупсик• 11 ноября 2022
Ответ длямадам Везувий
Так мой муж тоже общается. И дома у них бывает и помогает. И на кофе ходит. Не вижу проблемы.

Подставка для припева• 11 ноября 2022
Ответ дляЗілля до весілля
Бывшая - она и в Африке бывшая
Та прям
У меня на работе сотрудница с мужем была в разводе лет 10, потом опять сошлись и расписались) опять свадьба была) живут хорошо
Борец за справедливость• 11 ноября 2022
Ответ длямадам Везувий
У нас была похожая ситуация : у мужа (на тот момент мы только встречаться начали) , была подруга одна. И вроде я тоже могла с ней общаться. И он тоже выходил с ней гулять. Но я ему говорила что мне это не нравиться так как до меня, она ему нравилась. Но она сама как-то ушла с нашей компании. Еще и пакость сделала. Поэтому это само собою рассосалось. Может для вашего мч это как норма, но если я была бы на вашем месте, то мне было тяжело . Ибо я ревнивая.
автор мадам Везувий • 11 ноября 2022
Ответ дляКотик-Пупсик
І вони тет а тет також спілкуються? У вас прям ніколи не закладалось думок, що то ненормально? Бо минуле має бути минулим.
Я дуже поважаю вашу позицію, але не знаю, як самій до неї дійти.
Борец за справедливость• 11 ноября 2022
Ответ дляфан L.O.S.T.
Точно. Соглашусь с вами 100℅.
автор мадам Везувий • 11 ноября 2022
Ответ дляБорец за справедливость
У вас все класно склалось. А в моєму випадку сумніваюсь, що вона кудись дінеться.
Котик-Пупсик• 11 ноября 2022
Ответ длямадам Везувий
Один раз первая жена кормила грудью и мой муж аж слюни пускал, а она сиську не прикрывала. Как потом она сказала злила меня. В одну реку дважды не войти, жизнь идёт, ваш парень уже ваш. Отпустите ситуацию.
Gvenna• 11 ноября 2022
Голосую за те щоб поміняти хлопця)
Зілля до весілля• 11 ноября 2022
Ответ дляПодставка для припева
Та прям
и что? из-за пары, которая решила сойтись через 10 лет, теперь себя изводить? ))))
Бывшая - это бывшая, пройденный этап. Когда она интересна и есть возможность уединиться, не заводят новую
Проблема на ровном месте
автор мадам Везувий • 11 ноября 2022
Ответ дляGvenna
Голосую за те щоб поміняти хлопця)
У нас все добре в відносинах. Просто цей формат подруги мене напрягає.
Gvenna• 11 ноября 2022
Ответ длямадам Везувий
Коли все добре, то не напрягає.
У вас проблема яка не має вирішення. Хіба що колишня поїде з вашого міста і вони не будуть бачитись.
І він вам навіть не чоловік. Просто хлопець. Вам саме час життям насолоджуватись. Жити легко. Нащо цей гємор з колишніми бабами?

Carrie Bradshaw-Preston• 11 ноября 2022
Автор, я, мабуть, такая сама ’колишня’ ))) Ні його дружина, ні мій чоловік не мають ніяких ревнощів, тому що ’якби між нами мало бути щось більше, то за 13 років було б...’ ))) Ніяких ’цінних порад’ я йому не давала. Жодних. У мене може бути лише одна порада: ’вирішувати вам і нікого не слухайте’...
Борец за справедливость• 11 ноября 2022
Ответ длямадам Везувий
Она у нас была 1 год. До рвоты, как вспомню. Тоже приходить она старалась в гости , в основном когда меня нет. Я бы подумала кое что плохое. Но в доме людей полно. И там никак было уедениться. Лезла фоткаться вечно, звала, как это банально не звучало - компьютер посмотреть. Но он всегда отказывал... Таких подружек нужно в шею гнать. Как-то хитро прекратить эти посиделки к минимуму. Потому что они вечно своего носа сунут в отношения. Советуют что-то. И мое мнение - это не норма иметь одновременно бывшую и подругу
euhunter• 11 ноября 2022
Не вижу ничего плохого в том, чтобы выковырять парню мозг кофейной ложечкой по поводу встреч наедине с чужой женой. Пусть в их ’дружбу’ верит муж той дивули. А вы не обязаны.
Очень хороший способ - осторожно и планомерно вызвать у парня стойкое физическое отвращение к той даме, тогда и дружбе их конец будет. Только нужно действовать умно и с юмором, иначе будет наоборот
Gvenna• 11 ноября 2022
Ответ длямадам Везувий
Ось.
Він сам не хотів спілкуватись, а вона настояла, тепер він вам вказує ваше місце типу ви дура а та свята.
99.9% дівчинка просто поки що не пропонує йому переспати. Тримає у френдзоні. А захоче - то ваш побіжить до неї в ліжко як кобєль на случку.
энциклопУдия• 11 ноября 2022
Мне бы такое не понравилось. Вряд ли смогла бы долго терпеть такое. Понятно, что бывшие есть у всех. Но ладно ещё если жена с ребенком. Тут понятно что будут общаться, ребенок связывает.
А бывшая девушка и активное общение с ней, непонятно зачем. Это совсем другое. Мне бы не подошло такое
автор мадам Везувий • 11 ноября 2022
Ответ дляCarrie Bradshaw-Preston
Одне нескромне питання, бо я з огляду навіть людських стосунків не розумію. От ви розійшлись, залишились спогади певні. Який сенс починати дружбу? Невже людина настільки унікальна?
Бо в мене навіть якщо колишні були цікаві люди, то бажання ставати їм другом не було. Чесно, я не розумію мотивацію та як можна змінити план відносин на суто дружбу.
автор мадам Везувий • 11 ноября 2022
Ответ дляэнциклопУдия
Мене це не влаштовує. Але от знаєте суто розходитись через колишню якось не дуже.
Подставка для припева• 11 ноября 2022
Ответ дляGvenna
Коли все добре, то не напрягає.
Мені здається що він і з автором зустрічається за для картинки для колишньої, бо в неї особисте життя налагоджено
Якщо б автора хлопець по справжньому кохав то він би цінував її почуття, тим більш вона сказала що їй то неприємно
Зілля до весілля• 11 ноября 2022
Ответ длямадам Везувий
Извините, вопрос был не мне
Но я до мужа встречалась с парнем 5 лет, за это время мы, можно сказать, сроднились
Расстались 15 лет назад, но продолжаем общаться, встречались иногда. У нас общий целый пласт жизни, зачем его вычеркивать? Муж не ревнует
автор мадам Везувий • 11 ноября 2022
Ответ дляПодставка для припева
Так він вже не разом з цією подругою 6 років, в неї чоловік є. І після неї мав стосунки на 4 роки. Але з тією дівчиною, з якою жив 4 роки не спілкується.
Gvenna• 11 ноября 2022
Ответ дляПодставка для припева
Для мене тісне спілкування з колишніми - показник того що не все ок у відносинах. Хочеться добрати щось чого не вистачає. Я й сама грішила)