Фиктивная• 14 ноября 2022
Девочки, может есть тут, кто с Америки
Дальние родственники давно зовут. А я хочу и не могу решиться. Как вы там живете. Может блогеров посоветуете, которые о жизни там рассказывают. По словам родственников просто супер, но блин так далеко(
железный занавес• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Я тут пару місяців. Живу в американців і кругом саме американці. То ж наслухалась і надивилась( саме на американців, а не діаспору). Тут добре якщо в хорошому районі, бо школи з рейтингом 6- і відповідно райони закріплені за ними - жах. Велика кримінальність, наркота в школах(з низьким рейтингом особливо).
ЗП. Жінці без освіти і якоїсь специфічної роботи тут важко. Бо ЗП їх мінімальна - то копійки, її ніяк не вистачить на житло в норм районі, всі страховки, їду і тп. Ну, можна пахати як ненормальна на прибираннях і тп, або на 2 роботах. Але Шо то за життя при наявності ще й дітей? Добре хто тут з чоловіком, то їм легше, багато жінок не працюють або підробляють неспішно)
Подивіться мінімальну зп по штату. Добавте трохи ще зверху. Потім відніміть аренду, страховки( для різних штатів різна ціна, ну і умови різні), їда. Одяг тут дорогий, саме дешевого сегменту, як наш Резервед тут немає, все дорожче получається. Їх секонд-Хенди також не копійчані і немає там вау речей (
Чесно, розчарована. Не знаю як далі бути. Бо реальнорозумію, що навіть як вийду на роботу, тих грошей мені не вистачить на мінімальні потреби, враховуючи наявність дитини.
Та, ну!
Як це одяг дорогий одяг?!
Ми в Україну зі штатів замовляємо з різних розпродажей, а ви пишите дорогий.
Якщо ви там лише два місяці, то просто ще на розпродажі не попали.
А так, дійсно, в тому ж Macy´s є на різний гаманець речі.
От послуги - дійсно, дуже дорого.
Як це одяг дорогий одяг?!
От послуги - дійсно, дуже дорого.
Хвець-тець• 14 ноября 2022
Ответ дляЙцфыяч
Чоловік є? Якщо нема то чому не спробувати. Ми поїхали але чоловік вдома, то будем повертатись
Здравствуйте! Вы по спонсорской программе ехали?
Голубая фишка• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Так я була в цих магазинах. Там до-ро-го. Якщо людина в США отримує зп близько мінімалки, то в цих магазинах буде дорого. Суть в тому, що одяг і взуття тут дорогі, дорожчі ніж в Україні чи Європі. Як і все інше. І зп тоді по відношенню до розходів не такі великі.
Зп поварів не знаю. Але бачу на кухнях в основному мексиканців і тп. Чи потрібна сертифікація - також не знаю.
Тому автор повинна все це зважити. І потім вирішувати. І освіта тут платна, на відміну від деяких Європейьких країн, де з цим легше.
Простите, а как вы можете видеть кухни? Это же везде без спец разрешения закрытая часть.
Голубая фишка• 14 ноября 2022
Ответ дляКондуктор троллейбуса
На Амазон хоч зайдіть, не кажучи вже про всілякі олд неві З розпродажем, де можна купити светр за $4, а легінси за $5. Я сама з дитиною живу в США 3 роки, няні сплачувала $20/ година, няня собі машину купила менш, ніж за півроку.
А какой у вас штат? Какие минусы? И медицина поделитесь отзывом, пожалуйста. По одежде мне смешно читать ту девушку))
Голубая фишка• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Ну, де ж вона дешева?) Резервед дешевший, як не крути. Навіть без розпродажу. Я приїхала майже без одягу, лише основне. То потратилась так нормально на одяг. Навіть в секонді, блін, дорого.
Та что вы ухватились за резервд. Я в ЕС. Вон у них тут скидки, типа. Цены на нормальный зимний верх женский в 1,5 раза выше, чем в сша. Я специально ходила по тц и мониторила сайты Америки. Зато резервда полно. Страшного верхнего, как раз там смотрела ребенку. Вы точно в Штатах?
