marata• 14 ноября 2022

Бачили вже про зимові канікули в Києві?

Триватимуть місяць
Sec• 14 ноября 2022
Ответ для crystal
Мой ребёнок учится на отлично.
То, что мешает вам дома учиться, понятия не имею
А в комментарии противоположное написали
drimka1979• 14 ноября 2022
Ответ дляLeeloo_aloha
В літку тепло, можна цілий день на вулиці гуляти, мячі, велосипеди... А в мороз? Ну на годинку вийдуть на двір, а потім що робити? Сидіти без навчання взимку не найкращий вихід.
ще одна справа мороз, інша справа - калюжі під ногами, туман і сирість.... Влітку після роботи ще можна гуляти до ночі з дітьми.
kuskus• 14 ноября 2022
Ответ дляSec
Там ещё в школу в конце сентября идут часто
Там де ми вчились, йшли з 1 вересня і вчились майже до кінця червня
kuskus• 14 ноября 2022
Ответ дляиркин
Клімат інший.
Ви вчились в тому кліматі? Ми-так, і це країна з середньорічною температурою вище за українську на 5-10 градусів.
kuskus• 14 ноября 2022
Ответ дляиркин
Не так, коли людина вимушена брати відпустку взимку, а не влітку.
Нагадайте, скільки днів відпустка у педагогів?
Телепунь• 14 ноября 2022
Ответ дляkuskus
56 днів
crystal• 14 ноября 2022
Ответ дляSec
Это вы прочитали то, что смогли…
ckorpuon• 14 ноября 2022
Та жесть с цим навчанням,у нас школа онлайн + постійні відключення, деякі батьки пропонують придбати генератор,щоб вчителі могли проводити уроки постійно. Але не вистачає мізків додуматись,що не у всіх є можливість придбати генератор додому або дитина не зможе його запустити знаходячись вдома сама. В цьому випадку співчуваю і вчителям,і дітям,і батькам.
mikshyta• 14 ноября 2022
Мене більше бентежить навчання до 1 липня😩
ckorpuon• 14 ноября 2022
Ответ дляmikshyta
Ну з таким навчанням (я про наш конкретний випадок) можна і до серпня вчитись. Уроки по 30 хвилин,старша школа 🤦
иркин• 14 ноября 2022
Ответ дляkuskus
Яка різниця скільки днів? Вона заслужена, і людина має брати свою зароблену відпустку в ті канікули, які вважає за потрібне, а не примусово.
иркин• 14 ноября 2022
Ответ дляТелепунь
56 днів
Частиною першою статті 12 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 № 2136-IX установлено, що у період дії воєнного стану щорічна основна оплачувана відпустка надається працівникам тривалістю 24 календарні дні.
иркин• 14 ноября 2022
Ответ дляmikshyta
Там написано не навчання, а навчальний рік. Так завжди і було, діти йшли на канікули в кінці травня, а вчителі ще місяць здавали звіти.
Телепунь• 14 ноября 2022
Ответ дляиркин
Там зміни літом були чи може не ухвалили