Реверанс• 17 ноября 2022

Позбавлення мандату всіх депутатів від ОПЗЖ у Верховній Раді

Петиція про вигнання ОПЗЖ з Ради.
Підпишить.
https://petition.president.gov.ua/petition/169742
Ol-a• 17 ноября 2022
Із задоволенням підпишу петицію, щоб Рада у повному складі пішла на передову і звідти приймала рішення. А ось це зараз взагалі не на часі.
Ксенияяяяя• 17 ноября 2022
Ответ дляOl-a
Диванний триндьож. Кожен має бути на своєму місці. Так, комусь безпечніше і тепліше, але це доросла реальність, а не світ рожевих поні
mary.andin• 17 ноября 2022
Дуже на часі! Депутатів від ОПЗЖ потрібно позбавити мандатів всіх рівнів.
Пожиттєво заборонити висуватися в депутати. Їх ідеологія і пропаганда руського мира привела до війни!!!
Mari4ka 25• 17 ноября 2022
Я не могу понять почему только сейчас вспомнили про опзж. Раньше было ок? Их в марте не должно уже было быть там, как и в Украине в принципе.
автор Реверанс • 17 ноября 2022
Ответ дляMari4ka 25
Медведчуку до сих пір йде зарплата.
Документ лежить на розгляді
Mari4ka 25• 17 ноября 2022
Ответ дляРеверанс
Медведчуку до сих пір йде зарплата.
Документ лежить на розгляді
Ну не маразм? Нет слов.
автор Реверанс • 17 ноября 2022
Ответ дляOl-a
Звичайно не на часі.
Проросійський Нестор Шуфрич - Голова Комітету з питань свободи слова .
Ol-a• 17 ноября 2022
Ответ дляКсенияяяяя
Я як раз таки на своєму місці працюю, а не створюю петиції, що відволікають від дійсно існуючих проблем. Чи це Ваша робота? Тоді відкрийте таємницю: для кого місце розчищають?
awso1977• 17 ноября 2022
Ответ дляmary.andin
Вишенька на торті: тадааам, Шуфрич - голова Комітету Верховної Ради України з ПИТАНЬ СВОБОДИ СЛОВА. І нікому в очі не коле. А шо ви хатєлі.
Ol-a• 17 ноября 2022
Ответ дляРеверанс
Звичайно не на часі.
Тобто перевибори - це те, чого не вистачає зараз країні?
автор Реверанс • 17 ноября 2022
Представники ОПЗЖ ще до початку повномасштабного вторгнення активно пропагували “рускій мір”, неодноразово відвідували москву і зустрічалися з представниками російської влади.

Після наступу росії представники ОПЗЖ або втекли за кордон, або ніяк не проявляли себе у допомозі Україні. Навпаки – серед них – головні колаборанти та зрадники. Серед найпомітніших фігур – кум путіна Віктор Медведчук, його друг Тарас Козак та Ілля Кива.
Наші податки йдуть їм на зарплати.