Голубая фишка• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Ви саме дороге спеціально відкрили?) дитяча куртка там 1600, без скидки. А є ще -20%. А буде скоро -40. От і рахуйте.
Тут я малій куртку якраз шукаю. Так поки 80уе знвйшла в НМ. Чекан може скидка буде на ЧП.
НМ евро марка. Зачем вам они там? Берите местное. Олд реально норм цены.
Голубая фишка• 14 ноября 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
То ви не мені писали …може нашим жінкам і не дорого шмотки купувати в Америці, а от сестра мого чоловіка із зарплатою в 120 тис дол в рік каже, що одяг дорогий і продукти дорогі, бензин також. Я скажу так: нормальний одяг гарної якості, по типу коламбії, Норс фейс, лівайс не дешевий по американським міркам, а от по українським здається що дешево.
А какие марки она с зп в 12000 в месяц покупает? Не в секонде же ходит. Если что, я осознаю, что их зп 12 это кажется украинцу огромным доходом, там часть сожрет налог и страховка. Но тем не менее на руках на траты обычные остаётся сумма. Где она одевается и дети?
Голубая фишка• 14 ноября 2022
Ответ дляЛенивица-красавица
А я навпаки по мінімуму, але я сьогодні замовила худі Гуччі, шарку Коач і туфлі Прада, все разом біля 800$ ніде в світі я би так дешево це все не купила 10000000%
Класс) поздравляю. Пускай радуют покупки
Голубая фишка• 14 ноября 2022
Ответ дляЇжак в панчохах
В якому ви штаті так одягатись будете? Я чесно кажучи за стільки років в Америці таке вбрання бачу на жінках із Росії або України , де вони збираються на тусовках вечірніх щоб похвастатися
Корінні американці такого не носять.
А какие марки носят коренные?))
Голубая фишка• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Зарас - лише бенефіти. Ще не отримала дозвіл на роботу, не купила машину( без неї нікуди не доїду, транспорту тут немає взагалі).
Але з математиков у мене все доброе) тому я подивилась на рівень ЗП, здачі квартир( я вже мовчу про кредитну історію і пт), страховку і … ну не хватить мені того, щоб з’їхати від спонсорів( або їхати жити в дешевий район десь біля метро. Але я не готова ризикувати дитиною і віддавати в школу з низьким рейтингом. Бо вже наслухалась історій українок які віддали дітей в такі школи.
А почему вы тогда поехали в дорогую Америку? Не Германия с выплатами? Зачем выбирать такое дорогое, что ты не тянешь
Голубая фишка• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
А що ви говорите? Я кажу, що дешевого одягу тут немає! При чому з конкретними магазинами.
В Україні і Європі одяг дешевший.
Так, зп тут вищі, але абсолютно все дороге. В результаті - дебет з кредитом не сходиться.
І так, я бачу як живуть американці. Знаєте, не так все прекрасно. І це я в дуже хорошому райончику ще. Тому … я розчарована. Чесно.
В Україні і Європі одяг дешевший.
Так вы в Европе не были. Как вы сравниваете? Почему не едете назад? Вы из разбитого города?
КондуктЕр тролейбуса• 14 ноября 2022
Ответ дляФиктивная
Ужас. Я рассчитываю только на себя, просто первое время надо где-то жить. Мы сейчас не в Украине, вроде все отлично и все устроились, но вот эта моя мечта детства Америка, не даёт покоя, ещё и родственники подстрекают
А какая у вас профессия, чем планируете заниматься? От этого многое зависит …
Борщец• 14 ноября 2022
Ответ дляФиктивная
Мужа нет( почему будете возврпщаться из-за мужа или ещё есть причины?
А как она там легализируется? Это практически не реально. Даже права работать, по приезду нет. Его надо просить и на это несколько месяцев уходит.
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Ответ дляжелезный занавес
Та, ну!
Як це одяг дорогий одяг?!
От послуги - дійсно, дуже дорого.
Як це одяг дорогий одяг?!
От послуги - дійсно, дуже дорого.
