Olgusya• Изменено 17 ноября 2022

Руйнування енергетичної інфраструктури України наближається до критичної точки

Про це заявив єврокомісар Янез Ленарчич.

Дівчата, а тепер серйозно. Що далі?

Капітулювати владі ніхто не дасть. Але як ми будемо жити? Ваші прогнози на найближчі пів року.
agata116• 17 ноября 2022
Ответ дляМария-a546
Цікаво, а що , якщо зв‘язок ляже?! Це ж що виходить зникне «Советчица» і , що всі ті змії будуть сидіти без роботи.)))
швидку допомогу не можна викликати, поліція, пожежна, та до дитини до дзвонитись, до батьків....советчиця то таке((

Вкусныйпончик• 17 ноября 2022
Ответ дляОксана_12
Ага. Тобто вашому чоловікові буде легше, якщо він помиратиме, знаючи, що його родина подихає поряд. Прекрасна логіка. Чи то чоловік такий. Хз.
Моєму чоловікові буде легше виїхати, якщо тут не дають змоги працювати
Мария-a546• 17 ноября 2022
Ответ дляalena19842010
Шукати родичiв у селi дуже зараз популярна порада )) я думаю родичi будуть даже щасливi, що до них ще 10 людей впадуть на хвicт
Мої батьки приймали родичів тепер я невпевнена , що ми родичі.)))
Finetouch• 17 ноября 2022
Ответ дляИринаКа
Північ Одещини
Вот, что нашла по нашему региону

Здравствуйте соседи! Не хочется никого с самого утра дополнительно расстраивать, но нужно исходить из реальной ситуации, а не своих желаний. Коллеги из группы режимов Южной ЭС полчаса назад сказали что по одесскому региону ситуация сегодня хуже, чем вчера, а завтра будет еще хуже. Легче станет только на выходных. Виноваты не ДТЭК и даже не южная энергосистема НЭКа - указания им спускают из диспетчерской ЦЭС. Мы находимся в единой энергосистеме, своей генерации у нас практически нет. Вчера было ГАО по региону, ’тушили’ 400МВт, отдавали смежным системам, сегодня ситуация будет похожая, если не хуже. Перекличка по всем районам города с указанием того у кого лампочка горит, а у кого нет ничего не даст, потому что в режиме ГАО отключают крупных потребителей - так эффективнее. Если не предпринимать действий по аварийному отключению, то произойдет развал единой системы и на восстановление синхронизма уйдут уже недели и месяцы, а не несколько суток аварийных отключений, как сейчас. Так что запасайтесь терпением. Всем хорошего дня🙏🏻
interior_designer• 17 ноября 2022
Ответ дляМішк@
Север и восток знают как это, выживать день за днём. Вот так и будем выживать, день за днём. До победы. Мы сильные, мы справимся. Мы можем больше чем кажется
Юг с вами
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2022
Ответ дляМария-a546
Я не з села, знайомих і родичів немає та й запрошення не від кого не дочекалась. Скажу навіть більше, намагалась прощупати варіанти за кордоном , то всі знайомі в один голос казали, та ти що , навіщо воно тобі треба, ти знаєш як тут складно і як нам тут не подобається, але ніхто так і не повернувся і не збирається.)))
Є подруга за кордоном, також не запрошувала.)
Нічо не зрозуміла? Ви зібрались до когось на голову залізти з тих, хто закордон виїхав?
янапушич• 17 ноября 2022
Ответ дляkisunya11
Поддерживаю!
супер !!поддерживаю!!

