Можливо у когось є контакти таких людей, дайте будь ласка.
Hanna-Hanna• 11 ноября 2022
Ще можна попитати у магазинах та острівках у ТЦ, де продають вейпи та рідини до них, воно також часто ставлять у себе коробки для збору, а потім волонтерам віддають
Ответ дляHanna-Hanna
В мене немає такого, я смт живу. Вже списалася з Друзями Борисфену, пишу потс в фб, тепер окрім банок приймаю ще й одноразки.
ВЗРЫВ_МОЗГА• 11 ноября 2022
Ответ дляsobacura
У меня муж из этой группы. Каждый вечер набор:
Mari4ka 25• 11 ноября 2022
Дочка сказала что в пунктах выдачи Розетка принимают одноразки. У меня соседи умнички : 1- одноразки, 2- банки собирают со всех