На мейсіс немає бюджетних варіантів. Я ж говорю саме про бюджетний, дешевий одяг. Тобто не кальвін кляйн на скидці, або тп. Навіть в секонді копійчаних прям цін немає. Футболка в норм стані 5 уе. + Щось страшненьке, то може стояти по 2-3 уе. Я одяг перестала замовляти зі США уже пару років, бо в Україні на скидках було обьєктивно дешевше. Їхала сюди, наслухалась про скидки, стоки. Не взяла з собою багато чого. Потім офігіла від тих цін. Була я в стоках, немає там копійчаних цін.
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Ответ дляГолубая фишка
В піцерії, кафешках кухні видно і видно хто там працює. В азіатському кафе суші як крутять і тп також видно. В місцевому ресторані також бачила кухню.
Очень-очень• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Мова про те, що в США одяг дорожчий ніж в Україні і Європі. Немає тут копійчаних цін навіть в секонді.
Може ви шукати не вмієте ?літом в гєп купувала речі по 3-6 дол на сейлі
Куртку за 8 дол зимову
Дешево дуже якщо рівняти з укр цінами
Куртку за 8 дол зимову
Дешево дуже якщо рівняти з укр цінами
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Ответ дляГолубая фишка
Ви конкретно пишіть яка саме бюджетна марка в США дешевше? Що для Вас «нормальне». В резерведі, а тим більше на скидках все значно дешевше. В Олд Неві светри на скидках по 19уе. Джинси зі скидкою купляла по 25 уе. Була я в стоковому Олд Неві. Всеодно дорого получається в порівнянні. HM на скидках виходить дешевше всього, подекуди дешевше їх секода. Власне американські марки йдуть ще дорожче.
Те що носять мої американці, взагалі для нас ноунейм, немає сайту з можливістю купити. Каталоги приходять додому і є магазини. Там футболки по 50уе, штани по 200 і тп. І дизайн там специфічний, чисто американський, частково воєнно-робочий як на мене. Ну, у моїх такий стиль, максимально зручне і якісне.
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Ответ дляГолубая фишка
Я вже відповідала на це запитання.
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Ответ дляГолубая фишка
Я знаю ціни в тому ж прімаку, Резервед в кожній країні є і тп. Ну і знайомих в Європі багато, то ж знаю, що там ціни в загальному нижчі на бюджетний сегмент.
Кондуктор троллейбуса• 14 ноября 2022
Ответ дляГолубая фишка
Массачуссетс. Головний мінус - житло (зазвичай старі будинки без пральних машин і кондиціонерів за купу грошей - щось більш/менш пристойне там, де машина необов’язкова, буде коштувати від $3000 за 2br). Зате це найбільш Європоподібний штат - приємно гуляти містом, схожа природа і будинки, люди займаються спортом, купа кав’ярень і різноманітних ресторанчиків. Без сморіду центру Нью-Йорку чи Сан-Франціско. Медицина трохи додає стресу - весь час здається, що хочуть розвести на гроші. Типу пішли на щорічний огляд до педіатра, який покриває страховка, запитали 3 питання (щось на кшталт «а чи нема тут «плоскостопия»?», «а точно нам до окуліста непотрібно, бо в Україні нам радили спостерігати додатково?»). Прийшов рахунок на $82 додатково, бо лікарня «зробила додаткові обстеження, які не входять в річний базовий огляд». В реальності, лікар навіть зі стільця зайвий раз не встала. Або дзвониш педіатру - вухо болить в дитини. На прийом записатися? «Ну давайте поспостерігаємо. Дайте жарознижуюче, воно полегшить біль. Подзвоніть через 3 дні, якщо гірше стане». Не купили страховку на зуби дитині, бо збиралися лікувати в Україні - 8 пломб по $250 кожна. Треба пришвидшити запис, бо щось там біля останньої дірки непокоїть? А давайте покажіть відео/фото. Так, приходьте швидше, але це +$50 за онлайн консультацію. Гінеколог взяла додатковий мазок? З вас $900, бо нащо його було брати. І потім 2 години на телефоні на розмови з клінікою і страховою, щоб вирішити питання (і не факт, що вирішиш). Коротше, якщо щось легке, то краще чекати, щоб саме пройшло, а якщо щось серйозніше, то вилікують норм, але грошей спробують скосити
очки_ннадо• 14 ноября 2022
Ответ дляГолубая фишка
А расскажите, пожалуйста, вы в пригороде и ездите в город? Или на месте школа, норм магазины? Как с работой?
