Неновая почта• 15 ноября 2022

Відправка посилки з України до Польщі. Нова Пошта.

Хто вже відправляв за новими тарифами?
Хочу відправити кур´єром.
Але на новій пошті сказали, що отримувач обов´язково буде сплачувати митний збір.
Тобто дали зрозуміти, що вони її оформлять так, щоб отримувач платив додаткові кошти(((
Дзвонила на гарячу лінію, сказали, що нічого не треба буде платити...
автор Неновая почта • 15 ноября 2022
І ще сказали, що обов´язково будуть дивитися кожну річ(((

Вишиванка• 15 ноября 2022
Міжнародні посилки завжди оглядаються на предмет заборонених предметів. Це все є на сайті.
Щодо оплати отримувачем, не підскажу. Зверніться до іншого відділення, можливо там нормальніші працівники
Воленс-неволенс• 15 ноября 2022
Ответ дляНеновая почта
Это на любой почте так, все вложения в международных посылках проверяют.
И если вы отправляете НОВЫЕ вещи с бирками или в фабричной упаковке на сумму свыше 150 евро, то да, будет таможенный сбор.
Воленс-неволенс• 15 ноября 2022
Кстати ник у вас в тему
Galina_vinsport• 15 ноября 2022
Если ценность не больше 40 евро, получатель доплачивать не будет.
Мне из Винницы в Лодзь шла посылка 10 дней, принес курьер Инпост.
Воленс-неволенс• 15 ноября 2022
Ответ дляGalina_vinsport
44 евро, если совсем точно
Galina_vinsport• 15 ноября 2022
Ответ дляВоленс-неволенс
44 евро, если совсем точно
Ну, точно не помнила, поэтому написала как помню
Людима• 15 ноября 2022
Відправляли сину у Люблін, коробка 10 кг - нічого не доплачував, але я відправляла тільки дозволені речі - подивіться на сайті або у відділені, що під забороною. Кур´єр приніс у гуртожиток.
Людима• 15 ноября 2022
І так, оглядали напевно у всіх пунктах мандрування посилки, бо коробка ледь трималась, коли син отримав. Відправляли у новій.

автор Неновая почта • 15 ноября 2022
Сирежки з алі експрес, млжуть оцінити як антикваріат? Не ризикувати?
Ля-ля-ля• 15 ноября 2022
Ответ дляGalina_vinsport
Читаєм законодавство!
Вам пронесло, повезло
Від 23євро ПДВ дорахують
+ до того від 150жвро ще мито добавлять)

До 23євро, доплат нема ніяких
Galina_vinsport• 15 ноября 2022
Ответ дляЛя-ля-ля
Читаєм законодавство!
Вам пронесло, повезло
Від 23євро ПДВ дорахують

До 23євро, доплат нема ніяких
Какое отношение 40 евро имеют к 150?
Ля-ля-ля• 15 ноября 2022
Ответ дляGalina_vinsport
Какое отношение 40 евро имеют к 150?
Vat сплачується від 23євро, на скрін не влізло
Гугл в поміч )😉
Galina_vinsport• 15 ноября 2022
Ответ дляЛя-ля-ля
Гугл в поміч )😉
Да мне не надо, я итак получила посылку.. и НП говорит по 44 евро
Galina_vinsport• 15 ноября 2022
8 кг фактических или 11 кг объемных и муж заплатил 460 грн. Оформил на 40 евро. В Польше я ничего не доплачивала