Зажуженная Жужжа• 17 ноября 2022

Чого Ванесса Параді так погано виглядає?

В житті ну просто жах. Може через це Джонні від неї пішов?
ФсеСама• 17 ноября 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ну в неї можливості нормальні такі. Ну хоча одягатися красиво.
можливо в неі немає бажання одягатись гарно тому що й так вважає себе гарною та зноходиться в гармоніі з собою
але виглядає вона хєрово

автор Зажуженная Жужжа • 17 ноября 2022
Ответ дляИнтимная
Куди вона виглядає?)
З мого монітора виглядає.
ЖонДуан• 17 ноября 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Из-за худобы
Ахах, иллюзии толстопузых дам)
автор Зажуженная Жужжа • 17 ноября 2022
Ответ дляФсеСама
але виглядає вона хєрово
Там гармонією не пахне. Щаслива жінка так точно не виглядає.
Нафаня Маня• 17 ноября 2022
Видела ее позавчера в АТБ, выглядит на свой возраст.
Сладкий лимончик• 17 ноября 2022
Ответ дляЖдушечка
Спочатку дайте автору стільки грошей і такі можливості. А потім порівняємо
Я автору ничего не должна давать, пускай займется своей жизнью, а не обсуждением других, гляди и красивее станет, и зарабатывать начнет) А у бабаболок всегда так)
автор Зажуженная Жужжа • 17 ноября 2022
Ответ дляНафаня Маня
Наші в атб так не ходять.
ФсеСама• 17 ноября 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
ну знаєте, багаті люди часто не заморочаються над одягом взагалі
автор Зажуженная Жужжа • 17 ноября 2022
Ответ дляСладкий лимончик
Ви зараз обговорюєте мене, пані балаболко.

Нафаня Маня• 17 ноября 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Наші в атб так не ходять.
Так света ж нет. Ни помыться нормально, ни прическу сделать. Шо вы ото как не знамо кто.
Бабканадвоесказала• 17 ноября 2022
Ну зато она не обсуждает успешных и знаменитых, сидя в вытянутых трениках на кухне в коммуналке
автор Зажуженная Жужжа • 17 ноября 2022
Ответ дляФсеСама
От мене це так дивує. Я одягаюсь не для людей. Я одягаюсь для себе. Нафарьбвалася гарненько - і настрій вже кращий. Яскравий шарфик, гарна сумочка. Ну не знаю. Я таке обожнюю.
Звоночек• 17 ноября 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
ну шо за люди.
Типа раньше красотка была
автор Зажуженная Жужжа • 17 ноября 2022
Ответ дляНафаня Маня
Однозначно• 17 ноября 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
ну шо за люди.
Это называется ’старческий рот’ когда зубов не видно.
Нормально она выглядит с закрытым ртом.
автор Зажуженная Жужжа • 17 ноября 2022
Ответ дляБабканадвоесказала
Ви з нею разом живете в комуналці, і точно це знаєте?
Однозначно• 17 ноября 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Ну діта завжди ідеал. Дивно. Як в мене були бабки я б егегй і огого була. Навіть на свої копійки намагаєшся щось красиве вдягнути. А тут що випало з шафи те і наперла. Ну ти ж зірка, йо майо..
Коли у вас будуть гроші вам стане пофіг на одяг ))
Аби зручно
автор Зажуженная Жужжа • 17 ноября 2022
Ответ дляЗвоночек
Типа раньше красотка была
Ну якось зараз зовсім печаль.
ФсеСама• 17 ноября 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
я розумію, я так само не для когось вдягаюсь, а для себе і тому що мені подобається
але багатьом людям нормально й так, і то не значить що вони не в гармоніі знаходяться чи у депресіі.

Сладкий лимончик• 17 ноября 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
А ви Ванессу, і що? Ще би похвалитись чимось могли б, а так основне заняття лише би когось обірсати. Світла, очевидно, немає?
автор Зажуженная Жужжа • 17 ноября 2022
Ответ дляОднозначно
Аби зручно
Та я з магазинів вилазити не буду. а взагалі то сумно. Я б не хотіла так. Може за Джонні за страждає.
автор Зажуженная Жужжа • 17 ноября 2022
Ответ дляСладкий лимончик
В чужому оці ви бачите дрібничку. То впорайтесь зі своїм бревном.
Бабканадвоесказала• 17 ноября 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
Неа. Это от ваших бабско-лавочных обсуждений прет коммуналкой и скучной жизнью
Звоночек• 17 ноября 2022
В ее случае не помешало бы немного увеличить губы и зубы сделать
А так рот как дырка , а в дырке дырявый забор
Соседушка• 17 ноября 2022
Ну страшненькая она. Но сейчас будут рассказывать про шарм и все такое...
автор Зажуженная Жужжа • 17 ноября 2022
Ответ дляБабканадвоесказала
І ви з задоволенням борсаєтесь разом зі мною на моїй лавці. Не соромно?
Звоночек• 17 ноября 2022
Ответ дляФсеСама
Та она по ходу вообще ничем не заморачивается
автор Зажуженная Жужжа • 17 ноября 2022
Ответ дляЗвоночек
Спочатку хоча гардероб змінити.
автор Зажуженная Жужжа • 17 ноября 2022
Ответ дляЗвоночек
Такі пусті очі і такий замаханий вигляд. Таке враження, що вона працює в Польщі на полуниці.
Retu• 17 ноября 2022
Ответ дляЗажуженная Жужжа
ну шо за люди.
Може хворіє