в город не ездим, разве что погулять, там страшные пробки. Все есть в нашем пригороде, школы, рестораны, маркеты. На машине все в доступности 15-20 мин. С работой не знаю как, я работаю удаленно на Украину. Мы здесь временно, очень верю в это, хочу домой, к мужу.
очки_ннадо• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
тольков чера заказала в Олд на сайте джинсы по скидке, по 17 дол, свитера недавно по 12 были, пижамы по 15. Олд мне очень нравится, иногда беру на Мейсис, тоже жду скидок, еще есть Колс, Нордстром, Нордстром рек. Детям чилдренс, картерс, олд, крокс вчера порадовал, по 14 дол купила 3 пары. Главное в грн не переводить ))
Мороженная курица• 14 ноября 2022
Ответ дляГолубая фишка
Вы по программе уехали? Или давно там?
Да, в конце августа
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Ответ дляочки_ннадо
Так питання ж саме в порівнянні цін з Україною і Європою. Тому, не переводити не вийде) В Україні одягнутись можна дешевше, як і в Європі. В США можливо дешевше якщо брати середній і дорогий сегмент. Але то не те, в що одягаються тут люди на зп близько мінімальної.
А що до олд Неві, то дешево там зазвичай на скидці дня. Але то не наїздишся в магазин той. А бесплатна доставка від 50уе. Ось так, щоб прийти в якись стоковий магазин і вдітмсь за копійки, та ще й в нормальне - ну, немає такого. Була я дешевих магазинах ( рос, маршалс і тп), чесно, печаль. І це не лише моя думка, а багатьох, хто сюди приїхав тільки. А я особисто знаю і спілкуюсь з 15+ жінками новоприбулими. А ще є ті, що тут давно. І ті, з якими лише в переписці стикалась по якимось питаннях. Ще спілкуюсь з людьми з інших країн на мовних курсах.
Тому думка у мене уже сформована на досвіді.
Бжоли-бандерівці• 14 ноября 2022
Ответ длядама_из_декрета
Я підтримаю вас. Зараз дійсно ціни на одяг зрозсли, розпродаж таких, як колись, дійсно рзпродаж, а не лише назв - немає. Якщо щось і є, треба складати купони, чекати, слідкувати, це марудно, довго і людині з повним робочим днем на це часу немає.
Дівчата звикли, що їм посередники своїми купонами оплачують, або купують в складчину і діє купон від 200 доларів, скажімо. Набирали копійчане по долару-два. Зараз мало того, що по долару - два немає, то й купони стали рідкісні і суми на них для початку знижок все більші.
Ту саму ікею взяти. 200 доларів потрібно лиш для того, щоб можливість доставки з´явилася, всі ціни зросли мінімум на 20 доларів.
Усюди ріст цін, зп не встигає.
20 дол за годину і купити за півроку машину? Що це за машина буде? Та і взагалі, підлітки зараз 50 беруть, а тут няні 20? Казкарі.
Усюди ріст цін, зп не встигає.
дама_из_декрета• 14 ноября 2022
Ответ дляочки_ннадо
О самый бюджетный магазин забыла это Костко.
Невже?) а ви там були, ціни бачили, речі які там бачили? Волмарт ще є. Я ось була, купувала навіть там. Як на мене, то дорого за ту якість. Але в інших місцях ще дорожче)
Реанимация• 14 ноября 2022
Все зависит от штата, от района и от вашего настроя. Если менталитет вам подходит, все получится. Но это явно не для всех и каждого. Американцы-специфический народ, как по мне. Я жила по обмену там, поняла это не мое и даже не тянет. Хотя дети мечтают поездить по Америке