фрау Гитта• 12 ноября 2022
Допомога від неурядових організацій у Польщі. Хто отримував декілька?
Відповідно до правил, деякі організації можуть надавати допомогу, навіть якщо особи вже отримували аналогічну допомогу від іншої організації. Але повинно пройти не менше трьох місяців з дати останньої виплати.
Читала в одній польській групі, що особи подавали повторну заявку. А чи отримували запрошення на реєстрацію?
Як на практиці ?
Неутомимые шахматы• 12 ноября 2022
Первый раз слышу, везде есть в перечне( кроме тех, кто получал помощь от ООН и т. д.). Кто дает помощь ? И какие условия?
фрау Гитта
• 13 ноября 2022
Ответ дляНеутомимые шахматы
Є організації, які не беруть відбитків. А з приводу номера песель не знаю. Думала, можливо хтось оформлював і розповість