Мексиканочка• 12 ноября 2022

Сколько стоит ваша вышиванка?

Решила заказать себе вышиванку, ручная работа, посчитали 12500, я оплатила, муж узнал и психует.
Девочки, я переплатила или ручной труд так и стоит?
Стефанія• 12 ноября 2022
Ответ дляКишмишная Мая
От Томи Хилифигер?))))
Томі вишиває сорочки? Молодець!

Папина дочка• 12 ноября 2022
Ответ длябу ба бу ба бу
Це Магдич у вас?
Тогда ещё работало в контакте, заказывала у девушки вроде как зовут ее Ирина,она из Львова...
Кишмишная Мая• 12 ноября 2022
Ответ дляСтефанія
Томі вишиває сорочки? Молодець!
По фото похоже,что да))))
koreshk9• 12 ноября 2022
Ответ дляС перепою
Це залежить від регіону звідки вишивка. Наприклад, наші Поліськи вишиванки дуже прості. А взяти до прикладу Буковинські, то там дуже багато вишивки, ще й вовняними нитками.
Там просто крім вишиванки ще ж багато елементів одягу і вінок. Є фото з весілля, чб, але бабуся була в усіх елементах українського одягу
Кишмишная Мая• 12 ноября 2022
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Вам кокошнік зручніше ,правда ж ?
А вы кроме кокошника, никаких других национальных костюмов не знаете?;)
frolik• 12 ноября 2022
Собівартість моєї вишиванки у 2016 р. - близько 1000 грн., і я використовувала не найдорожчі матеріали, льон купувала взагалі із залишків (тому рукав 3/4). Переважно хрестик, звичайні брокарівські взори. Вишивала сама, тому що не готова платити великі гроші за будь-який одяг, але мушу визнати, що майстрині немає сенсу продавати ручну працю за копійки. Хіба що штампувати щось однотипне, швидке і неважке у виконанні.
PANTERA_KET• 12 ноября 2022
Ответ дляПапина дочка
7 Лет назад примерно за 8 тыс,ручная работа
Шикарная!!

Кишмишная Мая• 12 ноября 2022
Ответ дляНе буду
Вот и я за то. Это прекрасно, когда передают из поколения в поколение, когда вышили сами или родственники. Но, когда, начинается вот это - у кого дороже… или пусть фигня, абы була, а то ещё скажут, что пророссийская.
Ну вон в киевском метро Университет досками закрыли Менделеева и Ломоносова. Потому что они пророссийские,видимо.
бу ба бу ба бу• 12 ноября 2022
Ответ дляПапина дочка
Зрозуміла. Просто є Юлія Магдич, то у неї стилізовані , і машинна вишивка

https://instagram.com/yuliya_magdych?igshid=
Папина дочка• 12 ноября 2022
Ответ дляPANTERA_KET
Шикарная!!
Спасибо)))
Бандитка Сью• 12 ноября 2022
Ответ дляСтефанія
Та не переймається так, це не багато 36 тис. До того ж вона в мене не єдина.
Та чого б мені перейматися?)
Просто на мій смак - дуже примітивна і негарна вишиванка, плюс таких грошей не коштує.
Але Вам подобається - то головне.
Стефанія• 12 ноября 2022
Ответ дляПапина дочка
Гарне але це не ручна робота. Ось тут їх багато https://instagram.com/olha_prusak_?igshid=
Бандитка Сью• 12 ноября 2022
Ответ длябу ба бу ба бу
Стор.8 пост 223 там майже всі зашиті саме рукавах з одноманітним візерунком . Це вишивка саме певного регіону. Йдуть як рослинні візерунки так і не рослинні .
Це зовсім різні речі) Там рукава густо зашиті смугами, ромбами, які самі містять візерунки, а у пості, на який я відповідала, рукава просто вишиті одноманітними горошками. Але власниця написала, що то якийсь особливий вид вишиванки - рукавівка. Ну хай так.
Сигарный шланг• 12 ноября 2022
Ой, не знаю, мне не нравятся вышиванки. Только как экспонат музея и похвала труду, но носить это... Не моё 🙄из той же оперы, что вышивать картины и вешать на стену дома
75В• 12 ноября 2022
Нисколько
У меня не нет
Стефанія• 12 ноября 2022
Ответ дляБандитка Сью
Та чого б мені перейматися?)
Але Вам подобається - то головне.
Примітивно давати оцінку речам не маючи елементарних вмінь і знань.
Обнемашечка• 12 ноября 2022
Ответ дляfrolik
Гарна. А ви і зшивали самостійно?
Папина дочка• 12 ноября 2022
Ответ дляСтефанія
Я заказывала у другого дизайнера)))
Обнемашечка• 12 ноября 2022
Ответ дляБандитка Сью
Та чого б мені перейматися?)
Але Вам подобається - то головне.
Ви знаєте, це той випадок коли краще мовчати

Сигарный шланг• 12 ноября 2022
Ответ дляПапина дочка
Ваше платье красивое, не классическое 😁или может, еще фото играет роль. Что не дома у шкафа. Вы её где заказывали?
Стефанія• 12 ноября 2022
Ответ дляКишмишная Мая
По фото похоже,что да))))
Мабуть орнамент штату Нью-Йорк, його батьківщини))
Бандитка Сью• 12 ноября 2022
Ответ дляСтефанія
Примітивно не розуміти, що всі мають різні смаки.
Та й міряти всіх по собі - теж примітивно.
бу ба бу ба бу• 12 ноября 2022
Ответ дляСигарный шланг
У мене й таке є, вишила і повісила
Бандитка Сью• 12 ноября 2022
Ответ дляОбнемашечка
Ну то промовчали б
Стефанія• 12 ноября 2022
Ответ дляПапина дочка
Я заказывала у другого дизайнера)))
Не могло плаття ручної вишивки коштувати так дешево, це якісна машинна вишивка.
автор Мексиканочка • 12 ноября 2022
Ответ дляChakra
А куда вы их надевает, носите?
На работу, в кафе, в гости, на праздник. Это универсальная вещь
Обнемашечка• 12 ноября 2022
Ответ дляБандитка Сью
Ну то промовчали б
Смішна ви, але вам ок і то головне
Папина дочка• 12 ноября 2022
Ответ дляСигарный шланг
Когда ещё работал в контакте... заказывала у девушки...сейчас ссылку скопирую,но она уже не заходит в контакте с 2017 г.
https://vk.com/designer_iriska
#Пойду_кгадалке• 12 ноября 2022
В мене Зара, не вишиванка, скоріше сорочка з етнічним візерунком. Але мені поки досить.
Дона Ко Ко• 12 ноября 2022
Ответ дляКишмишная Мая
Что, правда?