Менее Более• 15 ноября 2022
Надо оформить паспорт собаке
Как это делается? Чипирование как долго? Дорого? Кто делал поделитесь
Да, я блондинка!• 15 ноября 2022
Чіпування- 5 хвилин, в будь-якій клініці. Потім з собакою та наклейками до чіпа звертаєтесь до державної ветклініки, сплачуєте внесок на офіційний рахунок (точно не пам‘ятаю, в районі 200 гривень). Вони перевіряють наявність чіпа сканером, звіряють номер з наклейкою та видають паспорт Вам куди все вклеюють ну і заносять Вас в базу.
Fashion_besties• 15 ноября 2022
Паспорт делали в гос. клинике на Подоле, там же и чипирование. На Волынской большие очереди.
Стоило около 1000 грн все почти год тому назад