Queen Elisabeth• 14 ноября 2022
Херсон это правый берег. Связи с ними нет. Левый берег, Новая Каховка тоже связи нет, но сказали Каховка нет сегодня заработала. Сестра ездила мне звонить аж в Сергеевку
Hanna-Hanna• 14 ноября 2022
Ответ дляQueen Elisabeth
У Херсоні вже теж місцями, але не всюди став з‘являтися зв‘язок
interior_designer• 14 ноября 2022
Ответ дляQueen Elisabeth
В хЕРСОНЕ СВЯЗЬ ЕСТЬ, СЕГОДНЯ ГОВОРИЛА С РОДНЫМИ
Вертолётик• 14 ноября 2022
Ответ дляZaviriuha
Ого, дав би Бог. Наші батьки 15 км від Олешків
Та вже один ребуси постить, а мер Олешків прапор у себе постить)
Ответ дляHanna-Hanna
в Білозірці в одному місці можна вловити,сьогодні рідня відзвонилась.( ночогого немає,водии також,але радіють,що є джерело,де можна брати воду.) там ще прикол - з української сторони повинні поповнити рахунок телефону, щоб ті могли позвонить. ).
Акварель 38• 14 ноября 2022
Ответ дляMiroku
а як фізично можливо повернути Олешки? Наші Дніпро перебігали по воді як Ісус?))
Нет на лодках моторных.И на машинах -амфибиях с Англии.Я,такое читала
Чашечка кофе• 14 ноября 2022
Ответ дляMiroku
А какая разница как?