Первоклашка Я• 16 ноября 2022
Які двері обрати?
Не можу визначитися.
Просто білі чи з чорним склом?
Результат:
вже голосів:
61 (73.49%)
Глухі білі
22 (26.51%)
З чорним склом
Дюагональ• 16 ноября 2022
Мені чорне скло не подобається, занадто контрастне. Як на мене або біле скло, або взагалі прості білі двері. Але вибирати двері окремо від концепції вього інтерьєру не є правильним
База_птеродактилей• 16 ноября 2022
Не понимаю бум на белые двери. Ассоциации с больницами, поликлиниками, клиниками🙄
Спасу мир• 16 ноября 2022
В мене двері зі склом матовим. Для ванни не дуже, краще глухі, особливо, коли є підростаючі дітки, які соромляться) Для спальні теж не дуже, через смужку скла пробивається світло з іншої кімнати, заважає. Краще глухі.
Але бачила варіанти, де скло просто наклеєне на глухі двері, як декор, тобто не просвічує
Мечты сбываются• 16 ноября 2022
Ответ дляБаза_птеродактилей
А білиф одяг з білими халатами
железный занавес• 16 ноября 2022
Был такой же выбор и выбрала глухие белые.Не пожалела ни разу.Ручки тоже такие чёрные
Дюагональ• 16 ноября 2022
Ответ дляБаза_птеродактилей
Ну треба якось боротися зі стереотипами.
железный занавес• 16 ноября 2022
Ленне-Рейма• 16 ноября 2022
Ответ дляжелезный занавес
Автор,покажите весь стиль квартиры,мебель.У меня все шкафы такие,по-этому и двери глухие белые
К определенной стилистике интерьера каждый может двери подобрать. Но автор любит ставить всем сверхзадачи
Первоклашка Я
• 16 ноября 2022
Ответ дляжелезный занавес
Вот ещё фото.Покажите в каком стиле ваша квартира,какие шкафы
Все-таки візьмемо глухі, дуже гарно👍
У нас немає шаф - гардеробні кімнати.
Первоклашка Я
• 16 ноября 2022
Ответ дляжелезный занавес
Петлі приховані у вас?
железный занавес• 16 ноября 2022
Ответ дляПервоклашка Я
Петлі приховані у вас?
Ні,але не великі і чорного кольору
Первоклашка Я
• 16 ноября 2022
Ответ дляжелезный занавес
Ні,але не великі і чорного кольору
Ще скажіть як вони у догляді?
Важко миються, якщо хтось взявся грязною/жирною рукою?