ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 12 ноября 2022
Парни манипуляторы, как с ними мириться или реагировать на придирки?
Мне без сахара• 12 ноября 2022
У меня муж манипулятор. Готовлюсь ему сообщить, что он уже бывший муж. Попала в зависимость, 20 лет отношения ’ты виновата...’ выберите сами в чем. При этом мои ответки ’всего лишь истерики’ и я ’истеричка’. Сейчас я вижу здоровые отношения. Пофиг чем они закончатся, но они здоровые. Даже необычно, не хватает адреналина. Но как вспомню последние 11 лет, время моего ’декрета’, так вздрогну
Экспертиза• 12 ноября 2022
Ответ дляМне без сахара
А як Ви збираєтесь йому повідомити? Від таких, як правило, дуже важко здихатись. У мене просто теж таке, але 18 років😭.
Алина-1240• 12 ноября 2022
Обличать сразу,говорить в чем манипуляция его и что подразумевает,и не вестись на них)
Пингвинчик сизокрылый• 12 ноября 2022
Ответ дляАлина-1240
безполезно..говно не станет гладиолусом
Алина-1240• 12 ноября 2022
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
безполезно..говно не станет гладиолусом
Это не говно,а человек в куче комплексов,неуверенности,страхах)
Пингвинчик сизокрылый• 12 ноября 2022
Ответ дляАлина-1240
говно..человек что-то с комплексами делает своими, а не вешает их на других отравляя пространство
путин живой пример говна
Алина-1240• 12 ноября 2022
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
путин живой пример говна
Путин шизофреник вообще то
Пингвинчик сизокрылый• 12 ноября 2022
Ответ дляАлина-1240
Путин шизофреник вообще то
что не отменяет закомлексованное манипулятивное говно
Алина-1240• 12 ноября 2022
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
Да,в комплексе с шизой и такое у него есть)но он невменяем
Мне без сахара• 12 ноября 2022
Ответ дляЭкспертиза
Не знаю як. Тільки починаю думати, в мене аж дихання спирає. Ми зараз окремо живемо (скористалася ситуацією), мені так добре! І він зрозумів це, перестав на мене кричати, материтись, такий добрий, милий, машину везе. Їх дійсно важко позбутися(
Экспертиза• 12 ноября 2022
Ответ дляМне без сахара
Мій зараз воює. Як це не жахливо звучить, але мені теж нарешті добре. Як на світ народилась. І теж спирає дихання, коли думаю про повернення. Він ще тепер буде прикриватись статусом воїна, вимагати ще більше і робити життя ще нестерпнішим((( Перед війною був застуканий за романом з колегою, тривав до початку війни. Тепер він веде себе так, ніби нічого не було і я зобов’язана все обнулити. І агресивні його випади теж(
Мне без сахара• 12 ноября 2022
Ответ дляЭкспертиза
О, і романи в нас були. Ще маму млю до коханки на консультацію возив, мовляв співпрацював з ними. Працювати забороняв (так викручував ситуацію, що дійсно, для чого туди йти), а потім казав які у колег жінки розумні, а в нього ніщо. А в мене 2 вищі освіти, крута кар´єра до народження дітей, купа знайомих після, контактів. Виїжджав завжди за рахунок моїх комунікативних здібностей і завжди тикав що я ніщо. А тепер так повинна його жаліти, нещасного. Не знаю, заплуталася теж(
Пингвинчик сизокрылый• 12 ноября 2022
Ответ дляЭкспертиза
развестись... иначе всеравно позже, и они мастер-класс на стирание личности и обесценивание женщині
может поделить и ну его.........