Мексиканочка• 12 ноября 2022

Сколько стоит ваша вышиванка?

Решила заказать себе вышиванку, ручная работа, посчитали 12500, я оплатила, муж узнал и психует.
Девочки, я переплатила или ручной труд так и стоит?
Фрося_Бурлакова• 12 ноября 2022
Ответ дляАнонимушка
людина спілкується з уявним персонажем, не важливо, хто дописує. Не зважайте.
Хорошо. Больше не буду))

Мюллерная• 12 ноября 2022
Ответ дляАнонимушка
Ні, я не розбираюсь.
Але невігластво своє поперед себе не несу.
А ще дивлюсь, кому пишу.
Бо у Вас там нетолерантність все місце на ручках займає( невігластву не залишилося вже куди поміститися
ДелайКак_Я• 12 ноября 2022
Ответ дляБелочкой зови
Не нужна она мне ни платно, ни бесплатно
Матрёшка из Рашки?
Мюллерная• 12 ноября 2022
Ответ дляАнонимушка
Ні, це Вам здалося, що я відповідаю не туди. Так буває
Анонимушка• 12 ноября 2022
Ответ дляМюллерная
О, то ви не тільки знавець етики, ви ще й на толерантності знаєтесь!
Ми всі це помітили, не кричіть так голосно.
]Mrs.Сексуальность[• 12 ноября 2022
Ответ дляОбнемашечка
https://www.instagram.com/petrychuk.bohdan/ сюди ще з великим задоволенням заглядаю
Ой, скільки цікавих вишиванок!
Кыся-брыся• 12 ноября 2022
Ответ дляЧервона калина
Покажу фотки своєї знайомої. Так приємно дивитись, коли національній одяг дійсно ПАСУЄ. Мені рідко коли подобається, але тут на мій смак просто ідеальне поєднання з фігурою і зовнішністю
Фото с автоматом это нечто)

Правди сила• 12 ноября 2022
Мої безцінні - мені їх вишиває моя бабуня) і плюс у мене є старовинні.
Не буду• 12 ноября 2022
Ответ дляДелайКак_Я
Матрёшка из Рашки?
Все украинки должны хотеть вышиванку априори?
Море Счастья• 12 ноября 2022
Ответ дляБяки-козяки
Автор, интересно какая зп у людей, которые могут позволить себе такие цены за вещи....за простые вещи. Не украшения и не технику.
Вишиванка це не проста ’вещь’. Це те що передається в поколіннях. В мене є 2 сорочки моєї пра-прабабці. Прабабця ховала і берегла їх як скарб, моя бабця зберегла їх для мене. Я 1 доньці , 1 сину віддам як буде в нього донька.
В мене 1 простенька, колись купила за $100. Вишивати нажаль не вмію.
Magiса• 12 ноября 2022
Ответ дляФрося_Бурлакова
Согласна. Эта майстрыня энергетики может мужа нафуй посылать, когда вышивает и желать чтоб у соседа корова сдохла.
А люди верят в энергетику чужого, постороннего человека, с которым даже не общались лично
100%
ДелайКак_Я• 12 ноября 2022
Ответ дляНе буду
Нормальные да. А пророссийские - нет
Море Счастья• 12 ноября 2022
Ответ дляБелочкой зови
Удалено администрацией...
На разєї какошники, нічого дивного
Не буду• 12 ноября 2022
Ответ дляДелайКак_Я
Нормальные да. А пророссийские - нет
Все! Я ненормальная украинка Горе то какое
ДелайКак_Я• 12 ноября 2022
Ответ дляНе буду
Походу Украину вы тоже не любите. Знаю я таких украинцев.
Не буду• 12 ноября 2022
Ответ дляДелайКак_Я
По Вашему любовь к Украине измеряется в сумме потраченной на вышиванку? Кто дороже купил, тот больше и любит.
Ухахайкина• 12 ноября 2022
Моя безцінна.
По-перше, тому що вишиваю я її сама, по-друге, тому що вишиваю вже дуууже довго.
На себе завжди нема часу.
Треба буде прискоритися, а то скоро перемога, а я без вишиванки
Обнемашечка• 12 ноября 2022
Ответ дляУхахайкина
Моя безцінна.
На себе завжди нема часу.
Зшивати потім самі будете? І я б вишила, але не вмію нормально шити. А віддати на пошив то треба знати куди.
ВернитеВалеру• 12 ноября 2022
Ответ дляОбнемашечка
Я не знаю чи є такі українські вінки, з явним триколором

Природа не винна, що маки , волошки і ромашки які входять до українського вінка, нагадують кольори ганчірки рашистів.

Стефанія• 12 ноября 2022
Ответ дляMagiса
Ваша гарніша ніж за 30 тис! А можна контакти в лічку?
Це не вишита сорочка.
Мюллерная• 12 ноября 2022
Ответ дляОбнемашечка
В ательє будь яке можна віднести, вони пошиють. Головне- правильно розмітити самій тканину та відцентрувати, щоб вишивка була у правильних місцях потім у готовому виробі
ДелайКак_Я• 12 ноября 2022
Ответ дляНе буду
При чем тут сумма? Вы почитайте себя! Столько презрения к национальной одежде! Это наша самоидентификация, история, культура!!
Не буду• 12 ноября 2022
Ответ дляДелайКак_Я
Покажите где у меня презрение увидели.
Червона калина• 12 ноября 2022
Ответ дляПушАпница
Капец,колхоз. По-моему,вышитые платья-это для выступлений каких- то,танцы там, песни. А у вашей знакомой идеальное сочетание безвкусицы в одежде, образе,цвете.
Так це фото з виступу. Не по вулиці ж в АТБ в такому вигляді ходять
Обнемашечка• 12 ноября 2022
Ответ дляВернитеВалеру

Не в тому річ, є вінки з такими кольорами але там і зелений і жовтий є, і листочки і серединки, а тут просто три коліра і все.
Зоя Жорівна• 12 ноября 2022
Ответ дляСтефанія
фото
Гарна дуже
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 12 ноября 2022
Ответ дляНу ниче се
авторка трошки брехушка
Та й не трошки. От не зрозуміло для чого ця брехня?
Бандитка Сью• 12 ноября 2022
Ответ дляШирли-Мырли
І в мене, і в доньки є вишиванки, ще моя бабуся вишивала. Але то вже як реліквія, не для носіння.
В доньки ось така за 2100, дуже прикольна, сучасна, льняна.
В мене теж є проста, з Калини, якщо не помиляюся, теж ціна до 2000.
Я таку собі хочу! Наскільки співпадає фото з реальністю?
ВсеПроВсехЗнаю• 12 ноября 2022
Тільки вчора побачила таку красу,і тепер вона вкрала моє серце.
Але 10 тиг грн , трохи дорогувато ( ні,не за неї ,а для мене )
4мама• 12 ноября 2022
В мене якась недорога напевне, не пригадую якщо чесно. Пієтету перед купленою не маю. Все збираюсь вишити собі та дітям, але треба досконало до цього підійти - вивчити значення символів і все таке.
Ритм життя такий, що поки не маю на то часу. Вже років так 20 збираюсь.
Рушник Великодній тітці чоловіка так і не вишила (померла тітка, RIP).
Ну поки що ось так.
Собі сукню хочу вишити.