sobacura• 11 ноября 2022

Волонтери, які роблять повербанки з "одноразок"

Можливо у когось є контакти таких людей, дайте будь ласка.
tarveldy• 11 ноября 2022
Цікаво

автор sobacura • 11 ноября 2022
Ответ дляtarveldy
Цікаво
Мені сьогодні разом з баночками передали і 4 шт таких одноразок, знаю, що з них роблять повербанки. Тепер буду відкривати пункт прийому )) Якщо знайду контакти волонтерів.
Протея• 11 ноября 2022
КПИ
автор sobacura • 11 ноября 2022
Ответ дляПротея
КПИ
Так, як найти координаторку?
vikahma09• 11 ноября 2022
Ось ці хлопці роблять.
tarveldy• 11 ноября 2022
Ответ дляvikahma09
Ось ці хлопці роблять.
Hanna-Hanna• 11 ноября 2022
Ще можна попитати у магазинах та острівках у ТЦ, де продають вейпи та рідини до них, воно також часто ставлять у себе коробки для збору, а потім волонтерам віддають

автор sobacura • 11 ноября 2022
Ответ дляvikahma09
Ось ці хлопці роблять.
Знайшла в інсті, дуже дякую!
чаревна• 11 ноября 2022
Ответ дляsobacura
Баночки с оливок подходят жестяные или они высокие для свечей?
автор sobacura • 11 ноября 2022
Ответ дляHanna-Hanna
В мене немає такого, я смт живу. Вже списалася з Друзями Борисфену, пишу потс в фб, тепер окрім банок приймаю ще й одноразки.
автор sobacura • 11 ноября 2022
Ответ длячаревна
Мені чоловік обрізає їх ножицями по металу. Не підходять лише з під пива і інших напоїв. Хоча пишуть, що ї їх ріжуть і використовують. Я не працюю з ними.
чаревна• 11 ноября 2022
Ответ дляsobacura
Спасибо за ответ, а то думаю собирать их или нет.
автор sobacura • 11 ноября 2022
Ответ длячаревна
Збирайте )
ВЗРЫВ_МОЗГА• 11 ноября 2022
Ответ дляsobacura
У меня муж из этой группы. Каждый вечер набор:
Mari4ka 25• 11 ноября 2022
Дочка сказала что в пунктах выдачи Розетка принимают одноразки. У меня соседи умнички : 1- одноразки, 2- банки собирают со всех
автор sobacura • 11 ноября 2022
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Клас! ) Який молодець!
Написали, що залучено дуже багато інженерів, це круто!