Так болталка.
Ответ дляZelenkа
Нінада викидати лакричні, мені віддайте)
Кров‘янка місцевого виробника, якщо у вас є магазин Маршалок в Києві, а має бути, раджу всю продукцію. 135 грн кіло:)
Маршмалок не чула.треба глянуть.
А я тему настрочила и решила что нужно на завтра картохи стушить,закинула тушится.
Ответ дляZelenkа
Знайшла:
Маршалок, магазин, проспект Степана Бандеры, 8, Киев
Думаю, є ще
Дякую,це не далеко від мене.треба буде з´їздити за кровянкою.
Ответ дляHupBaHa
Домашнее молоко пила. Хурму ела. Печень с яблоками из духовки с куркумой и паприкой
Раньше у бабушек всегда молоко домашнее пила,а сейчас не могу, только магазинное.
Ответ дляHupBaHa
У двух женщин постоянно берем. Хорошее)
Я отвыкла от жирного молока,хотя жирную пищу люблю.
Ответ дляZelenkа
І ще раджу сети ковбасної нарізки, а також смачна молочна ковбаса. На ній вся БЦ виросла))
Блін перепутала адресу,думала це не далеко,а воно на іншому кінці Києва.
Я там раз у пятилетку буваю.
Ответ дляZelenkа
Я можу вислати, там все у вакуумі😂
Та ну,що мені їсти немає що.
Дякую. Я теж у м´ясних лавках купляю,колись у Сільпо брала,власне виробництво,теж дуже смачна була,у них вообще все смачне їхнього виробництва,ковбаси,мясо риба горячого копчення .то думала може ви щось новеньке підкажете.
Дякую насмішили.
Ответ дляkirpichenko
Та ну,що мені їсти немає що.
Дякую насмішили.
Та я не у тому плані, а щоб не їхали фіг знає куди😂
Теж люблю Сільпо, особливо з тандира лаваш з цибулькою
Ответ дляZelenkа
Сільпо теж далеко,теж там рідко,лаваш не пробували,
Хоча ж у Львові жили півтора місяця біля Сільпо,ми там кожного дня тусили,там їхній хліб гарячий був смачний,а лавашів не бачила,і булок всяких переїли,і піци дятям кожен день. Боже я вже і забула,такій відрізок життя наче сон, та вже дев´ятий місяць нече сон.
Ответ дляkirpichenko
Все як сон… лежу, світла немає, чекаю сирену піти курити😂
Тандир є в нових Сільпо, які в ТЦ, в звичайних не ставлять.
Я до Львову б поїхала зараз, взяти наливки і ввечері десь біля Домініканського собору сидіти. Знаю, після Перемоги так і буде, бо мозок лопне.
Ответ дляZelenkа
Ми сиділи тільки у себе на районі, нікуди не їздили гулять,ми того Льва і не бачили,і ще по підвалах відсижувалися під час тривоги,і в день і в ночі. Знайомі кажуть,круто,ви у Льві були,а ніфіга не круто,фотки тільки з підвалів.
Ответ дляkirpichenko
Значить, поїдете ще раз у мирний час!
Наче не шириться тривога, на всякий випадок, добраніч❤️