Фиктивная• 14 ноября 2022

Девочки, может есть тут, кто с Америки

Дальние родственники давно зовут. А я хочу и не могу решиться. Как вы там живете. Может блогеров посоветуете, которые о жизни там рассказывают. По словам родственников просто супер, но блин так далеко(
очки_ннадо• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Невже?) а ви там були, ціни бачили, речі які там бачили? Волмарт ще є. Я ось була, купувала навіть там. Як на мене, то дорого за ту якість. Але в інших місцях ще дорожче)
дивне питання, звісно була, чого б я радила? )) куртку купила собі за 20$ фліски по 13. Якість нормальна, вертати назад можна довго. Біля 2 місяців, а може ще довше.
Ленивица-красавица• 14 ноября 2022
Ответ дляГолубая фишка
Класс) поздравляю. Пускай радуют покупки
Дякую)))
Ленивица-красавица• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Ви абсолютно не вмієте чути співрозмовника. Додумаєте казна що. Не знаю ким працюєте, але погана звичка.
Зарас не заробляю, маю бенефіти. Тому вчуся і шукаю варіанти. Розпилятись сенсу не бачу на віддалену роботу за копійки, які мене не спасуть. Коледж мені дорого і немає на це часу/років. Якраз як би сіла комусь на шию, то могла б і в коледж бігати))) Але чоловік потрібен для грін карти більше. Але краще б виграти в лотерею)))
а короткі курси при коледжі дають спеціальності, які в результаті приведуть до вакансій з ЗП близькою до мінімалки. Тому шукаю далі варіанти.
Якщо Ви в США, то як вважаєте, чи можна нормально прожити жінці з дитиною на мінімалку? Щоб житло біля хорошої школи і харчуватись норм? Бо в мене тут не сходиться ніяк. Хіба що знайти роботодавця з повною, хорошою і сімейною страховкою. Але це не просто на простих роботах.
Вам нічого не сходиться, але ви шукаєте можливість отримати грін карту
Це топ
Ленивица-красавица• 14 ноября 2022
Ответ дляГолубая фишка
А помощь от штата зависит?
Так
Є штати де і по 2 тис на машину дають
Я_на_кожухе• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Я тут пару місяців. Живу в американців і кругом саме американці. То ж наслухалась і надивилась( саме на американців, а не діаспору). Тут добре якщо в хорошому районі, бо школи з рейтингом 6- і відповідно райони закріплені за ними - жах. Велика кримінальність, наркота в школах(з низьким рейтингом особливо).
ЗП. Жінці без освіти і якоїсь специфічної роботи тут важко. Бо ЗП їх мінімальна - то копійки, її ніяк не вистачить на житло в норм районі, всі страховки, їду і тп. Ну, можна пахати як ненормальна на прибираннях і тп, або на 2 роботах. Але Шо то за життя при наявності ще й дітей? Добре хто тут з чоловіком, то їм легше, багато жінок не працюють або підробляють неспішно)
Подивіться мінімальну зп по штату. Добавте трохи ще зверху. Потім відніміть аренду, страховки( для різних штатів різна ціна, ну і умови різні), їда. Одяг тут дорогий, саме дешевого сегменту, як наш Резервед тут немає, все дорожче получається. Їх секонд-Хенди також не копійчані і немає там вау речей (
Чесно, розчарована. Не знаю як далі бути. Бо реальнорозумію, що навіть як вийду на роботу, тих грошей мені не вистачить на мінімальні потреби, враховуючи наявність дитини.
От жеж брешешь ти
То ивись скiьки воно коштуэ. Брендове!
з рапшки пишешь мабуть.
А жiнка реашьно цiнники показу, то в кого iстина?

про маник
Я_на_кожухе• 14 ноября 2022
Ответ дляжелезный занавес
Та, ну!
Як це одяг дорогий одяг?!
Ми в Україну зі штатів замовляємо з різних розпродажей, а ви пишите дорогий.
Якщо ви там лише два місяці, то просто ще на розпродажі не попали.
А так, дійсно, в тому ж Macy´s є на різний гаманець речі.
От послуги - дійсно, дуже дорого.
то раша ботина
в нei там все погане
Я_на_кожухе• 14 ноября 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
Це топ
це бот, а не топ
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Ответ дляЯ_на_кожухе
От жеж брешешь ти
То ивись скiьки воно коштуэ. Брендове!
з рапшки пишешь мабуть.

https://m.youtube.com/watch?v=mDcds-fvhc4

про маник
https://m.youtube.com/watch?v=9VfIv-7nFV4
А ви ті відео дивились самі?) тапки по 24 уе, так. Я за 5 купила, китайські. Кросси по 40 уе, я в інтертопі скечерси по 20уе брала. А тут взагалі в шоці з цін на цю марку. Зимові по 90 уе, на сейлі. Так що дивіться уважніше ті відео. Бо я до приїзду також вуха була розвісила)))
Так ще й тут, щоб скидку отримати треба купити на дофіга. Не получиться купити светрик під додатковий мінус. І ще купа нюансів.
Ленивица-красавица• 14 ноября 2022
Ответ дляЯ_на_кожухе
От жеж брешешь ти
То ивись скiьки воно коштуэ. Брендове!
з рапшки пишешь мабуть.

