мистерЛяпсус• 12 ноября 2022
Які цукерки нашого виробництва Ваші улюблені?
Так хочеться солоденького, якихось цукерок для настрою. Які Ви полюбляєте? І завжди купляєте ?
Сколько_мне_лет?• 12 ноября 2022
Нравятся и з кондитерки honey. Когда там бываю, то их покупаю.
Ещё львовская мастерская шоколада.
Фабричный укр.шоколаж не беру.
Ещё львовская мастерская шоколада.
Фабричный укр.шоколаж не беру.
Мафиозная• 12 ноября 2022
Щось не бачу фрукти в шоколаді ,,Марія,, ,,Ріконд,, чи якось так. Харківській шоколадно-вафельний торт також подобався. В рошені почала брати марципанові і з кокосовую начинкою
Пацаааааааан• 12 ноября 2022
Як по мені, зараз немає у нас смачних шоколадних цукерок. Все не те. Рошен взагалі не купуємо. Раніше любила Ромашку, а зараз- гидота
мистерЛяпсус
• 12 ноября 2022
Я якось теж шоколадних смачних не знайду зараз🤔 якось більше заходять карамельки
КлаваЧерепиця• 12 ноября 2022
Ответ дляNatalieShostja
Ромашка Рошен. Найбільше люблю. Більше тільки Моцарта
Зайшла, щоб те саме написати)
Ромашка рошенівська.
І Шалена бджілка)
Ромашка рошенівська.
І Шалена бджілка)
Морковку дай• 12 ноября 2022
Сиріла, Мальва, Мідний вершник
Ще Шалена бджілка
,ховаю сама від себе, коли купить чоловік
Ще Шалена бджілка
мистерЛяпсус
• 12 ноября 2022
Ответ дляБелоснежко
А ви що будете купляти собі ті цукерки які совєтчицям подобаються?
Шукаю якісь смачні, зверну увагу на ті, що не коштувала або вже давно не купляла
Морковку дай• 12 ноября 2022
Ответ длямистерЛяпсус
Оті, що з молочним , кремовим, ,кавовим смаком
?
NatalieShostja• 12 ноября 2022
Ответ дляКлаваЧерепиця
Зайшла, щоб те саме написати)
Ромашка рошенівська.
І Шалена бджілка)
Ромашка рошенівська.
І Шалена бджілка)
Я так хочу ромашку. Передати не можу. У нас є європейський магазин. І є цукерки Рошен. Але немає ромашки (((
мистерЛяпсус
• 12 ноября 2022
Ответ дляМорковку дай
?
Так))
Напланетянка• 12 ноября 2022
Давно поняла, что наши дороже и хуже, беру европейские. Из наших крайне редко- свиточ
Сиреневенькая• 12 ноября 2022
’Чорнослив в шоколаді з горіхом’, Рівне, але за ними треба побігать. Зазвичай вдома Червоний мак або Ліщина, рошен. У sunfill цікаві фруктові цукерки, теж досить часто беру.
КлаваЧерепиця• 12 ноября 2022
Ответ дляNatalieShostja
Співчуваю(
Моя дитина теж за кордоном, скучає за нашими солодощами, але навіть купити немає де, бо єдиний ’європейський’ магазин в місті називається ’Матрешка’, і до березня це був ’русский магазин’. То вона туди принципово не йде.
Люблю ХОЛОСТЯКА• 12 ноября 2022
Ответ дляУдачная
Монблан жовтий, Рошен.
+1 только их . Другие никогда не покупаю даже.
все по ГОСТу!• 12 ноября 2022
NatalieShostja• 12 ноября 2022
Ответ дляКлаваЧерепиця
Співчуваю(
Я теж принципово не ходжу. Хоча всі рекомендують. Бо там багато саме російської продукції.
А взагалі, все добре. Потім поїмо. Не така то й проблема))
Мафиозная• 12 ноября 2022
Ответ дляБелоснежко
Ви хоч приблизно розумієте, що таке форум для спілкування?
КлаваЧерепиця• 12 ноября 2022
Ответ дляNatalieShostja