marata• 14 ноября 2022

Бачили вже про зимові канікули в Києві?

Триватимуть місяць
peti• 14 ноября 2022
Ответ дляdrimka1979
В телефоні ? Чи як відпочила....
Це вже Ваша зона відповідальності. Можна в парк на санчатах, можна з друзями поспілкуватися.
МаргаритаЛьвовна• 14 ноября 2022
интересно, а экзамены - или что там, зно, да? - будут в конце года? или отменят?
Veronikca• 14 ноября 2022
Ответ дляmarata
А якщо дитина молодшої школи і батьки на роботі? Не дуже весело (
А влітку батьки не працюють?
Veronikca• 14 ноября 2022
Ответ дляmarata
Взимку якось не хочеться брати відпустку. А от влітку залюбки я це роблю. І вчитися місяць літа - сумнівне задоволення
Дуже гарна у вас робота, якщо відпустка всі три літні місяці. Тоді я вас розумію.
иркин• 14 ноября 2022
Ответ дляBigSize_
Чего?) потом этот месяц отрабатывать все равно
Вчителям, як і більшості НЕ все одно, коли брати відпустку - в січні чи в липні.
BigSize_• 14 ноября 2022
Ответ дляиркин
Вы сами себе противоречите....
Пишете, что рады. А потом не рады.
Определитесь))
иркин• 14 ноября 2022
Ответ дляkuskus
А що не так?
Не так, коли людина вимушена брати відпустку взимку, а не влітку.
иркин• 14 ноября 2022
Ответ дляkuskus
В европейських країнах приблизно так і вчаться, всі живі
Клімат інший.
olka-zv• 14 ноября 2022
У нас в Івано-Франківську цього року будуть цілих 2 місяці - з кінця грудня до кінця лютого
иркин• 14 ноября 2022
Ответ дляМаргаритаЛьвовна
Другий рік підряд без зно - це взагалі повний крах.
иркин• 14 ноября 2022
Ответ дляBigSize_
Вы сами себе противоречите....
Пишете, что рады. А потом не рады.
Определитесь))
Це був сарказм. Навіть не допускала, що люди можуть не зрозуміти ...
BigSize_• 14 ноября 2022
Ответ дляиркин
Да, сейчас не до шуток. Да и кто знает что Вы имеете ввиду.
Дописывайте. Сарказм)
иркин• 14 ноября 2022
Ответ дляBigSize_
Дописывайте. Сарказм)
Тепер буду:)
Leeloo_aloha• 14 ноября 2022
Ответ дляlisulya
Ну если ребенок сидит летом в телефоне на каникулах, потому что родители на работе, то это ещё более обидно, как мне кажется.
В літку тепло, можна цілий день на вулиці гуляти, мячі, велосипеди... А в мороз? Ну на годинку вийдуть на двір, а потім що робити? Сидіти без навчання взимку не найкращий вихід.
Brita• 14 ноября 2022
Ответ дляSanchik_b
А у вас тепло сейчас в школе, в подвале. Дети в куртках не сидят?
В нашей не тепло, а очень жарко. Топят как дурные. Окна все нараспашку в школе. Спрашивается нафига так топить
Sakura-82• 14 ноября 2022
Не видела того сообщения, но поддерживаю его полностью. Не вижу ничего криминального в этом, ситуация такая, война.
zajka12• 14 ноября 2022
Ответ дляpeti
Краще без світла вчитися? Чи відсижувати?
без світла, якраз можна вчитися, а от розважатися без світла - зась.
Sec• 14 ноября 2022
Ответ дляkuskus
Там ещё в школу в конце сентября идут часто
ElenaMari• 14 ноября 2022
Учителям за лето отпуск не оплатили полностью , а теперь еще сюрпризы.
автор marata • 14 ноября 2022
Ответ дляVeronikca
Я вище написала, чому я за повноцінні літні канікули. Ви неуважно читали
crystal• 14 ноября 2022
Ребенок на эту новость ответил, что они и так ничего не знают, ещё больше будут неучами, раз несколько лет уже не учатся нормально.
Но в стране война. Надо, значит надо.
Sec• 14 ноября 2022
Ответ для crystal
Но в стране война. Надо, значит надо.
Что мешает учиться дома? То, что надо
Правди сила• 14 ноября 2022
Ответ дляиркин
От вчителі раді : )
А вчителм чого радіти? Якщо брать взимку, тоді влітку менше канікули. Не брать - сидіть в холодній школі. Якщо у нас так зроблять (Київська область) я буду рада. Заберу дітей і поїду в село, у батьків твердопаливний котел. Буду впевнена, що там буде тепло.
глазурька1• 14 ноября 2022
Якось не зрозуміла, зимові канікули на 2 неділі довші, а влітку вчитися на місяць довше. То виходить зимові можуть бути і не 1 місяць, а більше, просто всю інфу ще не дали.
mariya59• 14 ноября 2022
Ответ дляkuskus
В Англии дети учатся до 20 июля, как минимум, а на юго-востоке очень даже жарко бывает. Правда младшей школе, разрешается носить шорты.)
Inna Medvetska• 14 ноября 2022
Ответ дляTanuwka
Шок просто,і навчання до 1 липня....
Донька навчається в приватній школі. Вони і цього року навчалися до 26 червня, бо весь березень занять не було
lemaxa• 14 ноября 2022
Ответ для_Alekssandra_
Наша школа и не выходила офлайн. Ни одного дня.
Начались отключения света, кл.рук. заявляет ’то сонце ж не вимкнули’ и ставят детям нки.
І в нас так само . Їм взагалі нема діла є світло в дитини чи ні. Головне дамашку написати , а не уроки проводити .
crystal• 14 ноября 2022
Ответ дляSec
Что мешает учиться дома? То, что надо
Мой ребёнок учится на отлично.
То, что мешает вам дома учиться, понятия не имею
uma• 14 ноября 2022
Меня перестало от всего этого колбасить. Подстроимся. Абы война закончилась. На школу не рассчитываю совершенно. Репетиторы проходят программу по основным предметам. На 4 балла от трудовика мне плевать. Куплю ему что-то в класс и поставит 8. Летом захочет -будет ходить в школу, захочет на дачу- позанимается месяц онлайн. Обычно последний месяц ни о чем, просто вместо мая будет таким июнь.
Летом репетиторы пройдут программу наперёд. Продуктивней в разы.
Ириска222• 14 ноября 2022
Ответ дляиркин
От вчителі раді : )
Работать летом потом?
Вряд ли.