про маник
Ой, та там немає з ким спорити. Почитайте її відповіді, вона всі ціни переводить в гривню і порівнює з цінами наших секонд хендів. Каже що кінці з квнцями в Америці звести не реально, в коледжі вчитись їй не підходить, на роботу тоже так собі варіант, ходить з дівчатами з діаспори - каву п‘є збирає плітки. В Європі не була, але каже що там все дешево, я запропонувала їй Європу, але їй теж не підходить бо там важко віддалено працювати в Україні теж не вихід бо платять копійки. В Корско їй дорого це теж дуже смішно, як і про Мейсіс. При тому вона мріє знайти мужика шоб отримати грін карту і залишитись в США, ну про що ще можна говорити. Їй всі доказують що одяг в США дешевий, та яке там, вона краще знає.
КрестьянинДиор• 14 ноября 2022
Ответ дляочки_ннадо
Мені крогер подобається більше.
А одяг Маршал дешеао і є ще один забула назву
Бжоли-бандерівці• 14 ноября 2022
Ответ дляФиктивная
Если что я с детьми, 16 и 11 лет. Английский у всех на высоком уровне
Я б вам порекомендувала відштовхуватися від потреб 16 річної дитини.
Визначте у який клас потрапляє дитина. Якщо 11 або 12 добре думайте у випадку якщо вам потрібний університет (кажу як в Україні називається, бо тут може по різному зватися, але суть, що це універ). Якщо ви не розраховуєте на універ і вас влаштує шлях коледжу (а потім можливо університет), то це уже легше. Буде трохи леше і в плані вступу, в плані оплати теж.
Тому я б вам радила розізнати, що чекає вашу старшу дитину тут і чи влаштує це все дитину і вас.
Бо роботу знайти можна, менша дитина теж прилаштується, а от старша вже може мати плани, які може бути важко реалізувати через місцеві особливості.
Бандитка Сью• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Все правильно написали про Костко
Цены там намного ниже , это оптовый магазин с оптовыми закупками
Качество вещей хорошее
LoveYou• 14 ноября 2022
Ответ дляЙцфыяч
Из-за мужа, да.. друзья, взагалі ця програма по захисту на два роки, ну я не уявляю як можна два роки окремо бути. Так поки що все добре тут, я працюю, діти в школі. От в Україні я не мала роботи, а тут знайшла роботу мрії. Таке от.
Ким працюєте?
Алгонавт• 14 ноября 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
А якщо я вам скажу що допомога приблизно 900$ на людину?
Для чого писати такі категоричні речі?
Де така допомога? Мої родичі подавали на SNAP і їм відмовили. Дозвіл на роботу чекають від 2 липня.
HelenWWW• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
На мейсіс немає бюджетних варіантів. Я ж говорю саме про бюджетний, дешевий одяг. Тобто не кальвін кляйн на скидці, або тп. Навіть в секонді копійчаних прям цін немає. Футболка в норм стані 5 уе. + Щось страшненьке, то може стояти по 2-3 уе. Я одяг перестала замовляти зі США уже пару років, бо в Україні на скидках було обьєктивно дешевше. Їхала сюди, наслухалась про скидки, стоки. Не взяла з собою багато чого. Потім офігіла від тих цін. Була я в стоках, немає там копійчаних цін.
Вы что-то сочиняете про цены на одежду 😆 Зачем вам непонятный секонд-хенд для покупки футболок если можно было летом в том же Волмарте таких футболок закупить по 2-3 доллара? Я себе таких накупила 5 штук, нормальные футболки , 100% коттон . Кроме Волмарта есть еще Берлингтон, Росс, Кулз, Мейсис, Диллардс, Семс клад - по скидкам там много еще чего можно прикупить. Например коттоновые спортивные платья Томми в Берлингтон видела за 18 дол, это дорого? Джинсы за 12- 16 дол это тоже дорого?
Покупала в аутлете Коламбия толстовки по 16 дол - это тоже дорого? Верхняя зимняя одежда в аутлетах Коламбии, Андер армор, Олд неви, Геп сейчас в переделать 50-70 дол и это еще цены не в период распродаж черной пятницы. В Росс покупали кроссовки Келвин Кляйн и Пуму по 20 дол за пару. В Украине не купите по такой цене такую обувь, это стопроцентно. Цены более чем приятные на одежду и обувь.
HelenWWW• 14 ноября 2022
Ответ дляБандитка Сью
Все правильно написали про Костко
Качество вещей хорошее
По продуктам, по одежде, технике Семс Клаб еще дешевле, тоже оптовый. Качество продуктов хорошее, особенно радуют там овощи и фрукты, рыба и морики .
Ленивица-красавица• 14 ноября 2022
Ответ дляАлгонавт
В чому саме відмовили? В бенефітах? На основі чого вони подавали на них?
