Евгения-8404• 14 ноября 2022

Скандал у поїзді "Укрзалізниці": військового, який повертався з фронту, вигнали

https://tsn.ua/ukrayina/skandal-u-poyizdi-ukrzaliz...
klux• 14 ноября 2022
Я, честно, не верю в эту ситуацию так, как она описана
Люди, конечно, разные бывают, но чтоб прям двое накинулись и проводник поддержал - на военного (!), который возвращается с войны (!), а все остальные молчали, в нынешнее время. Ну вот не верю и все
Поверю только, если там действительно невозможно было рядом с ним находиться, причем всему вагону
Разрулить ситуацию должны были однозначно проводники, но как - не знаю

frezzziya• 14 ноября 2022
Ответ дляМушля51
Еще и мужики какие-то пожаловались… обоих в горячую точку отправить. Просто дегенераты.
Очень жаль, что меня там не было, люблю поскандалить, когда вижу острую несправедливость. Что проводник, что два этих сопляка у меня сами бы в тамбур вылетели в миг.
Тут он в Варшаве в автобусе едешь, рядом вонючий гнойный бомж и никто ничего не пикнет даже. А тут человек с войны (!!!) едет.
Сама в шоці, мене тіпає, а ще війна не ззакінчилась((( А вже два покидьки поскаржилися ,пахне їм погано. Вважаю, таку падлюку треба на передову , хай воно пороху понюхає
Massaraksh• 14 ноября 2022
Ответ дляОльгаХ
Ви ку ку? Де він там зброю залишить та шмот відстирає раз 5-6?
Її не треба прати на вокзалі! Її можна зняти та спакувати в наданий пакет або стретч-плівку!
frezzziya• 14 ноября 2022
Ответ дляmalinka.ya
А что за реакция от УЗ
Какой бесплатный билет ?
Да мужчине должны за моральный ущерб выплатить тыс 100 не меньше , уволить эту идиотку проводницу и тех двух мужиков , что пожаловались на военного , на мед комиссию и на фронт обоих
Вообще уже берегов не видят.

Давайте все вместе писать УЗ
Где есть их страница ? ФБ, ещё где ?
Ибо это позорище просто
У меня брат и муж воюют , я бы проводницу эту и двух мужиков , испепелила бы там на месте , если бы такое отношение к военному увидела .
Это не должно сойти им с рук !
ПОявністю піддтаридую.. Не можу оговтатися , читаю, мене прям трусить всю .
Одяг та сумки• 14 ноября 2022
Ответ длякосмея
З місця де буде сідати, нехай попроситься у місцевих помитися. Сподіваюся знайдуться добрі люди і не відмовлять.
Або на вокзалах трапляються кімнати відпочинку з душем - чоловік так їхав, то зміг помитися.
толку мыться -одежда то вонючая за месяц и не все просить могут
Vlada-Maria• 14 ноября 2022
Ответ дляasjaua
Удалено администрацией...
Та вата то, Ася, вата... котра тихо ненавидить і при кожній нагоді гадить втихаря
ebbi• 14 ноября 2022
Ответ дляMassaraksh
Я розкажу як це питання вирішили мої хлопці, поверталися з Донеччіни на машині додому на Київ. У найближчому населеному пункті зайшли в секонд та купили фліски, кросівки, на базарі - труси та шкарпетки. На стоянці для дальнобою скористалися душовою, форму та взуття запакували в кульки та привезли в багажнику додому. Бо вони самі собі бзділи в теплій машині так, що самим було ніяково. Приїхали до дружин та дітей більш-менш чисті. Вважаю що Укрзалізниці ганьба за те, що не організувала такий сервіс для наших захисників. Може виправиться.
Пожалуйста,уже реально бесить начинает...Ваши смогли...у них была машина...туча времени и свобода передвижения,секонды по дороге.УЗ виновата,что салон одежды с разными размерами,фасонами и прачечной не открыла?Твари во главе с проводницей конечно же нет...Ну ради Бога,остановитесь

Vlada-Maria• 14 ноября 2022
Ответ дляЩука
коли в березні, евакуаційні потяги, всі їхали один в одного на головах, і в проходах - і в туалетах , то їм нічого не смерділо?
А зараз, коли є тихі міста, люди швидко забули.
Так отож...
frezzziya• 14 ноября 2022
Ответ дляCocomamzel
О май гад
Зачем я прочла эта тему, теперь не усну 😥😥😥
Какой кошмар, эх меня там не было, я ща несправедливость готова на куски порвать

