МисисПропер• 17 ноября 2022
Наш магазин закритий, а клієнт на сайті робить тиждень
Поспіль одне і теж замовлення. Я йому на пошту пишу , що магазин не працює і відправок немає. Він знову робить замовлення це вже десь 4ве за тиждень на один і той же товар і вносить оплату. Подзвонити не можу , закордоном. Вайбера немає у пані, ватсапа та телеграму. Що робити?
МисисПропер
• 17 ноября 2022
Нерозумію, якщо не передзвонюють, в країні війна. Як мржна так робити оплати. Сумма 7500грн
Дуняша• 17 ноября 2022
Поставьте на сайте заглушку да и все. Люди думают раз магазин есть, значит работает
к.Буланова• 17 ноября 2022
Вы не можете установить функцию оплата после подтверждения наличия? Или написать, что нет в наличии
Творю чудеса• 17 ноября 2022
Я тоже делала заказ, мне никто не перезвонил, лазила по этому сайту и потом вычитала, что они не работают.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 17 ноября 2022
Напишите, что товара нет в наличии. Уберите с сайта данные для оплаты. В чем сложность, не понимаю?
Меряно-перемеряно• 17 ноября 2022
Странная вы женщина,сайт работает,реквизиты есть. А что нельзя написать что магазин временно не работает? . Или вы решили таким образом на двух стульях усидеть?
СернаМоисеевна• 17 ноября 2022
Если магазин не работает, это нужно указать на сайте, а не болтать тут на советчице о том, какой клиент тупой.
Цветочница• 17 ноября 2022
А зачем вы закрыли магазин? В чем проблема продолжать работу, если на товар есть спрос?
Катька Пушкарева• 17 ноября 2022
Попросити когось в Україні подзвонити від Вашого імені/магазину
МощныйШива• 17 ноября 2022
Ответ дляt.fodlash
і сказати, що тупі, не можуть заблокувати власний сайт
😄Ну не блокувати, а внести зміни. Вимикати не рекомендуб сайт, пагано для індексація
Тролю как могу• 17 ноября 2022
Інформація про те, що магазин не працює є на сайті?
Чого не відмітити, що товару немає в наявності?
Брынза• 17 ноября 2022
Ответ дляt.fodlash
Різні ситуації бувають.
Працювала в інтернет магазині, основні продажі згорнули після НР, але ще працювали з певним товаром. Після 24.02 остаточно припинили. Але через фактичне банкрутство в шефа не було чим оплатити за спожиті послуги (НП, оренда) і оплатити послуги працівників для внесення тих же змін на сайті. Сам не вмів, очевидно. От і був сайт без оголошення, що магазин закритий.
Я ще певний час клієнтам добровільно відписувала, хоча вже без зп. Купити вони не могли (товари не відображалися), але 100500 питань було.
Потім вже через неоплату на хостингу сайт перестав працювати.
Советчицы тоже плачут• 17 ноября 2022
Ответ дляМисисПропер
А на сайте у вас написано, что не работаете? Уберите этот конкретный товар
Лепешечка• 17 ноября 2022
так выбешивает, когда ищешь, находишь, заказываешь, ждешь, не ищешь в других местах. а им просто впадлу было баннер кинуть на майн пейдж, что они не работают. или заблокриовать оплату.
Брынза• 17 ноября 2022
Ответ дляМисисПропер
Клієнт бачить ціну, яка ймовірно значно дешева, бо не оновлена і бачить наявність. Тому продовжує замовляти. Теж з такими клієнтами стикалися ще до 24.02 - тільки повідомили, що товару нема в постачальника, повернули кошти, а завтра нове замовлення. А все через баг на сайті - в нас наявність підтягувалася з сайту постачальника, а в них могла відображатися наявність 1-2 шт, але це був виставковий товар.
Пластилин_Колец• 17 ноября 2022
Что то не понятно. Клиент вносит оплату за товар, товар не отправляют. Потом сново заказывает и оплачивает. Это как?
Veronika_100k• 17 ноября 2022
Не понимаю в чем проблема позвонить из-за границы? Ну или попросить кого-то, кто в Украине, сообщить женщине, что магазин только с виду работает...
МисисПропер
• 17 ноября 2022
Ответ дляБутербродница
Почему товар а наличии?
Немає в наявності. Стоїть уточнюйте наявність.
МисисПропер
• 17 ноября 2022
Ответ дляТворю чудеса
І перевели б просто так кошти?
МисисПропер
• 17 ноября 2022
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
В чому тупість клієнтів які роблять кожного дня замовлення, їм не відповвдають, вони знову роблять, і так кожного дня, а потім роблять зе раз і переказують кошти.
Пописанная парта• 17 ноября 2022
Ответ дляМисисПропер
Если Пром, то я бы ещё и кучу отзывов написала таким продавцам