Бжоли-бандерівці• 14 ноября 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
Я вам те саме написала про свою сусідку, їй кредин ніхто не дасть в не навіть соц номеру немає
Ви неправі, поширюючи шкідливий досвід.
Нікому не варто рівнятися на нелегальщину. Совкові звички везти з собою в Америку? Працювати без дозволу? З таким краще в расєюшку їхати.
І не пропонуйте автору м´ясний цех на дому. Ви абсолютно не знаєте про що говорите. Плодите десь почутий дзвін від тих, хто порушує закон. Отримати ліцензію на приготування виробів із м´яса дома практично нереально. Ніяка ліцензія малого домашнього бізнесу подібне не покриє. Це окремий бізнес повинен бути. Або загроза штрафів і проблем.
Федорино Горе• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Так, дорогий. Резервед і наш секонд значно дешевший.
Жінці, без освіти, так, робота буде близько мінімалки. Якщо жінка з дитиною, то цього не вистачить на квартиру в норм районі, страхівки( не всі роботодавці надають), розходи на транспорт, їжу, одяг.
Ага, особливо манікюрщиці- один кліент - 100 баксів… ну як то кажуть кожному своє
Федорино Горе• 14 ноября 2022
Ответ дляМу ма му ма му
Чому категоричні? Наче тут кожен може казати свою думку, моя ось така, у Вас мабуть інша, що ж.
В якому штаті 900 на людину? Я навіть не чула про таке, в нашому 350.
То вам так «повезло»
Федорино Горе• 14 ноября 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
В мене сусідка майстер манікюру, працює вдома, двоє дітей, приїхала в травні, місяць тому купила машину, 2 міс тому зняла окреме житло , втекли з Харькова без нічого
100% сфера послуг заробляють наші дівчата супер
Бандитка Сью• 14 ноября 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
Семья , мама 60 лет, сын инвалид 40 лет
Дали медикал и по 200 на продукты
И все
Подавали ещё несколько раз на кеш , отказы
Калифорния
Бандитка Сью• 14 ноября 2022
Ответ дляФедорино Горе
Только в русскоговорящих диаспорах
Но, и там, конкуренция огромная
Йцфыяч• 14 ноября 2022
Ответ дляLoveYou
Ким працюєте?
Вище ж написала.
Федорино Горе• 14 ноября 2022
Ответ дляБандитка Сью
Только в русскоговорящих диаспорах
Но, и там, конкуренция огромная
Всмысле????? Если человек норм знает англ ??? Какие русские нах
Алгонавт• 14 ноября 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
На основі того, що дозвіл на роботу робиться від 2 липня і його ще досі немає, тому працювати вони не можуть, відповідно гроші, які вони привезли з собою вже закінчуються. Прийшла відмова листом(
Бжоли-бандерівці• 14 ноября 2022
Щодо фізікал. Я тед помітила, що останнім часом на щорічних оглядах (безкоштовних) відмовляються обговорювати болячки. Навіть на стандартному візиті, не будуть обговорювати більше 2 запитань. Три це максимум, якщо пощастить. Уже траплялися лікарі, що прямо казали - назначайте ще один візит, якщо хочете це обговорити. Якогось року ми спробували іншого провайдера, то там лікар відмовився на рутинному фізікалі фізікал-спорт підписати, сказали окремо назначати, 350 доларів візит. Пішли у вок-ін і за 50 зробили, щоправда поза страховкою. Наступного року змінили на попереднього провайдера, де поки такого немає. Дуже змінюється все, раніше було простіше у таких питаннях.

Я робила цього року кілька процедур, самі процедури напевно дорожчі, а от аналізи, на мій погляд одинаково вартують, що в Україні, що тут. З того, які ціни пишуть дівчата на цьому форумі, якщо траплялося можливість порівняти, я не сплачувала більше.
Ленивица-красавица• 14 ноября 2022
Ответ дляАлгонавт
В чому саме відмовили в бенефітах?
До чого тут дозвіл на роботу ?
Для отримання бенефітів не потрібнн дозвіл на роботу
Ви можете чітко написати.
Бо ви чули дзвін і не знаєте де він
Ленивица-красавица• 14 ноября 2022
Ответ дляБжоли-бандерівці
Ви неправі, поширюючи шкідливий досвід.
Навчіться хороших манер і ніколи не говоріть людині що вона не права, а ще почитайте до чого я це написала. Я констатувала факт, а не закликала когось слідувати цьому прикладу.
Ленивица-красавица• 14 ноября 2022
Ответ дляБандитка Сью
Семья , мама 60 лет, сын инвалид 40 лет
Дали медикал и по 200 на продукты
И все
Калифорния
Ну значить такі правила в Каліфорнії і для Америки син не інвалід, якщо шо