Петя-петушок• 15 ноября 2022
Мч потребує скінчати по 2 рази на день. Я стільки не потребую. Зрозуміло, що він
мастурбує двічі на день в дні, коли у нас немає сексу. Мене це так дратує.
З однієї сторони розумію, що мабуть це норма, просто конституційно ми не підходимо один до одного. З іншої сторони, йому важко знайти жінку, яка би не лише підійшла йому в сексі, а яка би була і для душі. То в такому разі, для чоловіка є нормальним "терпіти" щодня, кінчати приміром хоча би через день чи нехай мастурбує собі стільки, скільки хоче?
Він знає, що мені не пасує те, що йому треба так часто. Ми з ним обговорили, що він собі може мастурбувати стільки скільки хоче, не ховаючись від мене. Він не хоче іншої жінки, уже "наївся", дуже хоче бути зі мною. Я думала, що мені теж такий формат дуже підходить, бо якщо чесно секс я не дуже люблю. Можу без нього жити. І мені так само не просто знайти високотестостеронового чоловіка, бо низькотемтостеронові мене взагалі страшно датують. Я люблю швидких чоловіків, активних, як теперішній мій партнер.
Але бачу як це мене дратує. Аж бісить. Знаєте, як деяких жінок нервує, коли чоловіки шкарпетки розкидають, так мене нервує його звичка стільки мастурбувати.
Як бути? Якщо я йому скажу, він буде старатись менше мастурбувати, але я не хочу його "ламати". Я хочу, щоб він поважав мої кордони, тому ставлю з повагою до його кордонів. Не хочу вмішуватись. А не хочу, бо не знаю чи це правильно з точки зору психології. Чи доцільно трошечки обмежити йому перегляд порно? Чи, напр, з моєї сторони це егоїзм?
Радостина• 15 ноября 2022
Вы не имеете права ограничивать его в просмотре порно.
Это его личное дело сколько мастурбировать, особенно если вы на секс не соглашаетесь.
Петя-петушок
• 15 ноября 2022
Ответ дляРадостина
Тоді що нам робити? Помічаю, як дратує це мене і я на нього дивлюсь і він бачить, який маю погляд. Скоро вб´ю всю його любов до себе. Навіть не знаю, що нам робити...
Радостина• 15 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок
Вам лично - идти к психологу. Или искать другого мужчину.
Бачу_майбутнє• 15 ноября 2022
А что значит ограничивать? Вот это новость, вот бы мне говорили, сколько мастурбировать и сколько порно смотреть? 😂 Автор, вы не подходите друг другу, если с этим не можете мириться. Вот и все
Петя-петушок
• 15 ноября 2022
Ответ дляЛеди Г
І мій укінчає 2 рази на день.
Як Ви на це реагуєте? Разом займаєтесь сексом чи він мастурбуючи скінчає 2-чі на день?
Советничаю тут• 15 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок
Просите делать это не при вас так как вам это не пасує
Леди Г• 15 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок
Разом укінчаємо і вдень і вночі.
Радостина• 15 ноября 2022
Ответ дляSonchik
Скінчати конституційно пасує всім!
Гугл перекладав?
Не наговаривайте на гугл, он нормально переводит )
Советничаю тут• 15 ноября 2022
Ответ дляSonchik
Скінчати конституційно пасує всім!
Гугл перекладав?
Я тоже так подумала, что через переводчика
Copy-Paste• 15 ноября 2022
Ответ дляSonchik
Скінчати конституційно пасує всім!
Гугл перекладав?
Первая мысль такая же была😆
Петя-петушок
• 15 ноября 2022
Ответ дляБачу_майбутнє
Я тоді лишусь одна мабуть до кінця життя
через багато років після розлучення знайшла першого мужчину, з яким вдалось побудувати стосунки. Бо ця людина справді мене покохала.
Санта Барбара• 15 ноября 2022
о как на свете бывает у людей))
интересно, только я, дожив до седин, понятия не имею, мастурбируют ли те мужчины, которые у меня были, и сколько раз в день?
Петя-петушок
• 15 ноября 2022
Ответ дляSonchik
Скінчати конституційно пасує всім!
Гугл перекладав?
Живу довгий час в Польщі, змінилась вимова слів
Я супер-пупер• 15 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок
По польски кончить будет
Dojsc
Spuscic
Trysnac
Strzelic
Но точно не скончить
Dojsc
Spuscic
Trysnac
Strzelic
Но точно не скончить
Петя-петушок
• 15 ноября 2022
Ответ дляСоветничаю тут
Ні, в основному це не при мені робить. Просто йде надовго в туалет зранку і перед сном.
Здрасьтенька• 15 ноября 2022
Я спочатку подумала що він вас заставляє скінчати 2 рази.
А то він сам собі.
То хай буде.
А то він сам собі.
То хай буде.
мистерЛяпсус• 15 ноября 2022
Если автор не любит секс и может без него обходиться то тот дрочун кончальщик нифига больше не умеет
Санта Барбара• 15 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок
а в Польше польское порно или они немецкое смотрят?
Я супер-пупер• 15 ноября 2022
Ответ дляСанта Барбара
В польше смотрят порно хаб
Молодежь
А ей сайты знакомств где выкладывают свои ролики
Молодежь
мистерЛяпсус• 15 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок
Главное, чтобы стены чистые были
Радостина• 15 ноября 2022
Ответ дляСанта Барбара
Порнхаб интернациональный )
Санта Барбара• 15 ноября 2022
Ответ дляПетя-петушок
а вы сколько раз в день оргазм с МЧ получаете?