irach50• 17 ноября 2022
Рф хоче спробувати провести наступ з білорусі на території Чернігівської та Сумс
Рф хоче спробувати провести наступ з білорусі на території Чернігівської та Сумської областей, – замначальника Генштабу ЗСУ Олексій Громов
"Але це все у них в планах, і це все вже було в нашій історії й ми гідно давали відсіч", - Громов
Невже там є достатня кількість людей? Скрізь же кажуть що лише чмобікі?
english book• 17 ноября 2022
Там все підготовлено для їх теплої зустрічі,разом з ’приємними’ сюрпризами.Вони не такі дурні.
Mama Chelly• 17 ноября 2022
Не пройдуть вони знову. Я так думаю. Там рів, потім забор, потім міни. Гугл вам допоможе
Ответ дляMama Chelly
ну, вот вчора у кацапів обсуждали той рів на Рівненщині, що для танка це нічого..і забор завалиться одразу.., деякі казали, що трохи то танк затримається і його може накрити арта...хз..
Flying moon• 17 ноября 2022
А у меня в планах слетать в космос, купить гугл и стать красавицей.
Но кто сказал, что я это осуществлю?
Ответ дляenglish book
Їх чекали на волинському напрямку. Думаю, там підготовані краще, ніж у Сумах та Чернігові.
Мій брат-білорус живе у Брестській області, то каже, що там у них двіжухи немає, тільки під Гомелем. Тому да, наступатимуть знову на Чернігівщину та Сумщину, а не Волинь