Триватимуть місяць
drimka1979• 14 ноября 2022
Ответ дляLeeloo_aloha
В літку тепло, можна цілий день на вулиці гуляти, мячі, велосипеди... А в мороз? Ну на годинку вийдуть на двір, а потім що робити? Сидіти без навчання взимку не найкращий вихід.
ще одна справа мороз, інша справа - калюжі під ногами, туман і сирість.... Влітку після роботи ще можна гуляти до ночі з дітьми.
Та жесть с цим навчанням,у нас школа онлайн + постійні відключення, деякі батьки пропонують придбати генератор,щоб вчителі могли проводити уроки постійно. Але не вистачає мізків додуматись,що не у всіх є можливість придбати генератор додому або дитина не зможе його запустити знаходячись вдома сама. В цьому випадку співчуваю і вчителям,і дітям,і батькам.
Ответ дляТелепунь
56 днів
Частиною першою статті 12 Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 № 2136-IX установлено, що у період дії воєнного стану щорічна основна оплачувана відпустка надається працівникам тривалістю 24 календарні дні.
Ответ дляиркин
Там зміни літом були чи може не ухвалили