Оно само купилось• 16 ноября 2022
Їду додому? Хто ще збирається в Україну?
За кордоном з березня місяця з мамою і дитиною. Село під Києвом. Планували повертатися на початку листопаду додому, але події 10 жовтня все змінили. Вся моя родина проти повернення. Чоловік каже пересидіти зиму, а я вже не можу. Дома будинок весь на електриці, але є камін, купимо генератор. Але вчора над домом ракети летіли(. Тут в мене хороша робота за спеціальністю, не фізична, з житлом теж ок, договір оренди до березня. На всі витрати вистачає. Дочка вчиться онлайн в українській школі, важко, але реально. Але дуже важко, середовище, чуже житло, мама вже з розуму зводить. В Україні є невеликий підробіток, можливо на основній роботі поновлю договір. Якщо виїзджати, то звичайно звільняється, закрити рахунки, квартира теж чекати не буде. Сижу і думаю, їхати чи не їхати. Мені варіант їхати якось ближче, а лишитися-адекватніше. В кого які думки, можливо, хто так само не може наважитися?
Оно само купилось
• 09 декабря 2022
Ответ дляZhukOlena
Дякую. Ось і у мене депресія почалася на фоні цього. Хворіємо без зупинки, і я, і дитина. Вдома набагато краще
Тримайтеся. Нехай все у вас буде добре вдома.