Оксана_12• 17 ноября 2022
Ответ дляВкусныйпончик
Тоді що вас тут тримає. Взагалі незрозуміло.
Sara-a• 17 ноября 2022
Ответ дляОксана_12
Так пишуть для приватного сектору. Давно всімрозумніснаписали, що лайфхаків для багатоповерхівок не існує. Без світла і опалення та води багатоповерхівка - нежилий фонд.
а куда миллионам людям из многоэтажек деться ?
Pole• 17 ноября 2022
Своїх би, для початку, витягли з вигрібної ями...
Вкусныйпончик• 17 ноября 2022
Ответ дляОксана_12
Чоловіків не пропускають на кордоні, ви не знали?
ИринаКа• 17 ноября 2022
Ответ дляyuliya3101
Удалено администрацией...
Хоч кругозір розширила. Вітаю
Оксана_12• 17 ноября 2022
Ответ дляВкусныйпончик
Звідки мені знати. Ми туди не їздили. Але знаю тих, хто хотів і вихав. Причому з законом у них проблем не буде. Так що нікому нічого не заважає, як бажання є.
Тимофейка• 17 ноября 2022
Ответ дляOlgusya
Вони погрожували ’окунуть хохлов в средневековье’. І це їм може вдатися.
Ні фіга. Нестача електроенергії не закине нас у середньовіччя. Ніколи.
Мария-a546• 17 ноября 2022
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Нічого я не збиралася, збирала інформацію: які умови проживання, школа, робота, допомога, але відповідь була одна тут так погано; так погано, але ніхто додому не повертається.)
Моя донька спілкується з їх дітьми, то діти відверто говорять, що вони собі дозволяють тут те, що не змогли в Україні.
Ирина 2013• 17 ноября 2022
Ответ дляTvoyaSovest
Удалено администрацией...
Те кто посылает еще просто не поняли что всех нас ждет,все поляжет,ведь все подвязанно,интернет,моб.связь,производства,банковская система,больницы и пр.пр.,еще будут и они выть,как дойдет
Оксана_12• 17 ноября 2022
Ответ дляSara-a
Хз. Я не можу вирішувати за тих мільйони людей. Це їх життя та їх проблеми. Чому ви питаєте про вирішення чужих проблем у ннприсетнох до них людини. Я так радію цьому суспільству інфантилів, яким усі все винні. Вийми та подай рішення. Сідати, аналізувати наявні ресурси, складати план дій на різні випадки. Я цим маю займатись????? У мене все продумано ще влітку. Чому ’мільйони людей’ не можуть про себе подбати?
Ирина 2013• 17 ноября 2022
Ответ дляElizaP
Руснвый скот с ботоферм запомните.
Даже если у украинцев не будет света вообще, не будет воды, не будет газа.
Ничего не будет.
Даже ЕДЫ не будет.
НИКТО на Майдан не выйдет.
НИКАКОЙ капитуляции не будет.
Вы плохо знаете наш народ и нашу волю.
Мы за своего президента и за свою армию горой.
Мы победим в этой войне.
Нас никто и ничто не остановит, и не сломит.
Запомните и зарубите себе это на носу, и передайте кураторам.
А все разрушенное восстановим обязательно и будет лучше чем было.
Победа и только победа.
Все остальное украинский народ и армия не примет.
Минсков/заморозок и прочего НЕ БУДЕТ.
Вопрос закрыт.
#БЕЗВАС
Ужас,какой бред,особенно за нашего президента,за себя расписывайтесь,но не за всех,если что я украинка,кому спасибо это ребятам из ЗСУ и Богу!
zztop-b844• 17 ноября 2022
По моему это почти полный п.ц и выхода из него уже нет

petitrose• 17 ноября 2022
Ответ дляOlgusya
Удалено администрацией...
У вас ПМС?
Випийте заспокійливого
Алкоголю трохи на крайняк
Мені допомагає
Еленнн• 17 ноября 2022
Ответ дляSaha_ovs
Удалено администрацией...
супер,тепер з такою гарною пам’яттю - згадаємо теперішнього головнокомандувача,-київський напрямок,південь. і як цього всього можна було уникнити. ((..
Мушля51• 17 ноября 2022
Так, ситуація повний п*здець. Але якщо країну здадуть, то рюкзак в зуби і пішло все нафіг. Не хочу жити під рашкой. Та і жити вони не дадуть населенню, повивозять кудись в жопу світу, а своїх бурятів в наших хатах поселять.
Мария-a546• 17 ноября 2022
Ответ дляИрина 2013
Дозвольте людині побути в ейфорії!)
Ирина 2013• 17 ноября 2022
Ответ дляМария-a546
Дозвольте людині побути в ейфорії!)
Удалено администрацией...
Кузякин• 17 ноября 2022
Ответ дляagata116
Что вы пишете? Можно и полицию и скорую и пожарных вызвать.
Saha_ovs• 17 ноября 2022
Ответ дляЕленнн
Як уникнути? Ракети і авіабомби руками ловити? Ви знаєте скільки км у нас кордон з рашою і білорашою? І ще питання. Чого петя за 5 років не задушив те ОРДЛО, створивши армію?
Шумелкамышь-1• 17 ноября 2022
Ответ дляFinetouch
Как у кого со светом? У нас уже сутки нет
Это только нам так не повезло, или так сейчас везде?
У нас в Днепре в моем районе 12 часов сидим без света . Пока крепимся)
Алтыншаш• 17 ноября 2022
Киев. Сегодня свет выключали надолго, дольше, чем обычно, но по-прежнему не критично, - то есть хватает на подзарядку и заморозку.
Выход в городе вижу только в объединении жильцов. Только не как обычно, - двое тянут, десять едут, - а нормальное, может даже жёсткое, объединение.
Общая зона, на которую скидываются всё - генератор, топливо, буржуйки, дрова, казаны, продукты, лекарства, теплые вещи, аккумуляторные фонари, вода.
Обязательно графики дежурств - уборка, готовка еды, безопасность, уход за стариками и заболевшими.
Такая себе комунна. А в квартире у себя хоть икру ложками хавайте!)
Люди объединились и выжили даже при скотах из орды. А у нас ещё ничего не случилось, а мы уже страдания включаем(
Можно ещё бучанцев попросить вежливо - они не жадные, поделятся опытом(((
МАМА НИКИТКИ-2• 17 ноября 2022
Ответ дляМария-a546
Навіть страшно уявити їх рівень тут…
Петрик• 17 ноября 2022
Ответ дляМария-a546
А ми приймали знайомих майже 4 місяці, тепер ми ближчі, ніж з деякими родичамиі:)