Яжемать Мне можно• 17 ноября 2022
Электронный больничный и ФОП
Девочки, кто уходил в декрет будучи ФОП? Гинеколог сказала что ничего никуда нести уже не нужно, все автоматом. А номер карты для зачисления денег куда мне указывать???
Творческий типаж• 17 ноября 2022
это она сама придумала? она наверное думает что соцстрах сам будет отслеживать больничные фопов, узнавать их доходы, делать расчет и перечислять деньги.
Фокус-Покус• 17 ноября 2022
Електронний лікарняний - це просто один з документів, який потрібно надати в ФСС
Яжемать Мне можно
• 17 ноября 2022
Ответ дляФокус-Покус
Фонд соціального страхування? Просто мене на цей час і в місті не буде. А лікар каже нічого не треба, смс з номером лікарняного прийде на мобільний)
Фокус-Покус• 17 ноября 2022
Ответ дляЯжемать Мне можно
Ну прийде лікарняний. Але потім потрібно збирати документи і подавати їх в Фонд. Я робила це в вересні.
Лікарняний у мене від 1го вересня, документи подала тільки 5 жовтня.
Яжемать Мне можно
• 17 ноября 2022
Ответ дляФокус-Покус
Проблем не було, що не зразу подали? І якщо не секрет нарахували Вам виплати теж не за 126 днів, а на місяць менше?
Фокус-Покус• 17 ноября 2022
Ответ дляЯжемать Мне можно
Не було проблем. Розмір виплати не залежить від дати подання.
Чекати довго. По Києву зараз профінансовано лише 23 серпня
Яжемать Мне можно
• 17 ноября 2022
Ответ дляФокус-Покус
Дякую.