Ms. Анонимная• 13 ноября 2022

Львів, поїздка на вихідні бажаючі.

Всім привіт. Прийшла така думка - зробити маленькі вихідні у Львові, моє авто - я та ще три дівчинки. Про себе - спокійна, весела , так люблю той Львів …. Була там безліч раз. Хто хоче познайомитися- зробимо грубу у вайбері та виберемо собі напарників по схожим інтересам - хтось любить багато ходити хтось ні, хтось любить смачно їсти / хтось бутерброди, хтось любить історію - комусь нудно. Пропоную зібратися схожими за інтересами та організувати такий увікенд у Львові. Хто хоче ?
Банан-барабан• 13 ноября 2022
Ответ дляБлины со смайликами
У Львові вже світло не вимикають?
І не вимикали))
Банан-барабан• 13 ноября 2022
Ответ дляЦыпка
Дякую, я там вже насиділася у цьому році🤪
Гадаю найближчі років 5 я туди не поїду.
Хто інший поїде, у Львові завжди людно.
Ms. Сама прямота• 13 ноября 2022
А яка назва того хорошого готелю в центрі міста?
Цыпка• 13 ноября 2022
Ответ дляMs. Сама прямота
Можу підказати бюджетний, ми були у готелі тревел, бюджетний готель на Богдана Хмельницького, але разтошування його мені дуже подобалось, поряд Форум, Високий Замок і центр міста. Ціна за добу теж норм.
Крутышка-Пышка• 13 ноября 2022
Ответ дляЦыпка
400 грн, туди і обратно у Львів за 1000 км, красота , в Ніко до Одеси тільки в одну сторону 400 грн, 130 км🙈🤪
Бла-бла-кар из Одессы в Нико 200 грн )))
Цыпка• 13 ноября 2022
Ответ дляКрутышка-Пышка
Я йому не довіряю, це мої якісь заморочки 🙈
Пополняю_Карму• 13 ноября 2022
Ответ дляMs. Анонимная
Он мужики наші пліч-о- пліч воюють, яка їм різниця хто за люди поряд з ними- всі ми люди.
Поверьте, мужчинам тоже не всё равно. Но сравнение странное, Вы воевать едете во Львов? У Вас нет другого выхода, только взять с собой незнакомцев?
Ms. Сама прямота• 13 ноября 2022
Ответ дляЦыпка
Дякую Вам 🌷