Петиція про вигнання ОПЗЖ з Ради.
Підпишить.
Ксенияяяяя• 17 ноября 2022
Ответ дляOl-a
Із задоволенням підпишу петицію, щоб Рада у повному складі пішла на передову і звідти приймала рішення. А ось це зараз взагалі не на часі.
Диванний триндьож. Кожен має бути на своєму місці. Так, комусь безпечніше і тепліше, але це доросла реальність, а не світ рожевих поні
mary.andin• 17 ноября 2022
Дуже на часі! Депутатів від ОПЗЖ потрібно позбавити мандатів всіх рівнів.
Пожиттєво заборонити висуватися в депутати. Їх ідеологія і пропаганда руського мира привела до війни!!!
Mari4ka 25• 17 ноября 2022
Я не могу понять почему только сейчас вспомнили про опзж. Раньше было ок? Их в марте не должно уже было быть там, как и в Украине в принципе.
Mari4ka 25• 17 ноября 2022
Ответ дляРеверанс
Медведчуку до сих пір йде зарплата.
Документ лежить на розгляді
Ну не маразм? Нет слов.
Ответ дляКсенияяяяя
Я як раз таки на своєму місці працюю, а не створюю петиції, що відволікають від дійсно існуючих проблем. Чи це Ваша робота? Тоді відкрийте таємницю: для кого місце розчищають?
Ответ дляmary.andin
Вишенька на торті: тадааам, Шуфрич - голова Комітету Верховної Ради України з ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА. І нікому в очі не коле. А шо ви хатєлі.
Представники ОПЗЖ ще до початку повномасштабного вторгнення активно пропагували “рускій мір”, неодноразово відвідували москву і зустрічалися з представниками російської влади.
Після наступу росії представники ОПЗЖ або втекли за кордон, або ніяк не проявляли себе у допомозі Україні. Навпаки – серед них – головні колаборанти та зрадники. Серед найпомітніших фігур – кум путіна Віктор Медведчук, його друг Тарас Козак та Ілля Кива.
Наші податки йдуть їм на зарплати.