МисисПропер• 17 ноября 2022

Наш магазин закритий, а клієнт на сайті робить тиждень

Поспіль одне і теж замовлення. Я йому на пошту пишу , що магазин не працює і відправок немає. Він знову робить замовлення це вже десь 4ве за тиждень на один і той же товар і вносить оплату. Подзвонити не можу , закордоном. Вайбера немає у пані, ватсапа та телеграму. Що робити?
Бутербродница• 17 ноября 2022
Ответ дляМисисПропер
Немає в наявності. Стоїть уточнюйте наявність.
Так измените настройки нормально. Баннер - магазин не работает или товаров нет

Бутербродница• 17 ноября 2022
Ответ дляМисисПропер
В чому тупість клієнтів які роблять кожного дня замовлення, їм не відповвдають, вони знову роблять, і так кожного дня, а потім роблять зе раз і переказують кошти.
Может у человека провалы в памяти, депрессивное расстройство какое нибудь. Адекватный так делать не станет. Но и вы можете сделать нормально
автор МисисПропер • 17 ноября 2022
Ответ дляЦветочница
А зачем вы закрыли магазин? В чем проблема продолжать работу, если на товар есть спрос?
Раз в місяць це попит? Смішно. Я протримала так магазин 2 місяці, пійшла в мінус по оренді, також товару майже немає бо немає поставок. Тому прийшлося закрити.
автор МисисПропер • 17 ноября 2022
Ответ дляНоунэйм
Так то клієнт дурний чи горе-продавець таки?
Не розумію скарги.
Напевне клієт, бо тиждень багато разів робив одне і те саме замовлення, йому на пошту писаои, що магазин не працює і ось вчора він робить ще замовлення повторне і просто його оплачує. Сума не маленька. Написала до банку, якщо клієнт буде робити звернення то щоб повернути кошти
автор МисисПропер • 17 ноября 2022
Ответ дляПластилин_Колец
Что то не понятно. Клиент вносит оплату за товар, товар не отправляют. Потом сново заказывает и оплачивает. Это как?
Спочатку робить декілька днів поспіль одне і те саме замовлення, йому відразу на пошту пишемо що магазин не працює, відправок немає, на сайті уточнюйте, там де оплата теж жирно написано що оплату вносите тільки після підтвердження менеджером наявність товару. Клієнт всерівно продовжує робити замовлення повторно і вносить кошти.
автор МисисПропер • 17 ноября 2022
Ответ дляПописанная парта
Если Пром, то я бы ещё и кучу отзывов написала таким продавцам
Ні, з такої пролощадки як Пром благо вийшли.
автор МисисПропер • 17 ноября 2022
Ответ дляБутербродница
Є товар який ще відправляється, але всюди є позначка уточнюйте наявність!!! Ну якщо сліпі клієнти то щож.

автор МисисПропер • 17 ноября 2022
Ответ дляБутербродница
А якщо наприклад немає зв´язку? Чи господарь сайту помер? Як можна так робити? Це тупість клієнтів. Зараз війна і обставин може бути багато
Бутербродница• 17 ноября 2022
Ответ дляМисисПропер
Вы опять со своей тупость клиентов. Есть люди неадекватные, психически больные. Сейчас война, это все обострилось в разы.
Вы не можете порядок на сайте своем навести, но вы самая умная. Остальные тупые все.
Пописанная парта• 17 ноября 2022
Ответ дляМисисПропер
А я вот покупаю только на Пром, так как там покупатели защищены. То, что вы ушли многое о вашем магазине говорит)
Брынза• 17 ноября 2022
Ответ дляМисисПропер
Автор, люди купують, бо є кнопка ’Купити’ і є можливість одразу оплатити. Примітки, зайвий текст і коментарі часто не читають взагалі. Проблема сайту і магазину, що нема можливості написати, що не працюєте. Вас розумію частково, сама в інтернет магазині працювала.
Мені неуважні, конфліктні, проблемні клієнти пачками попадалися, але саме вони НЕ ТУПІ.
Якщо це пром, то можна відключити способи оплати.
І за пів дня знайдіть спосіб зв´язатися з клієнтом, попросіть рідних чи друзів.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 17 ноября 2022
Ответ дляМисисПропер
Я не говорю, что клиент, который оплачивает и ничего не получает, нормальный. Вы, как магазин, должны предоставить полную информацию, иначе это обман.
автор МисисПропер • 17 ноября 2022
Ответ дляЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв
Якщо є надпис ’ уточнюйте’ та надпис що перед оплатою з Вами звяжеться менеджер то де тут обман? Ми нічого не виставляли та не просили. Клієнт сам зайшов на сайт, сам все проігнорував, сам ввів реквізити для оплати.

Все добре, кошти вже повернули, але нерозумію дій клієнтів коли є ряд ’ уточнюйте та чекайте перед оплатою зв´язку ’.
автор МисисПропер • 17 ноября 2022
Дівчатка, може комусь буде також цей пост корисний в нинішній час. )