2 героев надо найти и отправить на войну,
І я (( Тему всю перечитала, але перш ніж писати коменти, корвалолу випила. Боже, за таких покидьків військові життя кладуть, пі..ри нєжні..На фронт цих курв, включно з провідницею ..Боже, мене реально трусить..
zag• 14 ноября 2022
Ответ дляЛиса Порш
Сам наверное понимал что от него воняет и неудобно стало , поэтому и вышел.
Да там на передовой 2-3 недели без душа сидят, для них праздник покупаться(
Більше ніж 2-3 тижні. Моя подруга написала, що в них радість, бо у брата з`явилася змога в баню попасти. Більше місяця не мали змоги помитися. У людей радість, бо рідна людина змогла помитися. Жах.
ebbi• 14 ноября 2022
Ответ дляVlada-Maria
Мій племінник з ’нуля’ приїздив на тиждень. Знаєте що сказав? ’Краще би я був не приїздив’...
90 відсотків це ще рано чи пізно скажуть.Бо там життя на кону,а тут скотство навкруги...
ОльгаХ• 14 ноября 2022
Ответ дляMassaraksh
Выше вам уже писали? Кравчучку еще ему с собой прикупить? Ну чтоб все в стрейч пленке вместить ради вас.
Хотя вы можете поэксперементировать со своим мужем, отправьте его на месяц на ноль и пусть потом озаботиться помыться на вокзале, сменку И так далее.
Не ангелы• 14 ноября 2022
Ответ дляklux
Уже есть официальная версия на сайте уз. Было просмотрено видео поездки и ситуации
malinka.ya• 14 ноября 2022
Ответ дляMassaraksh
А у него с собой чемодан смешных вещей ?
Люди , вы вообще понимаете , что пишете ?
alina 94• 14 ноября 2022
Ответ дляНе ангелы
І що там ?Який висновок?
Massaraksh• 14 ноября 2022
Ответ дляebbi
Укрзалізниця вже не перший день обслуговує пасажирів та могла б розширити спектр послуг враховуючи подібні ситуації. Від цього ніхто б не програв, тільки б виграли. То чому б ні?
Vlada-Maria• 14 ноября 2022
Ответ дляMarinsvet
Вот с уки нет слов, как так? Просто нет слов(((
Как проводник не видел? Это ее работа, это ж не 15 мин он там стоял. Проводник, начальник поезда должны отвечать
И тех мужиков бы тоже найти, которым воняло, интересно инвалиды они или многодетные
Повилазило йому, 7 годин ’нічого не бачив’
Ваша величність• 14 ноября 2022
Ответ дляLynx_1992
Дивилася інтерв´ю з дівчиною-військовою, і дуже закарбувалися в пам´яті слова, що військовий зараз знаходиться на війні з усіма витікаючими обставинами з відчуттям, що він це робить заради когось, щоб люди навколо могли жити спокійним життям. Але коли цей військовий опиняється серед цих людей, він не те що не бачить жодної вдячності від цих людей, заради спокою яких місяцями жив у пеклі, ці люди ще й дорікають йому якимось законними пільгами (типу безкоштовно проїзду).
І от думаю, з якими відчуттями їхав цей військовий, якому ще й дорікнули прямими наслідками того, в яких умовах йому доводилося жити, захищаючи цих недоумків без краплі емпатії. І як це вплине на його подальшу мотивацію.
Мене за подібний пост добрі адміни забанили на початку війни.
frezzziya• 14 ноября 2022
Ответ дляОльгаХ
А шо,нє. Зброю теж помиє, нехай іржа її поїсть, зате чиста буде(Дуже злий сарказм)
Фубля, як мене деякі такі коментаторки роздратовують, це капєц.

Не ангелы• 14 ноября 2022
Ответ дляMassaraksh
На вокзале есть где помыться,есть комнаты отдыха
klux• 14 ноября 2022
Ответ дляНе ангелы
Ну, это немного проясняет ситуацию, но не полностью. Я все равно не верю, что из-за просто неприятного запаха начали раздувать скандал. Если рядом нельзя было находится всем - поверю. Думаю, что мужчина вышел в тамбур сам, мне кажется, так сделал бы любой из нас, если бы от нас очень воняло. А вы остались сидеть?
Известно, кто его фотографировал?
frezzziya• 14 ноября 2022
Ответ дляMassaraksh
Я все розумію, вони було разом та на машині!!!
А той військовий був один!!! Один!!! І не на машині.
Коли один миється- інший споглядає за зброєю, і в машині набагато легше, аніж в Інтерсіті. Невже незрозуміло?
Soufit• 14 ноября 2022
Ответ дляMassaraksh
Не захищаю нікого. Але що робити якщо дійсно смердить так, що очі виїдає? Що треба робити? Йти до провідника або керівника потяга та просити інше місце СОБІ?
Вийти в тамбур, або йти пішки
Не ангелы• 14 ноября 2022
Ответ дляklux
Известно, кто его фотографировал?
В Интерсити ведётся видео всей поездки
Всегда брюнетка• 14 ноября 2022
Який жах, які ж у нас ще є істоти мразотні, навіть людиськами не хочу їх називати(( Як можна так до військових відноситися, суки ви такі тилові! Мене завжди, ще з 2014 обурювали повідомлення, де ображали наших захисників - то маршрутки не хотіли безплатно провезти, то пільгами їм докоряли, а цей випадок так взагалі, за гранню розуміння. Хочеться отаких тварюк порозривати! Ой, я прямо киплю від злості! Падли, щоб у них навіки нюх втратився, кому воняє!
Ваша величність• 14 ноября 2022
Ответ дляНе ангелы
А кто платить за услугу должен?
klux• 14 ноября 2022
Ответ дляНе ангелы
В Интерсити ведётся видео всей поездки
То есть фото - это скрин?
Не ангелы• 14 ноября 2022
Ответ дляklux
То есть фото - это скрин?
Скорее всего
malinka.ya• 14 ноября 2022
Ответ дляMassaraksh
Неизвестно как этот мужчина добирался до Днепра
Не у всех есть возможность по секундам погонять и на машине ехать домой , поймите , что ситуации разные у всех
Filomena• 14 ноября 2022
Мені прям дуже неприємно таке дізнатися.
Але в вагоні завжди має бути вільне купе для термінових якихось місць.
Мені здається можна було вирішити таке питання.
Хотілось би вірити в людей…але…
Честь і слава нашим захисникам.
Я б сама пішла в тамбур, але так вчинити, це просто…