По дороге по плану выключается свет, путь лежит через частый сектор , поворачиваю и мой фонарик в телефоне высвечивает лошадь, она как заржет ,**яха в метре от меня) как в фильме ужасов , а я одна и людей нет. Капец))
Виходжу я з роботи, і дивлюсь у морок на приватний сектор, а під ноги не дивлюсь, і тут розумію, що тримаючись за перила піднімається хлопчик з темряви, вони вийшли з бабусею на прогулянку, в мене на роботі світло не вимикають, то освітлюється плошадка перед вікнами, він туди направився, я в сторону , в сторону до других перил і вниз...
Ответ дляЛеска
Я раз так чуть мужика не відлуаила.
Іду така красуня, вся в своїх думках, мріях, несу апельсини в пакеті, підходить ззаду мужик крадькома і питає ,,як пройти в бібліотеку,, і так близько біля вуха. Блін, ледь не відлупила тими апельсинами
Моє роб.місце тимчасово в технічній бібліотеці нашого підприємства
ніколи там раніше не була
, тепер працюю за компом там.
ніколи там раніше не була
, тепер працюю за компом там.
jannjann77• 11 ноября 2022
Ответ дляБелоснежная
Лошадь отделалась лёгким испугом (с)
Вот, тоже беспокоилась за лошадь.
Кофеиночка• 11 ноября 2022
Нещодавно іду додому, світло вимкнули, діти пішли гуляти, і сказали, що тато заснув, і я, щоб не турбувати його, хотіла відімкнути двері своїм ключем. Темнота, тиша у під´їзді, підношу ключ до замка, і тут ’клац’! І довольна морда виглядає 🙄Я як заматюкаюся на всю🙉, руки трусилися весь вечір.
Ответ дляКофеиночка
Vlada-Maria• 11 ноября 2022
Ответ дляSomik
Анекдот житейський згадався, коли прочитала заголовок теми
- Куме, я чого у Вас рука в гіпсі?
- Йой, куме, не питайте(((( Іду я собі з весілля додому тихенько, ні з ким не балакаю, нікого не чіпаю.... і тут якась худобина мені на руку стала
- Куме, я чого у Вас рука в гіпсі?
ВалюШок-d20a• 11 ноября 2022
Ответ дляЛеска
Я раз так чуть мужика не відлуаила.
А надо было сказать пароль ’А вы не подскажете сколько сейчас градусов ниже нуля’